Dzieciństwo super interaktywne!!!

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
Lepiej nie , masz racje bo jak kazdy wezmie z nika, przyklad to dopiero rodzice beda mieli z nimi problemy !! :wstyd:
 

mloda102

...:::Sporadyczny bywalec:::...
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
919
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Szczecin
hahaha raczej wszystkie napotkane zwierzatka beda mialy nie lada problem :rotfl:
 

lupuse

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2005
Posty
118
Punkty reakcji
0
Miasto
z lasu :D
...... taa.. lazenie po drzewach, bieganie po lace, patrzenie w chmury... to chyba te najmilsze wspomnienia, reszte wykasowac
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
tych wspomnien z dziecinstwa nikt nam nie zabierze, ja jak jestem w domu u mamy na Mazurach to czesto wspominamy z mama moje i mojego rodzenstwa dziecinstwo
 

mloda102

...:::Sporadyczny bywalec:::...
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
919
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Szczecin
greenpl, no wlasnie nie kazdy tak ma, ja mialam dosc ciezkie dziecinstwo i oprocz wakacji spedzanych u babci na wsi nie mam raczej co wspominac :(
 

Biała dama

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
150
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Olsztyn :D
Heh ja nie mogę powiedzieć tak jak wy bo jeszcez sama w 1/4 jestem dzieckiem .... ale... też mam bardzo dobre wqspomnienia
 

stokrotka81

Moderator
Dołączył
19 Maj 2005
Posty
1 996
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
bydgoszcz
Ja mam super hiper wspomnienia
/pomijając lata po wypadku czyli od 13 roku życia już nie było dzieciństwa szczęśliwego/
:] :]
 

Ribana

Veritas vincit!!!
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
2 019
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
wielkopolska
Świeta racja z tym tematem.Co do wychowywania dziecie,to powiem,że nie jestem za tym,aby wszystko dziecku podsuwać pod nos.Przecież dziecko powinno sobie zabawki wymyślać z niczego,rózne gry i zgdaywanki,żeby rozwijało swoją wyobraźnię i w ogóle.
 
Do góry