Duży problem ...

Spire

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2012
Posty
12
Punkty reakcji
0
Własnie o to chodzi, że ja próbowałem rozmowiać na spokojnie, ona tego nie potrafiła... Szybko się denerwowała, i dochodziło do kłotni :( już sam nie wiem co mam robić, czy odpuścić czy dalej próbować.
 

soso

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2011
Posty
171
Punkty reakcji
2
a mnie się wydaje..., że ona sama nie wie czego chce...
 

Spire

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2012
Posty
12
Punkty reakcji
0
Niby chce spokoju, ale wcześniej przyznała mi się, że nie wie co ma robić.
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
Słuchaj zadam Ci kilka pytań...

Czy odpowiada Ci życie w ciągłej niepewności?
Czy potrafisz jej zaufać po tym co zrobiła? (przypominam - zdrada)
Czy nie wydaje Ci się, że ona chciała by mieć ciastko i zjeść ciastko, pogrywając Tobą?

Jeśli odpowiedziałeś na te pytania TAK, no to się chłopie grubo zastanów gdzie twój rozum.
Bo chyba go gdzieś straciłeś.

Nie walcz, jeśli będzie chciała sama się postara o Ciebie, bo tak to w tym wypadku powinno wyglądać...
Abstrachując już zupełnie od powodu waszego rozstania, teraz to ona powinna zrobić krok...
 

Spire

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2012
Posty
12
Punkty reakcji
0
Dużo zmieniła własnie jej zdrada. Teraz całkiem inaczej na nią patrze, i sądze że już nic w jej kierunku nie zrobie.
 

Junglesistka

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2012
Posty
7
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Spire, widać po tym co piszesz, że jak ona zrobi ładne oczka to polecisz za nią na koniec świata. Zastanów się czy pasuje Ci kobieta, której nie wystarcza jeden penis. Zdradziła chłopaka z Tobą, zdradzi ciebie z następnym.
 

Spire

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2012
Posty
12
Punkty reakcji
0
Zastanów się czy pasuje Ci kobieta, której nie wystarcza jeden penis.

Co do tego, ona nie spała z nim. A dzisiaj podziękowałem jej, i powiedziałem, że nie będę się o nią starał, i żeby ona też dała sobie spokój. Przy tym zostane, przemyślałem to wszystko, i jestem pewien że już nic z nią nie bede robił.
 

lolek1971

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2012
Posty
1 614
Punkty reakcji
7
Tej wersji się trzymaj! Ona najwyraźniej nien wiedziała jak spowodować, byś się już od niej oddalił
 

Spire

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2012
Posty
12
Punkty reakcji
0
Będę się trzymał tego na pewno. Dzięki wszystkim za pomoc :)
 

Spire

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2012
Posty
12
Punkty reakcji
0
Jeszcze się dowiedziałem że ona, z innymi kręciła na boku. Dziwnie się teraz czuje, ponieważ starałem się dla niej, znalazłem prace ,a jak mnie nie było w domu, to ona z innymi sie zabawiała...
 
Do góry