Dylemat

FosterThePeople

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2011
Posty
9
Punkty reakcji
0
Tydzien temu uprawialam z moim chlopakiem seks analny.Doszedl on w srodku i obawiam sie teraz czy czasem nie jestem w ciazy.Dodam tez ze jestem dziewica ale kilka miesiecy wczesniej przy zabawie byly slady krwi.Jednak dalej czuje tam bol wiec blona pewnie nie zostala przebita.Okres spoznia mi sie jakies 2 dni, lecz nie miewalam go dokladnie tego samego dnia,Mozliwe jest ze zaszlam w ciaze?Sa juz jakies objawy w pierwszym tygodniu?
 

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
Yyy... skoro to był seks analny to jakim cudem? I o jakiej błonie mówisz? Bo chyba nie dziewiczej :)
To czy jesteś dziewicą czy też nie to też sprawa dyskusyjna... Wg mnie nie.
 

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
To zrób test i się dowiesz, ale mało prawdopodobne... I doedukuj się. A powodów spóźniającej się miesiączki jest bardzo wiele, np. stres.
Sama się nakręcasz to i objawy mogą wystąpić - często tak się dzieje.
 

FosterThePeople

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2011
Posty
9
Punkty reakcji
0
No dobrze, ale jesli blona dziewicza nie jest do konca przebita.(bo czuje bol jak chlopak bardziej mnie piesci) to jest przeciez jakies prawdopodobienstwo ciazy
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
Po pierwsze! Błona dziewicza to nie prezerwatywa. Jeśli plemniki mogły się dostać w okolice wejścia do pochwy, to owszem jakimś cudem możesz być w ciąży.

Twoje dziewictwo podlega dyskusji. Uprawiasz seks analny a to w końcu seks, wiec twoja błona lub jej brak o niczym w tym wypadku nie świadczy.

Jeśli uprawiacie seks analny to zabezpieczajcie się prezerwatywą, w odbycie bytują bakterie które niestety ale mogą powodować jakieś nieprzyjemności po współżyciu.

Następnym razem moja droga się zabezpieczcie, bo seks bez zabezpieczeń to seks bez zabezpieczeń ^^
 

FosterThePeople

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2011
Posty
9
Punkty reakcji
0
ehhh..moze po prostu spoznia mi sie okres a ja to wszystko tak przezywam.nie ma zadnych oznak ze moglabym zajsc w ciaze..
 

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
wiem gdzie sie znajduje.ale po 'mocniejszych' pieszczotach bylo troche krwi..

Odbyt jest miejscem niezwykle delikatnym i nie przystosowanym do ruchów frykcyjnych. Poza tym wyściela go najdelikatniejsza błona śluzowa w całym ludzkim organizmie. O otarcia lub pęknięcia nie jest więc trudno. Jeśli podczas zbliżenia lub po nim wystąpi ból okolic odbytu lub krwawienia, oznacza to, że najprawdopodobniej doszło do uszkodzenia błony śluzowej.

Źródło: http://www.msfera.pl/seks-analny.html

ehhh..moze po prostu spoznia mi sie okres a ja to wszystko tak przezywam.nie ma zadnych oznak ze moglabym zajsc w ciaze..

Najpewniej tak właśnie jest...
 

FosterThePeople

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2011
Posty
9
Punkty reakcji
0
co do krwawienia nie chodzilo mi o pieszczoty analne

Nie wiem kurcze co robic.Czy poczekac jeszcze bo moze okres sie po prostu spoznia czy zrobic test.Dodam ze mam 17 lat i chce uniknac spojrzen pan w aptece :(
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
A co ma ich spojrzenie to twojego spokoju? NIC więc jeśli się obawiasz to idź do apteki i kup ten test.

Pewnie nie jesteś w ciąży, ale twoje obawy i stres sprawiają że się spóźnia...
 
Do góry