dwa problemy

RAMZE$

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2006
Posty
704
Punkty reakcji
0
Miasto
Fotel przed klamotem
otóż mam dwa problemy, poszperałem trochę w necie ale no nie mogę dojść jak je naprawićprimo. kiedy zaznaczę wszystkie obiekty na dysku i sprawdzę ile ważą pokazuje mi co innego niż wtedy kiedy sprawdzam normalną metodą poprzez włączenie właściwości bezpośrednio na ikonę dysku,mówiąc prościej, system mi pokazuje że obiekty na dysku zajmują więcej niż w rzeczywistości zajmują, po formacie jest identycznie, nawet postawiłem od nowa partycję tyle że nic to nie dałodrugi problem wiąże się z okienkiem "otwieranie za pomocą", kiedy chce otworzyć jakiś plik właśnie przez to udogodnienie to przy niektórych aplikacjach wyskakuje błąd że plik który chce otworzyć nie jest właściwą aplikacją systemu win32, sprawa jest o tyle dziwna że na ten przykład kiedy chce otworzyć pliczek z muzyką to poprzez BSPLAYERA nie mogę tego otworzyć a poprzez winampa już tak, odnosi się to zarówno do mp3 jak i do avi, ogólnie!, metodą "otwórz za pomocą" niektórych programów poprostu nie mogę używaćza zainteresowanie z góry dziękibig up
 

_mimi_

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2008
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wiek
27
Miasto
Bełchatów
Masz BAD Sektory na dysku,najlepiej usuń je programem HD Tune 2.54 wyszukaj go w www.google.pl
 
Do góry