Duch ją Obudził

ciasteczko28

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2008
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Wrocław
Kilka miesięcy temu moja koleżanka
postanowiła poprosić ducha ,zeby ją obudził
przed pójściem spać odmówiła modlitwe do dusz zmarłych
czy cośtakiego i poprosiła ducha ,zeby obudził ją o 6 rano
Na drugi obudziła się o 6 rano!
była przerażona
nawet nie poszła do budy...
nie warto w takie coś się bawić
a wy macie podobne historiE??
 

balalajka

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2007
Posty
1 206
Punkty reakcji
0
Poloz sie spac i przed zasnieciem mysl intensywnie o godzinie o ktorej chcialabys sie obudzic. Do tego nie jest potrzebna pomoc duchow. Ale tez, niekazdy to potrafi. Ja zawsze przed jakims waznym wydarzeniem budze sie przed samym budzikiem.
 

Chaosek

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2007
Posty
226
Punkty reakcji
1
Wiek
80
Miasto
;0
Po co mi do budzenia duch ?? Budzi mnie stres przed szkołą :p
 

olszyna_nad_rowem

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2006
Posty
1 094
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Zadzwoń pod 253 654 896. To budzenie z zaświatów , skuteczność gwarantowana . Modlitw czasem nie slyszą , ale telefon odbierają zawsze .
 

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
Duch :D ja jak chce wstac o jakies godzine to sie obudze przed bo tu działa podswiadomość a nie duchy
 
P

Pałka

Guest
O nie...aż żal o czymś takim pisać. Poczytaj troszq o duchach to bedziesz wiedział/a o co kaman a nie zakładasz nowy bezsensowny temat. Prosze o zamkniecie.
 

Loley04

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2007
Posty
849
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Warszawa
Ja często wstaje okolo 10 minut przed budzikiem, albo jak budzik zadzwoni :lol:
 

*Madzia*

Neurotyczna sadystka
Dołączył
17 Październik 2006
Posty
1 521
Punkty reakcji
25
Poloz sie spac i przed zasnieciem mysl intensywnie o godzinie o ktorej chcialabys sie obudzic. Do tego nie jest potrzebna pomoc duchow. Ale tez, niekazdy to potrafi. Ja zawsze przed jakims waznym wydarzeniem budze sie przed samym budzikiem.


Prawda :D
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
juz dawno zauwazylem ze zeby sie obudzic o danej porze to budzik nastawiam po to by na godzinie sie skupic, i nie myslec 'byle nie zaspac' ale 'musze sie obudzic kolo 5' i sie budze.tez mi duch, bardziej przydatny bylby jakby piwo do domu przynosil
 

GunsNRoze

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2007
Posty
54
Punkty reakcji
0
Ludzka psychika jest bardzo zagadkowa. Prawdą jest, iż człowiek posiada w swojej podświadomości pewien budzik, który w wyniku naszej woli, a zwłaszcza gdy jesteśmy w poważnym stresie nas budzi. Twoja przyjaciółka ciasteczko28 tak uwieżyła w tego ducha przed snem, iż poprostu jej podświadomość odliczając czas na drugi dzień uczyniła jej pobudkę. Zdarza to soę każdemu :)
 
P

Październik

Guest
A ja żeby wstać wrzucam budzik za biurko, bardzo często nawet i to nie pomaga. Ogólnie jestem nie do obudzenia, a jak ktoś tylko sprobuje ma przegwizdane, dostaję wścieklizny :p
 

Verkam

walking contradiction
Dołączył
17 Styczeń 2008
Posty
1 562
Punkty reakcji
1
Wiek
27
Miasto
Radzionków
Hmm. Może ona w to tak uwierzyła, że po prostu z własnej woli sie właśnie tak obudziła. :)
 
Do góry