DWIE TWARZE RZECZYWISTOŚCI

Norad

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
1 243
Punkty reakcji
29
No i co z tym rozkruszeniem samolotu bo tak to trzeba nazwać?

Samoloty to lekkie maszyny w stosunku do wielkości, grubość poszycia rzadko przekracza dwa milimetry (grubość monety) co za tym mylnie odczuwamy ich katastrofy w porównani do chodźby samochodów czy pociągów a i prędkość sprawia że w przypadku uderzenia o ziemie mało co ze statku pozostaje (nie potrzeba do tego bomby)
 

Maszkowa

aut Caesar aut nihil
Dołączył
5 Marzec 2012
Posty
1 226
Punkty reakcji
21
Wiek
42
Miasto
strefa pełnej świadomości
tiaaaaa... dwa uderzenia samolotów w WTC udowadniają, że jest dokładnie na odwrót.
A biorąc pod uwagę, że TU są dużo trwalsze od Boeingów to pewnie gdyby to był TU to przeleciałby na wylot.
 

Norad

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
1 243
Punkty reakcji
29
dwa uderzenia samolotów w WTC udowadniają, że jest dokładnie na odwrót.

Tak, lecąca z prędkością 500km/h puszka aluminium wypełniona paliwem nie jest wstanie przebić się przez stalowo szklaną elewacje do rdzenia, to faktycznie wiele udowadnia wydaje mi się jednak że nie to co byś chciała.</p>

Masz tutaj samolot który również podchodził do lądowania nawet łagodniej niż tutka i również w trudnych warunkach atmosferycznych.
http://news.bbc.co.uk/2/hi/in_pictures/8677350.stm
 
S

serwor

Guest
Masz tutaj samolot który również podchodził do lądowania nawet łagodniej niż tutka i również w trudnych warunkach atmosferycznych.

Ale tutaj pomimo ze to byl zwykly samolot nie rzadowy jedna osoba ocalala.
A w Smolensku wszyscy zgineli.
 

Maszkowa

aut Caesar aut nihil
Dołączył
5 Marzec 2012
Posty
1 226
Punkty reakcji
21
Wiek
42
Miasto
strefa pełnej świadomości
Norad mnie nie interesują inne samoloty. Mnie interesują TU które straciły kawałek skrzydła, lądowały poza pasem w terenie zalesionym i rozbiły się.
Tylko takie sytuacje można uważać za materiał porównawczy.
W necie jest kilkanaście dobrze obfotografowanych takich katastrof. różnych modeli TU w tym 6 z TU 154. Nie będę wrzucać tu wszystkich zdjęć żeby nie zaśmiecać ale to jest przykładowa katastrofa TU 154 który stracił kawałek skrzydła i rozbił się VIII-2.pngw lasku.

clip_image035.jpg

Tu mamy katastrofę TU 204 który rozbił się kilometr od pasa w lesie w czasie gęstej mgły i do tego w nocy

ada69224193fc6577c7f46b0b47302fa,14,0.jpg

Przykłady można mnożyć. Sytuacje są takie same i dotyczą tutek. Jak to się ma do tego?????
Noradzie ja przyjmę każde wytłumaczenie byle nie było ono kretyńskie.

Zdjęcie satelitarne szczątków Tu-154 Smoleńsk 10.04.2010.
zdjecie_satelitarne4_zespol_600.jpg
 

Norad

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
1 243
Punkty reakcji
29
Co w tym dziwnego? samoloty rozbiją się czasem na drobne kawałki a czasem jak np te na zdjęciach na kilka część, to wszystko zależy od siły i rodzaju zderzenia, samoloty które przejechały pas mają z założenie zatrzymać się na hamowni a to z reguły powoduje przełamanie
 

