Dungeons & Dragons - Sesja

Status
Zamknięty.

Haren

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2009
Posty
492
Punkty reakcji
3
Wiek
29
Miasto
Kraków
Poszukuję graczy do gry Dungeons & Dragons, najlepiej 2, bo 2 innych już znalazłem :p. Doświadczenie nie jest wymagane. Gralibyśmy na forum, najprawdopodobniej na serwisie jun.pl jeśli skończą przerwę techniczną (2 tygodnie jużtrwa!). Jeśli nie to na innym serwerze. Sesja trwałaby w świecie wykonanym w całości przeze mnie, mam już wszystko co potrzebne do rozpoczęcia sesji gotowe. Jeśli ktoś będzie chętny wytłumaczę o co chodzi w tym świecie. . . To chyba tyle, ktoś zainteresowany?? :D



Posiadanie podręczników NIEobowiązkowe
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
to DnD czy Twój świat? można użyć swojej postaci nisko lvlowej z DnD? (Drow Wojownik, uwzględnione obniżenie lvla z rasy, po jednej krótkiej sesji.) Mam Wojaka nieużywanego :pjaka częstotliwość postów wymagana? miałem więcej sesji się nie czepiać na czas obecnych ale DnD mnie ciągnie xD
 

Haren

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2009
Posty
492
Punkty reakcji
3
Wiek
29
Miasto
Kraków
mechanika D&D w świecie stworzonym przeze mnie ;)

Jeśli chodzi o częstotliwość postów mile widziane byłoby kilka dziennie, ale 1/dzień też przetrzymam (od 3 lat cierpię na chroniczny brak graczy, swoją frustrację wylewając właśnie w tworzeniu tego świata)

Drow może być, zamierzam i tak zacząć w Scandii (później się dowiesz :p), więc Słońca tam za dużo nie będzie :D

No i preferowałbym granie na innym forum (to ma setki tysięcy postów więc byłoby przejrzyściej). Mogę założyć, najprawdopodobniej na jun.pl, ale nie jest to pewne.
 

Haren

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2009
Posty
492
Punkty reakcji
3
Wiek
29
Miasto
Kraków
Za dużo ludzi, tematów, postów. . . Bałagan :D Ale ew. można i tu ;)
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Nie rozumiem w sumie. Dział RPG jest uporządkowany a jakiejś oszałamiającej ilości postów tutaj nie ma :)

W ogóle to witam. Mam nadzieję że będziesz grał i prowadził sesje bo potrzeba świeżej krwi. Poza tym i tak się nie długo spotkamy w kosmosie (Deep Black Walt'a) :)
 

Haren

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2009
Posty
492
Punkty reakcji
3
Wiek
29
Miasto
Kraków
Będę na pewno :D


Zresztą oddzielne forum dałoby mi możliwość zaprezentowania Wam świata gry w jakiś. . . Przejrzysty sposób. Bo szczerze mówiąc to trochę zagmatwany jest.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Ekhem, więc jak pierwszy krok zrobiony, to mam pytanie, czy atuty dozwolone z wszystkich podręczników DnD? chodzi mi o okolic 3/3.5. $ nie znam w ogóle xD a dokładnie mi chodzi o atut monkey grip xD
 

Haren

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2009
Posty
492
Punkty reakcji
3
Wiek
29
Miasto
Kraków
?! Jak mi powiesz, o co chodzi to pomyślę :p Bo nie mam zielonego pojęcia co to takiego :D



Ja mam podręczniki do 3.0 i Mistrza do 3.5.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
To atut z dodatków do 3.5, pozwala trzymać broń dwuręczną w jednej ręce (nie wpływa na skalę broni, więc olbrzyma nosić i tak nie da się średniej wielkości postacią poza smoczym potomkiem, ale to zależy wg której wersji Smoczy był robiony, 3 czy 3.5 :) )
 

Haren

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2009
Posty
492
Punkty reakcji
3
Wiek
29
Miasto
Kraków
Może być ;) Chociaż pomyślę nad jakimiś karami do testu gdy mi spróbujesz zaatakować kogoś Wlk. Mieczem Dwuręcznym z jednej ręi :p
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
eee... kary to ja będę miał z czego innego. przedstawię Ci KP jak odnajdę. To postać Drowa wojownika niby wyznawcę Eilistraee, walczącego ddwoma mieczami (kombinacja dwoch atutow monkey gripp, i wyrownania broni dała mi możliwość stworzenia takiej postaci, jako, że kościach mam wielkiego pecha uznałem, że skoro i tak rzadko mi się coś udaje trafić, to zrobię postać co rzadko trafia, ale jak trafia to porządnie xD). Znaczy to muszę postać zobaczyć, obecnie chyba posługuje się jeszcze jednym mieczem za pomocą dwóch rąk, wolałem dać inne atuty na zmniejszenie kar, bo z dwuręczności są gigantyczne. Mam jeszcze druida, ale że musiałem mistrzować też nie ma wielkiego lvla, ale to jak po przedstawieniu postaci i planu rozwoju drowa nie spodoba Ci się elfik :p

Od jakiegoś czasu próbuję narysować postać, Drowy są bardzo niskie, więc bronie tej wielkości komicznie by u takiego wyglądały.
 
Status
Zamknięty.
Do góry