dwudziestoletnia dziewica

basik1

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2011
Posty
542
Punkty reakcji
26
a no, doczytałam , mentalnie dziewicą już nie jest
w sumie dziwi mnie, że niektóre dziewczyny najpierw biorą się za robienie lodów potem seks
u mnie było raczej na odwrót, bo jak nie mogłabym seksu z byle kim , tak tym bardziej przyjemność oralna, bo nie jestem byle jaką no hmmm
no ale to kwestia zasad, poglądów..

Mi też zawsze wydawało się, że do tego rodzaju aktywności potrzeba jakiejś otwartości i niesamowitej bliskości z partnerem - i to o wiele większej niż w przypadku tradycyjnego stosunku płciowego. Ale ja jestem inna, ja w wieku 12lat bawiłam się lalkami, a obecnie 12latki bawią się w słoneczko...Też można, a co.
 
S

Sven_Moltisanti

Guest
ja mam 28 lat i jestem prawiczkiem i tak juz zostanie ... wykapiszonowalem sie ... troche prob bylo ale szkoda gadac.

swiat widze tak ze moge stracic "wianek" albo i nie ... nie ma to znaczenia
 

Ladyinblack

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
458
Punkty reakcji
7
Wiek
43
Dziewictwo jest w cenie, sama mam sporo kolezank które czekały do ślubu w wieku dwudziestu paru lat, a potem byly z tego dumne, wiec jest sie o co bic
 

nierannyptaszek

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2013
Posty
213
Punkty reakcji
0
Ja nie widzę w tym tak na prawdę nic dziwnego. W obecnych czasach to raczej chwalebne, że tu i ówdzie doświadczamy istnienia takich "unikatowych okazów". Wiem, ze troszkę nazbyt ironicznie to ująłem, ale łatwość kobiet w dzisiejszych czasach bardzo mnie zatrważa.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
nierannyptaszek napisał:
Ja nie widzę w tym tak na prawdę nic dziwnego. W obecnych czasach to raczej chwalebne, że tu i ówdzie doświadczamy istnienia takich "unikatowych okazów". Wiem, ze troszkę nazbyt ironicznie to ująłem, ale łatwość kobiet w dzisiejszych czasach bardzo mnie zatrważa.
Otóż to. Nie wiem skąd u nastolatek taki pęd do tracenia dziewictwa. Nie stają się przez to dojrzalsze (chyba, że w oczach koleżanek). 20-22 letnia dziewica to nie jest czterolistna koniczyna.
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Ewelina, podobno jak się kocha, to pierwszy raz nie boli i nie jest straszny. Po braku obaw poznasz, że prawdziwie kochasz. 20 lat to naprawdę malutko.
 

Anka234

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2014
Posty
10
Punkty reakcji
0
Jeśli partner dobrze się Tobą zajmie to nie masz się czego obawiać - ciało kobiety jest tak ukształtowane że dostosuje się do sytuacji ;)
 
Do góry