Dylemat - włosy

Hermiona_Granger

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2008
Posty
34
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Gdzieś tam...
Mam pewien dylemat i takie włosy: półdługie, falowane, gęste, nieco niesforne, skłonne do kręcenia się w wilgotne dni, puszystą grzywkę, a jesli chodzi o kolor to coś między ciemnym a jasnym blondem. Mam wielką ochote obciąć się na krótko ale nie wiem jak. Znacie może jakieś krótkie fryzy dla takich włosów jak moje których nie trzeba codziennie prostować ani układać???

Proszę o strony, screeny itd, będę bardzo wdzięczna!!!
 

kundzia_14

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
2 418
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
nibylandia
To zależy czy masz bardzo kręcone, jak nie to naprawdę fajnie by też wyglądała na falowanych włoskach ;)
Moja siostra też chce sobie taką zrobić, a jej włosy też sie trochę kręcą...
 

Martunia0704

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2007
Posty
277
Punkty reakcji
3
ALe prostowanie wcale takie zle nie jest ja to codziennie robie:) i tez mam bardzo geste wlosy powiem ci tyle ze moja kolo miala dlugie geste wlosy i je sciela na krotkie to jej staly i wygladala jak glupek i ciagle w spietych chodzila. A tak w ogole moze je sobie splataj w dwa warkocze wkoncu w tym roku sploty sa modne
 

Hermiona_Granger

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2008
Posty
34
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Gdzieś tam...
wiem, uwielbiam warkocze, ale już mam taką naturę że zmieniam fryz conajmniej raz na sezon a teraz mam ochote na mocne wejście. A co do prostowania to raz ze bym musiałam kupić nową prostownicę bo moja mama jedną często zabiera do pracy, a dwa to od prostowania się niszczą :niepewny:
 

Hermiona_Granger

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2008
Posty
34
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Gdzieś tam...
No i chyba tak zrobie... zabulę 50 zł ale to jest jakiś tam extra fryzjer gdzies tam w Rybniku...

No, w każdym razie dzięki za pomoc, jak macie jeszcze jakies propozycje to piszcie! :D
 

PannaSkądś

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2007
Posty
379
Punkty reakcji
0
Miasto
skądś...
Uważam, że lepiej w ogóle nie ścinać włosów! Ja ścięłam na krótkie i żałuje. Obecnie jestem na etapie zapuszczania ;)
Wracając do tematu zapytaj się specjalistów
 

lenulka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2006
Posty
1 424
Punkty reakcji
0
hm najlepiej nie scinac i nie cieniowac. Jezeli są puszyste, elektryzują sie to mozesz je poskromic srodkiem na puszenie.
Miałam bardzo wiele takich fryzurek dawniej, wyglądałam komicznie, a przez prostowanie włosy wyglądały strasznie. teraz mam włosy ponizej łopatek, bez grzywki i wyglądam chbya najlepiej (bez prostownicy)

z krótkich falowanych to widze tylko cos takiego, zeby oczywiscie dobrze wyglądac :
http://ikf.com.pl/fryzury-krecone/fryzura50246.htm , kolezanka miała podobną (trwała ) i wygladało super.
Mimo wsyztsko zamieszczam, moze zobaczysz ze długie krecone włosy super wyglądają... http://ikf.com.pl/fryzury-krecone/fryzury1.htm
 

lenulka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2006
Posty
1 424
Punkty reakcji
0
tyle urosły...ja tez juz mam czasami dosc :p
ale z kazdym centymetrem bardziej mi sie podobają, i jakos wytrwałam juz hm... prawie 3 lata bez drastycznych cięć, a to trudne jak fryzjer mieszka w domu.
 

monia251110

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2008
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Długie do ramion, grzywka na bok, ładnie wycieniowanie i mniej więcej wyprostowane.
Moja kumpela takie ma i wygląda ślicznie! :D
 

czekoladka3

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2008
Posty
499
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Tarnobrzeg i okolice:)
Uważam, że lepiej w ogóle nie ścinać włosów! Ja ścięłam na krótkie i żałuje. Obecnie jestem na etapie zapuszczania ;)
Wracając do tematu zapytaj się specjalistów
ja tak samo w wakacje ściełam i bardzo tego żałuję. Aktualnie nie wiem co zrobić z moimi włosinami <_< ciągle chodzę w kitce i czekam aż odrosaną.....

Jeżeli masz falowane włosy po obcięciu moga ci się zacząć kręcić albo zrobić się "szopiaste". Bo im krótsze włosy tym są lżejsze
 

pilar

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2008
Posty
67
Punkty reakcji
0
z ukladaniem to trudno stwierdzic bo to zalezy od wlosow. jedni maja takie ze obojetnie jak nie zetna to nic nie musza przy nich robic. inni jak ja musza chociaz lekko ulozyc. mam proste wlosy ale od wilgoci robi mi sie siano wiec po myciu musze je lekko sprostowac. nie uzywam raczej prostownicy. a i trzeba miec dobrego fryzjera co cie zetnie tak ze bedziesz umiala je potem ulozyc.
 

TiGeReK

paskuda największego kalibru
Dołączył
27 Sierpień 2005
Posty
1 380
Punkty reakcji
0
Wiek
19
Miasto
małopolska
jeśli włosy falują, a nie chcesz ich prostować to omijaj grzywki - pofalowane źle się prezentują.
swoją drogą falowac się też mogą na różne sposoby, moje kiedy były długie falowane wyglądąły tragicznie, teraz scięte na boba jeszcze gorzej.
za to mam koleżankę w klasie która ma włosy lekko za ramiona, wycieniowane mniej więcej do uszu i układają jej się w CUDNE fale, zazdroszcze jej tego jak cholera :) a włosy ma tlenione na jasny blond, więc wcale nie są zdrowe. ;)
 
Do góry