Dzidziuś...kiedy?

lovemartunia

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
1 324
Punkty reakcji
0
Witam, nie wiem czy był już taki wpis ale nie znalazłam nic takiego.Mianowicie mam pytanie w jakim wieku urodziłyście pierwsze dziecko i czy było planowane?:) cmok cmok :) czekam na wasze komantarze :)
 

KaSiUlAa15

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2006
Posty
57
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Jaworzno
Hej...nie moge Ci odpowiedzieć na pytanie w jakim wieku urodziłam dziudziusia bo go jeszcze niemam i jak narazie go nie planuje mieć ponieważ jak dlamnie to za wczas :) owszem chciałabym mieć taką małą istotke przy sobie ale jeszcze nie teraz...ja raczej chciałabym urodzić jak skończe studia <o ile na nie wogóle sie dostane> wtedy jak będe miała już zapewniona przyszłość i będe umiała sie utrzymać :) chociarz to chłopy powinni na nas zarabiać czyż nie :D Pozdrawiam i całuje :*:*:* :):):):):)
 

Iza 1

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2006
Posty
133
Punkty reakcji
0
Pierwsze moje dziecko urodziło się, jak miałam 21-lat.
Jak najbardziej było planowane.
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
A ja za 2 miesiące będę rodzić :D
w zależności w taki dzień przyjdzie na świat to tyle będę miała lat, bo termin jest między moimi urodzinami (teraz mam 21).
Dzidzia była planowana, tylko rodzice myślą, że to była wpadka :p
 

romantyczna19

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2006
Posty
16
Punkty reakcji
0
Jestem w 6 miesiącu, przede mną jeszcze troszke, ale to już niedługo, szybciutko się zbliża. Mam 19 lat, studiuję pedagogikę, ale zaocznie. JAkoś tak wszystko się poukładało, że nie narzekam, tylko czekam na to moje maleństwo. Już je kocham :) moje serduszko kochane
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
Hehe no to pięknie :) a studjujesz albo cos? masz zamiar? a co ze slubem ?:)

chodzę do liceum, zkończyłam zawodówkę i poszłam do szkoły wieczorowej, jestem w klasie maturalnej.
A po ślubie jestem prawie półtora miesiąca (jak ten czas szybko leci), więc mam wspaniałego Mężusia :D

Jestem w 6 miesiącu, przede mną jeszcze troszke, ale to już niedługo, szybciutko się zbliża. Mam 19 lat, studiuję pedagogikę, ale zaocznie. JAkoś tak wszystko się poukładało, że nie narzekam, tylko czekam na to moje maleństwo. Już je kocham :) moje serduszko kochane
a na kiedy masz termin dokładnie? :) Pewnie już mocno kopie. Pewnie też już nie możesz się doczekać kiedy przyjdzie na świat. Ah ja jak sobie pomyślę, takie maleństwo kochane :zakochany: mam nadzieję, że będzie podobne do Tatusia.
 

lenulka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2006
Posty
1 424
Punkty reakcji
0
w kwietniu zostałam mamą chrzesną slicznej Oliwki.
Za młoda jestem na prawdziwe macierzynstwo,
chciałabym urodzicic dziecko miedzy 21-28 rokiem, ale niczego nie mozna byc pewnym ;)
 

Kasia1986

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2006
Posty
251
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Kutno
jestem z 4 miesiącu.. dziecko ma termin na 14 maja 2007.. bede miala niespełna 21 lat. :)
 

lovemartunia

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
1 324
Punkty reakcji
0
Widze tu same mlode mamy :) ja planowane chciala bym w wieku 24-25 lat ale jak bedzie chocby w wieku 19 to tez bede sie cieszyc :) to dar od Boga :)
 

aekw

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2006
Posty
563
Punkty reakcji
0
A ja za 2 miesiące będę rodzić :D
w zależności w taki dzień przyjdzie na świat to tyle będę miała lat, bo termin jest między moimi urodzinami (teraz mam 21).
Dzidzia była planowana, tylko rodzice myślą, że to była wpadka :p

Ja zaraz po zaręczynach oznajmiłam mamie że przestaliśmy się zabezpieczać i chcemy mieć dzidzi już teraz jeśli będzie Nam to dane. A reszta niech sobie myśli co chce i pewnie też myślą że to wpadka. Obecnie mam 21 lat a mój przyszły mąż 31 :D
 

*Madzia*

Neurotyczna sadystka
Dołączył
17 Październik 2006
Posty
1 521
Punkty reakcji
25
O LOL :/ "Dar od Boga" tle teksta walnełaś ,nie ma co :/
 

Neferet

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2006
Posty
487
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Mój dzidziuś ma przyjść na świat na początku kwietnia :) Będę miała niespełna 21 lat... Była to wpadka, ale bardzo przyjemna wpadka :)

A dziś dzidzie znów miałam okazje oglądać na USG :)
 

lovemartunia

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
1 324
Punkty reakcji
0
*Madzia* nie pasuje Ci to sie nie wypowiadaj :/ jak widzisz mamy tu sympatyczny temat, nie musisz wprowadzac tu swogo pesymizmu :)
 

*Madzia*

Neurotyczna sadystka
Dołączył
17 Październik 2006
Posty
1 521
Punkty reakcji
25
To moja sprawa czy się wypowiadam czy nie :/ Poza tym, nad czym się tu tak roztkliwiać? Cieszyłabyś się będąc w ciąży w wieku lat 19 ?! Nie no ....... Też mi szczęście... :/ Chociaż jak u kogoś ambicje kończą się w tym punkcie to i w wieku lat 17 by się cieszył,prawda ? :/
 
Do góry