DXM | kto bral niech opisze wrazenia , tripy ;d

hex71

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2007
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wrocław
Siema wlasnie sie zastanawiam nad kupnem dxm , ale musicie mnie nakrecic (zachcecic :p)
wiem , ze nie uzaleznie sie tym , bo mam bardzo silna wole , nie pale , pije sporadycznie .
a WIEC OPISUJCIE SWOJE DOZNANIA , TRIPY !
 

Ćpun

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2007
Posty
149
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
KrK
to tak naprawdę mało wiesz na swój temat pewnie... to, że od niczego się nie uzależniłeś znaczy tylko tyle, że dotychczasowe substancje nie przypadły Ci do gustu

a co do Dexy: jest to psychodeliczny depresant, a więc jazda na tym jest kompletnie aspołeczna. Najlepiej się po prostu leży w łóżku i pływa po swoim umyśle. Mi się takie akcje nie podobają ale wiem o ludziach, którzy sobie dnia bez tego nie wyobrażają
 

Ćpun

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2007
Posty
149
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
KrK
dxm jest substancją psychoaktywną, którą możemy znaleźć w aptece w lekarstwach bez recepty: acodin i tussidex. Po zjedzeniu około 440mg wchodzimy w rodzaj transu, w którym nasze wyobrażenia mogą nabrać dość realnych kształtów (nie są to halucynacje), zwykle lepiej działa w ciemnościach lub z zamkniętymi oczami.
 

Ćpun

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2007
Posty
149
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
KrK
prawdę powiedziawszy próbowałem chyba wszystkiego co mi wpadło w ręce, a jak nie ja to znajomi... wszystko zależy od środowiska :p
 

Ćpun

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2007
Posty
149
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
KrK
pytanie dość ciekawe...

a jaki jest sens jazdy na rowerze? oglądania telewizji? jedzenia czekolady? czy też uprawiania seksu?

pobudzenie układów serotoninowego i dopaminowego. Ot co. Od wieków ludzie dążą do tego samego, tylko znajdują różne sposoby.
 

PanDora:))

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2007
Posty
2 441
Punkty reakcji
0
Wiek
33
No dobrze, ale po co sie faszerować jeszcze czymś dodatkowym? Czy naprawde nie da sie żyć bez tych pobudzaczy?
 

ned.!

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2007
Posty
4
Punkty reakcji
0
Jak już ktoś chce faszerować się jakimiś lekarstwami to proponuję sprawdzić, czy nie jest się uczulonym na jakieś substancje, które są zawarte w tabletce.
No cóż.. acodin wzięłam raz i nie mam zamiaru więcej brać żadnych takich świństw. Nie dość, że nie miałam po tym fajnej 'jazdy', to jeszcze nie wiedziałam kompletnie co się ze mną dzieje. Mój organizm niezbyt dobrze zareagował na DXM..
 

MHz

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2006
Posty
172
Punkty reakcji
0
Wiek
18
napewno nie próbowaliście Poppers'ów :p
zresztą ja też nie bo to niebezpieczne jak się źle z tego korzysta...
 

raf123411

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2007
Posty
302
Punkty reakcji
1
Poppers - azotan amylu .Efektem działania poppersa jest niezwykle intensywne, ale krótkotrwałe (trwające ok. pół minuty) podniecenie, dlatego używa się go czasem podczas seksu jako afrodyzjaku. Poppers powoduje również rozluźnienie mięśni, dlatego bywa ponoć używany przez homoseksualistów w celu ułatwienia rozluźnienia mięśnia-zwieracza :) Poppers (zwłaszcza w przypadku nadużywania) może powodować efekty uboczne takie jak zawroty głowy, uderzenia gorąca, nudności, wymioty, ból głowy, utrata orientacji i omdlenia. a co do dxm to brałem;]przyjemna bardzo faza zarowno jak jest sie na imprezie albo jak sie lezy na lozku i slucha muzyki;] teraz juz wiem ze branie tego :cenzura: to glupota;] ale jak ktos nie bral to mozna sprobowac;] tak samo mozna sprobowac benzydaminy zawartej w leku tantum rossa;D
 
S

Silvesters

Guest
Ale czy jest sens brac leki zeby miec faze? Nie lepiej kupic cos pozadnego i juz, a w kazdym leku sa substancje dodatkowe i moga one wywolac skutki uboczne..
 
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
1 545
Punkty reakcji
0
Przepraszam a co to jest ten acodin?
tabletki plastry syropy czy co? :p
jak sie tego `uzywa` i ile kosztuje? :lol: :sexy: :sexy: :sexy:
 

raf123411

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2007
Posty
302
Punkty reakcji
1
acodin to tabletki od suchego kaszlu paczka tzn 30 tabletek po 15mg czyli opakowanie to 450 mg:) a dawka reakcyjna dla osoby wazacej 60 kg to ok 300 mg:) kosztuje ok 6 zl paczuszka.i uzywa sie tak ze sie zjada i tyle:)
 
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
1 545
Punkty reakcji
0
A dla osoby wazacej 50 kg? :p
Ha sporobuje i napsize jak było :lol:
Tylko niech ktos mi napisze dokladnie ile mam tego wziac xD haha xD
 

raf123411

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2007
Posty
302
Punkty reakcji
1
zalezy jakiej chcesz reakji i ktore plateu chcesz miec?:) ja wziolem kiedys 100 tych tabteltek i jeszcze thiocodinu troche:) bylo 4 plateu ale to jest normalnie nie do opisania dzialo sie to w ferie a wszystko pamietam potem co prawda byla tksykologia szpital itd wiec teraz uwazam to za calkowita glupote;] wzioltem w sumie 2225 mg;] a dxm staje sie toksyczne powyzej 1500 ale bylem glupi... a Ty najpier wez ok 8 tabetek zebys zobaczyla czy nie jestes uczulona na dekstrometorfan;] bo jesli jestes uczulona o jesli wezmiesz wieksza dawke to moga wystapic powazne problemy;] i jak dla Ciebie na pierwsyz raz to polcam 25 tabletek albo sprobuj benzydaminy uwazam ze na pierwszy raz jest najlepsza po niej widzisz wszystko kolorowo ja na przyklad szedlem w zimie i widzialem rozne wzorki i koleczka na sniegu:)
 

GlowRideR

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2007
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z nikąd...
albo sprobuj benzydaminy uwazam ze na pierwszy raz jest najlepsza

Odradzam. Benzydamina to straszny syf dla organizmu, lepiej trzymać sie z daleka... A co do dekstrometorfanu, kiedyś ćpałem prawie nałogowo. Jeśli masz słabą wolę i skłonność do uzależnień lepiej unikaj, a jak jeszcze dochodzą problemy osobiste to jest pewne, że cały czas będziesz miał(a) ochote na następne dawki.
 
Do góry