Dyskoteka

kamila14

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2005
Posty
211
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Z takiego miejsca na ziemii gdzie marzenia się spe
powróciłam po długim czasie trochę poprostu ostatnio mialam problemików całe wakacje prawie była poza domem. Jutro jest dyska no ale oczywiscie ja akurat nie moge iść bo jadę do babci a nie mogę tego przełożyć bo muszę też załatwwić tam kilka spraw. Czemu to jest takie beznadziejne.
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
no, ale On chodzi nadal do tej szkoly, tak ? R9ozmawiasz z Nim ? dyskoteka to nie ejdyne miejsce, gdzie moglibyscie porozmawiac. :)
 

kamila14

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2005
Posty
211
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Z takiego miejsca na ziemii gdzie marzenia się spe
on chodzi ze mną do klasy no gadamy ze soba on coraz czesciej zagaduje bo ja to ostatnio troche mam problemow i on zszedl na dalszy plan ale juz jest w miare oki i teraz to wraca on często mnie zagaduje dziś to z 1/2 wosu z nim i jego kumplelm przegadlama a jak siedzialam to caly czas czulam ich wzrok i w pewnym momencie ten co mi sie podoba tak na mnie sie patrzyl i ja sobie spojrzalam na niego on się uśmiechnął i ak kilka razy na kazdej lekcji jest ale potem słyszę jak ten kumpel do niego mówi no weś już jej nie podrywaj i tak się zastanawiam czy tak sobie powiedział czy poprostu on wie cos więcej o uczuciach tego co mi się podoba do mnie sorki ale chyba trochę pokręcony ten post jednak wierzę że sie połapiecie
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
Kamila, ile Ty masz lat ? Przeciez mozesz Ty wyjsc z inicjatywą, On ejst niesmialy, czy taki względnie 'normalny' ?
 

kamila14

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2005
Posty
211
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Z takiego miejsca na ziemii gdzie marzenia się spe
jeszcze nie dopiero przed chwilką wróciłam szkoda, że nie poszłam na dyskę bo z eska koleżanki o dysce wynikało że jakbym była to mogła bym dość dużo zdziałać ale cóż nie było mnie nie ma co rozpaczaźć trzeba iść daej przez życie napewno będzie niedługo inna okazja
 
Do góry