drukarka

ziomaldinho

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2007
Posty
177
Punkty reakcji
0
witam odkąd mam sp2 do xp , to nie mogę zainstalować sterowników do drukarki, co gorsza nie mogę również usunąć tego dodatku, (dodaj usuń programy -> pokaż aktualizacje , windows xp sp2 i naciskam usuń i nic się nie dzieje) chce zainstalować sterowniki od drukarki i wyskakuje błąd rpc jest niedostępny?
 

*DRIVER*

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2008
Posty
499
Punkty reakcji
2
Wiek
31
Miasto
daleko :)
Zażuc może jakimś screenem bo za bardzo nie rozumiem problemu, czemu za to winisz SP2??
 

ziomaldinho

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2007
Posty
177
Punkty reakcji
0



proszę bardzo o to screen, wkładam płytę z windows i nic to nie daje:(

wcześniej jak instalowałem sterowniki do drukarke to nie było żadnych problemów, bo sterowniki do tej drukarki hp deskjet 870cxi były w katalogu windows i żadnych problemów a teraz :(

 

Satay

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2006
Posty
104
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Sosnowiec
podczas instalacji, gdy wyskoczy ten ekran wrzuć płyte instalacyjną windows'a lub poszukaj katalogu i386 na partycjach... może ktoś Ci to wrzucił ;)
 

ziomaldinho

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2007
Posty
177
Punkty reakcji
0
podczas instalacji, gdy wyskoczy ten ekran wrzuć płyte instalacyjną windows'a lub poszukaj katalogu i386 na partycjach... może ktoś Ci to wrzucił ;)



nie mogę znaleźć tego katalogu w windows, a jak wrzucam tą płytkę od windowsa to nic nie daje...
 

Satay

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2006
Posty
104
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Sosnowiec
podaj w okienku tylko adres napędu w którym znajduje się CD np.: f:\ ... na Twoim zdjęciu oznacza to usunięcie napisu i386 :p
 

ziomaldinho

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2007
Posty
177
Punkty reakcji
0
to też nic nie daje:( jak miałem sp1 to normalnie w windows wszystko było , i nie musiałem wkładać płyty..
 

ziomaldinho

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2007
Posty
177
Punkty reakcji
0
Może coś z płytką, jakaś wadliwa hmm.....

płytka w dobrym stanie, pragnę sprostować jednak ruszyło , tyle że mi drugie okienko wyskoczyło czyli ,,rpc jest niedostępny'' screen jest na końcu drugiego mojego posta

płytka w dobrym stanie, pragnę sprostować jednak ruszyło , tyle że mi drugie okienko wyskoczyło czyli ,,rpc jest niedostępny'' screen jest na końcu drugiego mojego posta
i nie wiem dlaczego mi szuka jako hp deskjet 870, skoro ja mam hp870cxi...

płytka w dobrym stanie, pragnę sprostować jednak ruszyło , tyle że mi drugie okienko wyskoczyło czyli ,,rpc jest niedostępny'' screen jest na końcu drugiego mojego posta


i nie wiem dlaczego mi szuka jako hp deskjet 870, skoro ja mam hp870cxi...


kolejny błąd ruszyło w końcu wszystkie moje kolejności dodaj sprzęt -drukarki -hp -deskjet 870cxi i potem takie coś pojawia się

 
Do góry