Dylemacik Związany Z Osiemnastką

Katie_1988

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2005
Posty
370
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Za 2 tygodnie skończę 18 lat. Mam dylemat gdzie zrobić imprezę.Mam do wyboru zrobić urodzinki z moją kumpelą w akademiku na sali (mam znajomości i salka jest za darmo)Tyle, że ta sala nie jest za duża i zmieści się w niej góra 30 osób. Zaprosi się samych najbliższych i może być fajna impra. Będzie trochę osób ode mnie z rodziny (bracia i siostry cioteczne) i od mojej kumpeli też i martwimy się, że będzie wielki niewypał. :/ Moja rodzinka po jednej stronie, a jej po drugiej i lipa.(znajomych mamy wspólnych) Trzeba będzie wywalić gdzieś z 250zeta na tą impreze. Drugi pomysł jest taki, żeby zrobic oddzielnie w jakimś klubie. Postawić wstęp, browarka i heyah na parkiet! :) Tylke samo kasy by poszło co na impreze w akademiku... i teraz pytania:
1.Gdzie zrobić 18...na sali czy w pubie?
2.Jak na sali to jakie żarcie?
3.Ile alkoholu trzeba zakupić na ok 25osób?(browy, wódeczka czy może to i to? :D )
4.A może wogóle nie wyprawiać? :)
 

Afeni

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2005
Posty
717
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Wyprawiac :) 18tka to cos niezapomnianego :D takie urodziny ma się tylko raz :p no nie wiem to już zależy od Ciebie. Może zrób osobno w domu dla rodziny i osobno dla znajomych?
Wiem ze na sali jest calkiem inny urok niz na dysce więc sama musisz wybrac co wolisz ;)
 

Nitrobolonus

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
132
Punkty reakcji
0
Miasto
Otwock
W takim razie wójek Nitrobolon życzy Ci wszystkiego najlepeszego! ;)
3.Ile alkoholu trzeba zakupić na ok 25osób?(browy, wódeczka czy może to i to? :D )
Wódeczka! Po co bawić sie w jakieś soczki dla gówniarzy lubiących udawać dorosłych zwane "piwem"! Przecież nie ma zabawy bez porządnej walki! Nie ma walki bez awantury a awantury nie ma bez mocnego trunku.
4.A może wogóle nie wyprawiać? :)
Najlepszy pomysł! :D Kup wódke i zatrzymaj ją dla siebie!
 

AlterEgo

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2006
Posty
119
Punkty reakcji
0
eeeee dyskoteka to głupi pomysł tam możesz chodzić co sobotę <_< Wydaje mi się że sala to najlepszy pomysł. A więc moje propozycje
1 Sala :p
2 Zarcie jest najmniej ważne :p Jak dla mnie mogą być paluszki :eek:k:
3 na około 25 osób proponowałbym ze 150 litrów :bijeglowe:
4 :happybday:
 

Regis

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2005
Posty
441
Punkty reakcji
0
Miasto
z nikąd
Najlepei na salce, żarcie standardowo czyli kanapki, chipsy i paluszki :D

A co do alkoholu to koniecznie wódka.. wychodzi najtaniej, a jeśli chodzi o ilość to zalezy jakich masz znajomych i ile oni pija ile będzie lasek, najlepiej 0,5 na każdego chłopka i 0,7 na dwie dziewczyny, choc i tak z sześc osób na 25 wpadnie na pomysł kupienia flaszki na prezent dla Ciebie :D
 

Katie_1988

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2005
Posty
370
Punkty reakcji
1
Wiek
36
eeeee dyskoteka to głupi pomysł tam możesz chodzić co sobotę <_< Wydaje mi się że sala to najlepszy pomysł. A więc moje propozycje
1 Sala :p
2 Zarcie jest najmniej ważne :p Jak dla mnie mogą być paluszki :eek:k:
3 na około 25 osób proponowałbym ze 150 litrów :bijeglowe:
4 :happybday:
Tak myślałam nad kanapkami chipsami i paluszkami...najtaniej wyjdzie :D (więcej hajsu pójdzie na alko :) -a to chyba jest najważniejsze :D )
Nie no 150 litrów to troszku za dużo B)

ooo a moi znajomi lubią sobie wypić :)

Najlepei na salce, żarcie standardowo czyli kanapki, chipsy i paluszki :D

A co do alkoholu to koniecznie wódka.. wychodzi najtaniej, a jeśli chodzi o ilość to zalezy jakich masz znajomych i ile oni pija ile będzie lasek, najlepiej 0,5 na każdego chłopka i 0,7 na dwie dziewczyny, choc i tak z sześc osób na 25 wpadnie na pomysł kupienia flaszki na prezent dla Ciebie :D
Dziewczyn to chyba zawiele nie będzie :D Większość facetów :)
ej ja nie chcę flaszki za prezent :) No pewnie ktoś na taki pomysł wpadnie...
 

Dynamitka

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
135
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Wadowice
ja robilam 18stke prawie miesiac temu..
Bylo kolo 38 osob kupilam 50 browcow
z 400zł wydalam ta te browarki, zarcie
przepitke itd. Za sale zaplacilam 150zł
I naprawde byl wypas!! Torcik zabawa do
rana.. u mnie tez nie wszyscy sie znali
bo jedni znajomi byli ode mnie a drudzy
od mojego chlopaka ale byl git :D
Cos sie wypije i juz jest klimat hehe
A na disco czy do pubu zawsze mozesz isc
a 18stka jest raz w zyciu i musi byc niezapomniana!!
Tylko ze wszystko zalezy ile jest na to kasy..
Ale z tego co piszesz to masz mozliwosci :)
Wiec tego nie zmarnuj ;)
Ps. Tyle czekalam na ta 18stke a tu leci tak ze szok
i i tak jest wszystko tak jak bylo B)

a co do wodek to mialam 4 i dostalam jeszcze na prezent
4 a jeszcze sami sobie tez przynosili..
A i tak sie wszyscy pospijali łacznie ze mna :bag:
spalam od 2 -7 na krzeslach hehe
 

Katie_1988

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2005
Posty
370
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Ps. Tyle czekalam na ta 18stke a tu leci tak ze szok
i i tak jest wszystko tak jak bylo B)
Dzięki Dynamitko za wypowiedź :p No ja strasznie nie mogę się doczekać 18stki... :D U mnie się jedno zmieni: Będę mogła sama sobie kupować alko :D To jest najważniejsze :) No i oczywiście dowodzik...ehhh :)
 

assia444

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2006
Posty
305
Punkty reakcji
0
Wiek
41
:D no no ja 18stke robilam chyba 2 tyg temu z moja kumpela na wynajetej sali bylo duuuzzooo osob bo w efekcie ok80.tylko raz sie ma 18che i tylko raz sie tak szleje na swoich ur:D wiec ja polecam w pubie na wieksza ilosc osob.a co do kosztow to co ci tam...szrpnij sie bo szybko drugiej takiej biby nie bedziesz miec:D mi poszlo ok 700zl no i moijej kumpeli tez tyle..no ale wiesz nie bedziesz zalowac jak zrobisz taka impre:D
 
Do góry