Dub incorporation

Biedronka=*

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2007
Posty
156
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
z kosmosu..:)
Dub incorporation to znakomita formacja z miasta Saint – Etienne na południu Francji.
Powstali w 1997 roku. Ich występy charakteryzują się niesamowitą eksplozją energii,
którą wydobywają z siebie. Roots reggae z delikatnie wschodnim akcentem na najwyższym poziomie.
Ostatnio grali na Ostródzie. Ja zespół poznałam przez mojego chłopaka zupełnie przez przypadek.
Znam kilka ich kawałków większość mi się podoba :)
Pytanie do Was ... czy wogóle kiedykolwiek słyszeliście o tym zespole jeśli tak to co o nim sądzicie?
Czy podoba Wam się muzyka którą grają ?Czekam na odpowiedzi ...
Pozdrawiam :)
 

wrozka_zebuszka

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2007
Posty
57
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
szczecin
tak to prawda, na scenie szaleją jak nikt (szczegolnie ten grubszy pan :D), a muzyka jest pierwsza klasa. bardzo pozytywnie oceniam ten zespoł, wczesniej obijał mi sie o uszy, ale nie zwrocilam na niego szczegolnej uwagi, jednak po Ostródzie przypadł mi bardzo do gustu.
 

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
No to przesluchalem troche, bardzo pozytwny zespol. Graja podobnie do zesplu: Culcha Candela ;)
 

calamrun

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2007
Posty
171
Punkty reakcji
1
No lubię ich. Francuska scena reggae/dub/ska jest bardzo silna. Ze znamienitszych należałoby jeszcze wymienić Babylon Circus. Co też uczynię w osobnym temacie.
Dub Incorporation poznałem stosunkowo niedawno. Miałem duży zastój w muzyce zagranicznej. Ale wdzięczny jestem ludziom, którzy mi podesłali tą kapelkę. Pozytyw bije od niej na kilometr, albo na stotrzydzieścidwa.
 

KaLoLa

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2007
Posty
316
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Warszawa
A ja sie dziwilam, ze jeszcze nikt nie wspomnial o tym zespole..a tu prosze!:)
Swietnie graja! Jak dla mnie mistrzostwo! odpływam przy ich muzyce... :)
 
Do góry