Huehuecoyotl

Bywalec
Dołączył
20 Wrzesień 2011
Posty
2 732
Punkty reakcji
54
Jeżeli mnie ktoś tępi to tylko Twój,, ulubieniec''Kojot.Ty i od wczoraj Wilk znależliście się na czarnej liście tego wybitnego specjalisty od polskiej ortografii.Mnie na razie tylko nawymyślał od kłamców, obłudników,ignorantów,fanatyków katolickich,mocherowych beretów.On ma chyba do mnie jakąś słabośc, bo znalazł mnie nawet w temacie o modzie męskiej i tam skomentował mój post sugerując,że jestem gejem.
Myślę,że jak w poniedziałek wróci,bo Hue w dni wolne raczej nie nadaje i przeczyta to co napisałem, to prawdopodobnie dołączę do do zacnego grona ignorowanych przez Pana Inżyniera. :D :D :D

Tak ja mam do Ciebie slabosc ale to Ty mnie, bez mojego udzialu w dyskusji "obgaduejsz" w innym temacie na forum. Fajnie... Do tego oczywiscie dopusciles sie po raz kolejny klamstwa i manipulacji. Masz racje, nie mamy sobie nic wiecej do powiedzenia, ignore...
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
przyjacielu szkoda twojego zdrowia na denerwowanie się z powodu szczekania szczekania jakiś piesków
 

Huehuecoyotl

Bywalec
Dołączył
20 Wrzesień 2011
Posty
2 732
Punkty reakcji
54
Ja sie nie denerwuje, w przeciwienstwi do niektorch ja do forum internetowych podchodze zimny jak glaz, niektorzy chyba zapominaja ze to tylko internet :) po prostu stosuje jak trzeba uzyteczna funkcje jaka jest ->ignorowanie uzytkownika.. i po problemie,

powinni mi podziekowac bo oszczedzam glownie ich nerwy ;)
 

ALAN06

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2011
Posty
1 196
Punkty reakcji
18
Tak ja mam do Ciebie slabosc ale to Ty mnie, bez mojego udzialu w dyskusji "obgaduejsz" w innym temacie na forum. Fajnie... Do tego oczywiscie dopusciles sie po raz kolejny klamstwa i manipulacji. Masz racje, nie mamy sobie nic wiecej do powiedzenia, ignore...

I to by było na tyle.:D


przyjacielu szkoda twojego zdrowia na denerwowanie się z powodu szczekania szczekania jakiś piesków

Ty Herbatniczku jakbyś komuś szpilki w tyłek nie starał się wsadzić to byś się rozchorował.

Dobrego dnia.:)
 

Maszkowa

aut Caesar aut nihil
Dołączył
5 Marzec 2012
Posty
1 226
Punkty reakcji
21
Wiek
42
Miasto
strefa pełnej świadomości
Panowie... cały czas czekamy na jakąś merytoryczną odpowiedź.

Mamy dwóch specjalistów od spektroskopii i profesorów fizyki w osobach kojota i Herbatnika to może wyjaśnią nam kilka poważnych kwestii.
Brzoza jest chyba najbardziej obfotografowanym drzewem w historii, nawet dąb Bartek nie miał takich sesji. Dzięki temu możemy porównać dwa ciekawe zdjęcia.
Pierwsze zostało zrobione w dniu katastrofy 10.04. 2010r przez Serge Serebro. (w necie zamieścił wszystkie swoje zdjęcia, są one ogólnodostępne)
Drugie zdjęcie to zdjęcie z raportu MAK.
Na zdjęciu z 10.04. autorstwa Serge nie ma fragmentu samolotu który o dziwo znajduje się na późniejszym zdjęciu MAK.
Przypomnijmy, że 10 kwietnia gdy Serge robił zdjęcia nie było jeszcze tematu "brzozy"

Umieram z ciekawości jak Herbatnik i kojot wytłumaczą towarzyszy z tej żałosnej wpadki preparowania dowodów ????

MATERIAŁ NA POPRZEDNIEJ STRONIE
 

ALAN06

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2011
Posty
1 196
Punkty reakcji
18
Post anulowałem,miał się znależć w innym temacie.

Przepraszam.
 

Maszkowa

aut Caesar aut nihil
Dołączył
5 Marzec 2012
Posty
1 226
Punkty reakcji
21
Wiek
42
Miasto
strefa pełnej świadomości
Kim jesteś Alanku widać wyraźnie. Choćby po tym, że gadasz od rzeczy.
Gdzie tu widzisz Macana??????
Dobranocka z rzeczywistością ci się miesza...

