Dwa Pytania W Sprawie Członka :p

kuleczka007

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2005
Posty
17
Punkty reakcji
0
Ja wsprawie tego ze liczy sie jakosc a nie rozmiar :p heheh to akorat nie moje przezycie ale mojej przyjaciolki ktora bylastraszniezakochana w facecie i w koncu nadszedl ten ich"PIERWSZY RAZ"(ona nie byla dziewica)Wszystko bylo pieknie az do momentu ROZNEGLIZOWANIA TEGO PANA(ona zobaczyla jego czlonkai pomyslala okiliczy sie jakosc nie wielkosc)ale on mialnaprawdemalego i nic nie czula nic!!Mowi zeto bylotym gorsze zejej na nim zalezalo,naprawde.Po wszystkim siepoplakalabo nie byla wstanie nadsoba zapanowac :] Chyba nie musze moewic jak to sie skonczylo.Hiostoria niedo pozazdroszczenia.
 

H4sT3l

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2005
Posty
390
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włocławek
Przemo :p człowieku w tym wieku martwisz się o rozmiar twojego członka ?? człwoieku ty dopieroZACZYNASZ ROSNĄĆ :D jak i wszystko w tobie i na zewnątrz ciebie :p i nei ma takiej uniwersalnej miary na WIEK
 

Przemo.ziom

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2005
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Poznań
nie nie ja sie nie martwie...ale mamy taką debilną gosciare od wychowania w rodzinie( to taki przedmiot)
i mamy napisać...cos o rozmiarach itp( wiem ja tez się zdziwiłem )( bo tak to mnie to nie obchodzi jakiego mam)
 

wilczek

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2005
Posty
2
Punkty reakcji
0
Przemo.ziom ma racje!!! ja mam napisac o rozmiarach w wieku 14 lat..:/( bo taki jeden z klasy chciał takie zadanie i gosciara się zgodziła( cholera))
 

Malacath

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2005
Posty
140
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Z tym się zgodzę ;)


Ja się z jednym tylko zgadzam-nie ważny jest rozmiar(5%), lecz technika(10% sukcesu w sexie) oraz to czy partnerzy są wyrozumiali dla siebie(85% sukcesu). W niektórych pozycjach lepiej mieć mniejszego cżłonka niż wielkiego;p Duży może więcej ale mniejszy "wkręci się wszędzie";p
 

inspiracjaaa

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2005
Posty
46
Punkty reakcji
0
Miasto
Edinburgh
Myślę ,że nie masz się czym przejmować to jest tak jak z kobiecymi piersiami jednemu facetowi podobają się ogromne piersi i grube babki, a drugiemu, małe piersi i chudzielce. Życzę ci żebyś spotkał właściwą kobietę, której będzie to odpowiadało.
Trzymam kciuki.
Powodzenia :papa:
 

Martin

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2005
Posty
11
Punkty reakcji
0
Nie ważna długość, ale to czy potrafisz tak zaspokoić kobietę, że będzie do ciebie wracała i prosiła o jeszcze. Nie jeden z małym penisem był lepszym kochankiem a często z wielkimi mają straszne problemy z kobietami bo niektóre boją się bólu. Tak więc nie ważne ile ale JAK!!! Nad tym się zastanówcie jak zaspokoić kobietę - nauczcie się mapy kobiecego ciała i do dzieła.
 

bb1985

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2005
Posty
81
Punkty reakcji
0
Wiek
39
no dobra pytanie do dziewczyn mam 20 lat mój rozmiar to ok 17cm ,czy jak na mój wiek to jest dużo czy mało???
 
Do góry