Dystrybutor z wodą w domu?

Toola

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2011
Posty
216
Punkty reakcji
2
Spotkaliście się z takim rozwiązaniem? mąż zamawia do biura wodę Dar Natury od Get Fresh i wpadł na pomysł by zamontować taki dystrybutor również w domu. Ma być oszczędniej i wygodniej, bo skończy się noszenie zgrzewek. Ale ja sama nie wiem... woda jest bardzo dobra to fakt, czasami przynosi z pracy to ta z butelek którą pijemy się nie może równać ale w domu aż tyle tej wody nie idzie i nie wiem sama... co byście zrobili na moim miejscu?
 

dbx

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2012
Posty
156
Punkty reakcji
6
Wiek
40
Miasto
WLKP
Skończy się noszenie zgrzewek a zacznie noszenie baniaków z wodą - jak dla mnie coś a'la "zamienił stryjek siekierkę na kijek" ;) Dodatkowo puste butelki trzeba składować na wymianę, dystrybutor trzeba czyścić ...
 
T

TomaszTomasz

Guest
Toola napisał:
Dar Natury od Get Fresh
Mam taką wodę w pracy, wcale nie różni się od kranówy. Właśnie, będziecie teraz dźwigać 20 litrowe bańki. No chyba że chciałaś tylko tym postem zareklamować tą wodę z tejże firmy?
 

tomrok

Zbanowany
Dołączył
19 Październik 2016
Posty
179
Punkty reakcji
2
Kupowanie codziennie butelki z wodą nie jest zupełnie ekologiczne. Nie polecam Jakby każdy z nas zużywał dziennie butelkę wody to zastanówcie się jaką górę śmieci byśmy rocznie produkowali. Dystrybutor to jedynie połowiczne rozwiązanie i niestety nie takie tanie.
Polecałbym zastnaowić się nad uzdatnianiem wody w domu za pomoca zainstalowania sobie zmiękczacza wody.
http://cosmowater.pl/uzdatnianie-wody-dlaczego/woda-w-domu/
Na stronie jest grafika dlaczego warto jest to zrobić.
 
Do góry