A coś do powiedzenia w temacie masz? Zapewne nic....
 

ALAN06

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2011
Posty
1 196
Punkty reakcji
18
Co ja mogę jeszcze dodać,ty już wszystko powiedziałaś.
To,że ruscy mataczą to każdy wie.Ale ich wersja poszła w świat.A twoje hipotezy mają głęboko w d...e. :tongue:
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
Komisja petycji Parlamentu Europejskiego zdecydowała we wtorek, że nie będzie rozpatrywać petycji o pomoc w umiędzynarodowieniu śledztwa w sprawie katastrofy smoleńskiej oraz o wsparcie UE dla polskiego dochodzenia. Petycję podpisało około pół miliona ludzi, ale komisja uznała, że nie ma kompetencji do zajmowania się tą sprawą, która ma wymiar czysto krajowy. Taką decyzję przedstawicieli frakcji politycznych poparli w głosowaniu członkowie komisji

Europa ma temat smoleński w d. Obama woli Rosjan od tego tematu. Do kogo zwróci się teraz PIS ?​
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Wielu użytkownikom Forum też jest wszystko jedno czy polski rząd wspólnie i w porozumieniu z innym rządem chciał "udowodnić" bylejakość Lecha Kaczynskiego przez byle jakie przygotowanie przelotu prezydenta Polski - zdjęcie z nlotniska nowoczwsnych urządzeń lądowania w trudnych warunkach atmosferycznych, zdefektowanie bliższej radiostacji prowadzącej, byle jakie naprowadzanie Tu-154 na pas lądowania i inne drobiazgi, czy też wszystkie wymienione uchybienia w obsłudze przelotu do Smoleńska udowadniają, że nasz rząd był i jest w całej tej sprawie w porządku, a zarzuty wobec tego rządu są wymysłami, głupotami, które należy z satysfakcją podkreślać i wytykać oszołomskiej opozycji.
Ten wątek tematu DWIE TWARZE RZECZYWISTOŚCI każdy może kontynuować prywatnie dokąd zechce, ale ja proponuję zająć się teraz sprawami obywatelstwa Polski, czy też - jak to nazywają kosmopolici i internacjonaliści klasowi - obywatelstwa polskiego.
Najpierw sam początek. Urodzone polskie dziecko musi być zarejestrowane w urzędzie. Jest to jakby promesa obywatelstwa, a nawet "wprowadzenie do obywatelstwa". Kiedy polski maluch skończy 6 lat, spada na niego obowiazek szkolny i trwa dopóki nie zgłosi się po dowód osobisty jako dorosły - już obywatel pełną gębą. Jest możliwość, że nawet przed uzyskaniem dowodu młody Polak może pracować zarobkowo.
Czy to nie jest gorsze od takiej - weźmy dla przykładu - konfirmacji?
 

Huehuecoyotl

Bywalec
Dołączył
20 Wrzesień 2011
Posty
2 732
Punkty reakcji
54
Kazdy kto ma szczatkowa inteligencje od 1 dnia katastrofy powinien byc wstanie sfromulowac wniosek ze Polsce w tej sprawie w konfronacji z Rosja nie pomoze absolutnie nikt. Zdrowy rozsadek, znajomosc mechanizmow ktore rzadza tym swiatem + historia.

Rosja - powazny pionek na arenie miedzynarodowej z ktorym sie ma interesu i przeciwko ktoremu za byle co sie nie wystepuje.
Polska - pionek za ktorego wlasnie nikt by sie nie wychylal. Wszyscy beda trzymac strone Rosji. To oczywiste.

Oczywiste jest rowniez to ze PiS stosuje oblude, maniulacja i cyniczna propagande na grobach tych ludzi.

PiS mowi o "umiedzynarodowieniu" bo mowic tak moze, bo nie jest u wladzy - czysta propaganda. Jakby byli u wladzy nic by nie zdzialali. Pomijajac fakt ze PiSu w Europie nikt nie lubi i nikt by z nimi nie wspolpracowal. Potrfili tyko do siebe wszyskich sklocac przeciez.
 
Do góry