dwa xp-ki

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
problem jest taki, mam dwa systemy operacyjne, jeden więcej waży od drugiego i tyle wiem. nigdy nie używałem dwóch, ale po długiej walce z kompem, kiedy jeden windows za drugim nawalał i udało mi się wreszcie tuningowanego zainstalować, okazało się że jakimś cudem winde mam dwa razy, nie wiem na której aktualnie jestem, i jak drugą usunąć, bez formatowania żeby komp nie był pierwszego dnia po formacie w stanie w jakim był pare dni temu.
 

bart86

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2009
Posty
96
Punkty reakcji
1
Wiek
38
nieda sie odinstalowac windowsa jedyna rada to format
 

YaCeQ

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
1 416
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Śląsk
Jak masz zainstalowane dwa na jednym dysku/partycji to wątpię, że da się zrobić coś innego niż format. Ale pewien nie jestem.
 

evolution132

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2009
Posty
37
Punkty reakcji
1
Wiek
28
Miasto
Cze-wa
Nie wiem o co ci chodzi, ale mozesz zrobic to tak. Usuwasz folder z danym systemem "WINDOWS" albo "WINNT" na danej partycji. Potem edytujesz plik boot.ini znajduje sie na partycji pierwszego systemu, najlepiej edytuj total commanderem. Usywasz linie z adresem folderu i jakimiś tam cyferkami kieruj sie nazwa systemu i adresem folderu. Nie wiem czy oto ci chodziło :papa:
 

bestiav

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2009
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
38
evolution132 możesz mieć racje, ale i tak zostaną wpisy o poprzedniej instalacji które będą kłóciły się czasem z systemem.
Morion mym zdaniem zgraj ważne dane na płyty czy na pena, zdejmij partycje vista, i załóż xp niezmodyfikowanym i postaw system, tylko wszystkie partycje zdejmij, bądź jeśli używasz visty zdejmij xp itd.
 
Do góry