Duży problem, pytanie głownie do chłopaków...

Wikusphh

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2011
Posty
13
Punkty reakcji
1
Czy seks z ta sama osoba przez 2-3 lata może sie znudzić?

Mam problem, bo chyba przestałam podniecać mojego chłopaka...Nie wiem dlaczego...Niby nie chodzi o mój wygląd, to co ?
Próbowałam z nim o tym pogadać, a ze on raczej nie lubi rozmów na temat seksu, nic z tego nie wyszło...
Czasem czuje sie dosłownie jak gwałciciel... Próbowałam już prawie wszystkiego, co przeczytałam w internecie...
Ostatnio miałam na sobie dość ladna, prześwitująca bieliznę, myślałam ze coś będzie... przez chwile się dotykaliśmy, całowaliśmy i usnął...
Co robić?
 

damianos138

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2011
Posty
257
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Może mieliście jakoś sytuację przez którą się zraził?
 

damianos138

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2011
Posty
257
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Najprościej będzie jeśli z nim szczerze pogadasz w cztery oczy...
Powiedz mu wprost ze martwisz się że coś jest nie tak i chcesz wiedzieć jaki jest problem
Wiesz możemy sobie tu gdybać co jest nie tak i wgl ale musisz z nim szczerze pogadać
Powodzenia:)
 

chaos_n

Deep in the darkest jungle of the Amazon
Dołączył
2 Listopad 2008
Posty
1 599
Punkty reakcji
44
Wiek
37
Po prostu przestałaś go pociągać, wygasła jego namiętność. Bywa.
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
Ciekawe z kont ty to możesz wiedzieć?
skąd...

z doświadczenia - autorko tematu - to co opisujesz jest chyba dość często spotykane - facet po prostu potrzebuje spróbować z inną ... jeśli się powstrzyma to chwała jemu, ale będzie go to męczyć przez jakiś czas potem się przyzwyczai. Być może też jesteście w wieku, w którym on powoli boi się, że będzie musiał się oświadczać i to go stresuje, bo tej decyzji jeszcze nie podjął.
 
Do góry