Dużo czytacie ?

wilk_szary

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2010
Posty
139
Punkty reakcji
2
Wiek
35
Miasto
Tarnów
Czytam dla siebie, dla przyjemności. Jestem dosyć wybredna, więc najpierw szukam i szukam aż w końcu znajduję książkę wartą przeczytania. Osobiście bardzo lubię książki Barbary Rosiek.
To tak jak ja. Otwieram jakąś stronę internetową z opisami książek, a potem szukam, szukam, szukam i nic co by mnie zainteresowało znaleźć nie potrafię, ale w końcu mi się jednak udaje.

Co do ilości. Rekordów bić się nie staram, ale czytam co mnie akurat zainteresuje (czasem więcej, czasem mniej).
 

Turak

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2010
Posty
207
Punkty reakcji
2
Niestety ostatnio coraz mniej czytam. Choć uwielbiam pochłaniać książki. Ale brak czasu robi swoje. Ostatnio max jedną książkę tygodniowo. Coraz więcej czasu muszę poświęcać na czytanie różnych książek i materiałów potrzebnych do nauki lub zawodowo więc przyjemności schodzą na bok.
 

patryk92

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2010
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
blisko Ciebie.
Lektur mało, najczęściej czytałem streszczenia, choć lubię czytać ale nie lubię gdy ktoś mi coś narzuca.
Co do ilości przeczytanych książek - to raczej liczy się jakość, a nie ilość, choć przeczytałem bardzooooooooo... dużo książek, liczenie już dawno poszło w niepamięć ^^
najchętniej - kryminały, psychologiczne, przygodowo-fantastyczne.
 

Reila_

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2009
Posty
614
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
JG
Ja też dużo ostatnio czytam, hm średnio 2-3 książki na tydzień, zależy od grubości. Nieraz to i jedną książkę na dzień czytam.


Ale teraz przerwa w przyjemnościach i za literaturę fachową muszę się wziąć =]
 

lubczasopisma

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2011
Posty
50
Punkty reakcji
1
W ciągu roku czytam ok. 200 książek. Może więcej, może mniej. Właściwie zawsze mam coś w łapie.
 

fiaga

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2009
Posty
179
Punkty reakcji
1
Było ich mnóstwo, były przeróżne. Ciężko policzyć takie rzeczy. Jeśli mam trafiać w gatunek to głównie była to sensacja.
 

Zyta_z_Rovaniemi

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Ja wręcz uwielbiam czytać. Najbardziej lubię pochłaniać jedną książkę dziennie, ale nie zawsze mam na tyle czasu. Jak to dobrze, że dość szybko czytam... :)
Moje ulubione gatunki to fabtasy, powieści historyczne i, oczywiście, wszelkiego rodzaju obyczajówki.
 

LordAranea

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2011
Posty
94
Punkty reakcji
5
powtórze po kimś więcej niż jedną:p ale dokłądnie ile to nie mam zielonego pojęcia:)
czytam wszystko no może nie ciągnie mnie do lektur ale tak to już bywa gdy coś musisz czytać ;]
 
C

compton_style

Guest
Ja sporo czytam, nie mam za wiele czasu, ale tą jedną książkę na tydzień staram się przeczytać, mimo, że mogę czytać jedynie w autobusie i na kompie ebooki, czyli jakieś 1,5 godziny dziennie. Co do ebooków, to ostatnio właśnie czytam głównie tą formę książki, znalazłem ciekawą powieść "Jezus z mojego osiedla" z goneta.net i właśnie się w niej zaczytuje. Całkiem ciekawe, kilka razy zmusiło mnie do refleksji
 

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
482
Punkty reakcji
3
Wiek
37
Uwielbiam czytać, także nawet jadąc tramwajem do pracy mam ze sobą książkę. Niestety czasu mam dosyć mało na te hobby, ale w każdej wolnej chwili oddaję się ciekawej lekturze :)
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
Lubię czytać i czytam od około10lat z małymi przerwami, więc książek dużo przewinęło się w moim życiu. Dlatego nie pamiętam ich liczby. Najczęściej czytam polską lub zagraniczną(rzadziej) fantastykę. Zdarza mi się przeczytać jakiś horror, thriller, książkę sensacyjną czy psychologiczną. Wszystko zależy od autora i jego stylu pisania. Bo styl i autor przesądza o poziomie książki:)
 

Zatori

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2011
Posty
101
Punkty reakcji
0
Czytam bardzo dużo i nie wyobrażam sobie życia bez możliwości czytania. Niektóre pozycje czytałam kilka razy. Łatwiej byłoby mi przytoczyć gatunki literatury, które omijam niż te, po które sięgnęłam i sięgam. Jedyne co to horrory omijam szerokim łukiem. :book:
 
Do góry