Dwóch facetów. Trzeba wybrać?

Bonkojad

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2010
Posty
79
Punkty reakcji
0
Bądź sama miłość sama przyjdzie a tak w ogóle każdy ma wady nikt nie jest idealny nawet ty nie rozumiem was dziewczyny najpierw patrzycie na wygląd a później na charakter fakt że najpierw jak kogoś poznajemy patrzymy jak ktoś wygląda a później na charakter ale jak poznajemy kogoś to nie oceniajmy tą osobę po pierwszy, lub kilku spotkania bo ta osoba może udawać że ma taki charakter nie wiem czemu nie które dziewczyny tak szybko się zakochuje musiałaś dać jakiś sygnał temu pierwszemu co byłaś z nim że coś jeszcze do niego czujesz zastanowiłaś co będzie jak się oni o tym dowiedzą ten jeden myśli że poza nim nikogo nie masz i ten drugi tak samo myśli będą mięć do ciebie ogromny żal skończ oby dwa związki bo tak jak ci wcześniej napisałem jak wybierzesz jednego to ten drugi będzie miał żal do ciebie że oprócz niego był ktoś inny i może ci krzywdę zrobić z zemsty
 

Nuada

Malkontencki
Dołączył
8 Luty 2010
Posty
585
Punkty reakcji
25
Wiek
32
Miasto
Łódź
Bądź sama miłość sama przyjdzie a tak w ogóle każdy ma wady nikt nie jest idealny nawet ty nie rozumiem was dziewczyny najpierw patrzycie na wygląd a później na charakter fakt że najpierw jak kogoś poznajemy patrzymy jak ktoś wygląda a później na charakter ale jak poznajemy kogoś to nie oceniajmy tą osobę po pierwszy, lub kilku spotkania bo ta osoba może udawać że ma taki charakter nie wiem czemu nie które dziewczyny tak szybko się zakochuje musiałaś dać jakiś sygnał temu pierwszemu co byłaś z nim że coś jeszcze do niego czujesz zastanowiłaś co będzie jak się oni o tym dowiedzą ten jeden myśli że poza nim nikogo nie masz i ten drugi tak samo myśli będą mięć do ciebie ogromny żal skończ oby dwa związki bo tak jak ci wcześniej napisałem jak wybierzesz jednego to ten drugi będzie miał żal do ciebie że oprócz niego był ktoś inny i może ci krzywdę zrobić z zemsty
osobiście sam nie chciałbym być w związku z kobiecym ogrem :D- nie wiem jak ty?
atrakcyjny facet z atutami przyciąga kobiety- co tu cie dziwi?
będą mieli żal? chyba sami do siebie, że matka natura słabo ich obdarzyła mile widzianymi cechami, predyspozycjami itd.
 

youngperson

feel sleepy
Dołączył
27 Listopad 2009
Posty
665
Punkty reakcji
14
Miasto
warmińsko - mazurskie
Bądź sama miłość sama przyjdzie a tak w ogóle każdy ma wady nikt nie jest idealny nawet ty nie rozumiem was dziewczyny najpierw patrzycie na wygląd a później na charakter fakt że najpierw jak kogoś poznajemy patrzymy jak ktoś wygląda a później na charakter ale jak poznajemy kogoś to nie oceniajmy tą osobę po pierwszy, lub kilku spotkania bo ta osoba może udawać że ma taki charakter nie wiem czemu nie które dziewczyny tak szybko się zakochuje musiałaś dać jakiś sygnał temu pierwszemu co byłaś z nim że coś jeszcze do niego czujesz zastanowiłaś co będzie jak się oni o tym dowiedzą ten jeden myśli że poza nim nikogo nie masz i ten drugi tak samo myśli będą mięć do ciebie ogromny żal skończ oby dwa związki bo tak jak ci wcześniej napisałem jak wybierzesz jednego to ten drugi będzie miał żal do ciebie że oprócz niego był ktoś inny i może ci krzywdę zrobić z zemsty


nie nie, spokojnie, krzywdy mi na pewno nikt nie zrobi :D już w powyższym moim poście pisałam, jaką podjęłam decyzję, ale dzięki.
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Rewelacyjna teoria :D
Jak nie będę wiedział, czy wybrać BMW czy Merca, to się przerzucę na tramwaj :eek:k:

Kurcze. Nie mowilam, ze dotyczy to wszelkich apektow zycia, bo nie ! Jezeli jednak jest dziewczyna jest dwoch facetow i ona nie wie , ktorego wybrac, na zasadzie , z ktorym ma byc i bedac z jednym ciagnie ja do drugiego , nie czuje sie zbyt szczesliwa, nie wie co czuje, a bedac z tym drugim takze czuje niepewnosc, nie wie co czuje, caly czas ma metlik w glowie i najlepiej chcialaby dwoch naraz, to znaczy, ze zadnego z nich nie kocha, najwyezej zauroczenie. I mowie, ze lepiej, zeby sobie odpuscila, bo chyba niefajnie gdyby byla z tym jednym i czula ciagle niepewnosc w stylu :"hhm co ja do niego czuje"... a "co by bylo z tamtym"... To jej wtedy szczescia nie da. A jak sie odetnie, to wtedy sama pewnie dojdzie do wniosku, ze to bylo nie to. I w koncu spotka kogos na kim bedzie jej zalezec i nie bedzie miec dylematow , bedzie pewna, ze go kocha i chce byc z nim. No i bedzie szczesliwa, bedzie jej dobrze. No to ta opcja chyba lepsza, skoro bedzie szczesliwa ?
 

pejsze

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2008
Posty
205
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Lublin
Heh, wydaje sie jakbys opisala w 100% moja sytuacje. Ja jestem oczywiscie ten "feler", tj. pierwszy chlopak. Teraz ona jest na etapie drugiego, spotyka sie z drugim z tym ze ja juz nie czuje nic do niej i nei chce nas razem - to jest inaczej. Natalia, to chyba nie Ty? ;)
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Heh, wydaje sie jakbys opisala w 100% moja sytuacje. Ja jestem oczywiscie ten "feler", tj. pierwszy chlopak. Teraz ona jest na etapie drugiego, spotyka sie z drugim z tym ze ja juz nie czuje nic do niej i nei chce nas razem - to jest inaczej. Natalia, to chyba nie Ty? ;)

Kto ? Ja? Czy autorka ? :D
 
Do góry