dylemat T-shirt

ololol

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2008
Posty
251
Punkty reakcji
0
Ja akurat nie ubieram się w rurki,ani nie jestem EMO.
Chodzę raczej w ubraniach firm hip-hopowych choć zdarza mi się kupić bluzę w NY jak jest fajna.
Ale jak wyobrażam sobie taką ciote jak ty,która ubiera się jak jakis piłkarzyk.tzn : spodnie typu CIPO&BAXX, Puma Ferrari, i polówka w poziome paski
albo gorzej jak pracownik budowy(nie obrażając nikogo) : Adidasy do biegania,proste spodnie,i zwykły t-shirt i jeszcze śmieje się z człowieka który jest porządnie i jakoś oryginalnie ubrany i to odrazu bym mu zaj*bał sztukę na ryj.

idealnie powiedziane.


/

a Ty xGHOSTx widze troche zmiekles? odpusc :)
 

wildsnake92

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2008
Posty
121
Punkty reakcji
0
dobra to biore jj zartowałem w sumie każdy ma swój styl ale nie bede ukrywał ze sie smieje jak zobacze lalusia... oglądacie szybcy i wsciekli lub cos w trym stylu i tam głowni bohaterzy mają jeansy tshirty i bluzy podobne to moich to jest mój styl
Tak teraz Cię wszyscy zjechali pasztecie i będziesz pisał,że żartowałeś :lol:
 

Lukasz151111111

HaIPe-HaOPe bez reszty oddany
Dołączył
28 Listopad 2006
Posty
1 416
Punkty reakcji
1
Miasto
WLKP
Jesteś za:cenzura:isty!
Wszyscy gimnazjaliści i dzieci z podstawówki się tam teraz ubierają.
RISPEKT ZIĄĄĄĄĄ
 

xxghostxx

Nowicjusz
Dołączył
1 Czerwiec 2009
Posty
33
Punkty reakcji
0
no tak a jak wszyscy teraz jigga wear mass i prosto to tez naprawde oryginalnyś :) i żałosnyś :p
 

xxghostxx

Nowicjusz
Dołączył
1 Czerwiec 2009
Posty
33
Punkty reakcji
0
co sądzicie o tej bluzie?
 

Attachments

  • 622844585.jpg
    622844585.jpg
    77,6 KB · Wyświetleń: 30

xxghostxx

Nowicjusz
Dołączył
1 Czerwiec 2009
Posty
33
Punkty reakcji
0
nieróbkina mi chodzi tylko o emo tych chuderlaków co chodzą w obcisłych rzeczach a nie o ciebie debilu a pozatym jestem z giomnazjum
 

ololol

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2008
Posty
251
Punkty reakcji
0
nieróbkina mi chodzi tylko o emo tych chuderlaków co chodzą w obcisłych rzeczach a nie o ciebie debilu a pozatym jestem z giomnazjum

a poza tym jest z gimnazjum.
takze panowie respekt dla zioma bo on ma ku*wa kumpli w gimie, takze bez zartow !
 

wildsnake92

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2008
Posty
121
Punkty reakcji
0
nieróbkina mi chodzi tylko o emo tych chuderlaków co chodzą w obcisłych rzeczach a nie o ciebie debilu a pozatym jestem z giomnazjum
Ja jestem chudy ale jak sobie Ciebie wyobrażam to z pewnością bym Ci naj*bał i nauczyłbyś się,że ludzi nie ocenia się po wyglądzie
 

xxghostxx

Nowicjusz
Dołączył
1 Czerwiec 2009
Posty
33
Punkty reakcji
0
powiedcie mi o co wam chodzi ubieram sie w normalnych skepach dla normalnych ludzi nie lubie sie wyróżniać
 
Do góry