Duszności :(

soudko

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Cześć . Mam 14 lat i od wczoraj miewam dziwne duszności i mam dziwne wrażenie jakby mi coś ' siedziało ? ' w gardle ;/
Ale tylko wtedy kiedy jestem w jakimś pomieszczeniu , kiedy wychodzę na dwór duszności ustępują , ale martwię się trochę , bo nie wiem co mi tak naprawdę dolega . ; x nie chce na razie martwić rodziców , bo moja mama sama ma problemy ze zdrowiem (poważne:() , ja w sumie też , mam skoliozę , nie wiem ilu stopniową bo w październiku dopiero jestem zapisana na badania . Nie wiem , powinnam iść do lekarza ? ,aha i nie mam astmy ani nic podobnego . Po prostu od kilku dni mam duszności , już kiedyś podobne miałam , ale trwały 5 minut i na tym się skończyło . Proszę o szybkie odpowiedzi ;) Z góry dziękuję . :)
 

Patryk.75

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2007
Posty
134
Punkty reakcji
6
Bo ja wiem, może astma ?? Najlepiej idź do lekarza, bo jak widzisz, to nie jest forum lekarskie.
 

temu#

a dlaczego nie?
Dołączył
24 Grudzień 2008
Posty
632
Punkty reakcji
26
Miasto
Tychy
Wizyta u lekarza nie zaszkodzi. Jutro poniedziałek, wstajesz rano, rejestrujesz się i śmigasz do specjalisty. ;)
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
moje pierwsze skojarzenie to astma, ale nie musi być to.. najlepiej przejść się na wszelki wypadek najpierw do lekarza rodzinnego. Lekarz nie powinien zaszkodzić
 

paczek1262

w ryj?
Dołączył
3 Wrzesień 2007
Posty
912
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Łódź
To, że nie miałaś astmy wcale nie oznacza, że jej nie masz. Może być masa powodów, od błahych, czyli po prostu ciężkie powietrze, po bardzo poważne np. choroby serca.
 

soudko

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Dzięki , ale chyba jeszcze poczekam dzień bo duszności jakby już po woli zanikały
:)
 

olapol1993

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2008
Posty
408
Punkty reakcji
5
Wiek
31
Miasto
No one knows :)
Może alergia? Jeśli robiłaś ostatnio porzadki na strychu to bardzo prawdopodobne. Duszności mogą być też ze stresu albo z astmy.
 

mam35

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Może zanim pójdziesz do specjalisty i zapłacisz za wizytę 9albo się zapiszesz i pół roku będziesz czekać), zadaj pytanie on-line, jest wiele serwisów, gdzie lekarze udzielają podstawowych informacji, to oczywiście nie jest diagnoza, ale na początek, zawsze coś. Od czegoś warto zacząć, mniej się denerwować. Ja zadawałam pytanie dotyczące choroby dziecka tutaj:
Porada specjalisty na odetchnij spokojnie - link
 

Lena3

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2010
Posty
14
Punkty reakcji
0
może to alergia, znaczenie może mieć to pod czym śpisz- polecam zobaczyć ofertę coconti.com - pościel przyjazna dla alergików i nie tylko
 

Jolcia05

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2010
Posty
223
Punkty reakcji
2
Wydaje mi sie że koniecznie powinnaś skontaktować sie z lekarzem albo na początek powiedzieć o tym problemie rodzicom. Nie ma co igrać sobie ze zdrowiem. Lepiej żeby ktoś wiedziała że czasami źle sie czujesz. Z reszta dla twojego własnego samopoczucia lepiej się dowiedzieć co ci jest...
 

malwina78

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2010
Posty
31
Punkty reakcji
0
może to alergia, znaczenie może mieć to pod czym śpisz- polecam zobaczyć ofertę coconti.com - pościel przyjazna dla alergików i nie tylko
[/

Mam pytanko, czego konkretnie używasz? bo weszłam na tą stronkę i nie wiem sama co zamówić... Czy dla alergików musi być antyalergiczna kołdra, poduszki i sama pościel? od niedawna lekarz stwierdził u mnie alergię i staram się jakoś wbić w ten nowy rytm... Pomaga w ogóle?
 

krzychu133

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2010
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Witam,
Też sądze, że to alergia. Może roztocza? Sam mam ostatnio taki problem, że rano kicham i po wizycie u lekarza, okazało się, że to uczulenie na roztocza jest. Co do tych zdrowych pościeli Coconti to sam nie wiem, dużo się o nich słyszy ostatnio, ale nie wiem czy to nie jest tylko taki bajer reklamowy....
Pozdrawiam
 
Do góry