Drukarka

klepat

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Potrzebna jest mi drukarka, najlepiej laserowa. Potrzebuję jej "na wczoraj", gdyż mam ważne dokumenty do wydrukowania na spotkania z klientami, a mieszkam na takim za:cenzura:u, ze nie mam gdzie kupic dobrej drukarki, same stare atramentówki są tylko. :/
 

rybka-plum

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
204
Punkty reakcji
1
nic konkretnego właściwie nie napisałaś. tak czy siak, proponowałabym Ci konsultację z fachowcami ze sklepu doktortusz, mają w swojej ofercie właściwie wszystko co z drukiem związane, więc na pewno Ci pomogą w wyborze. sama nabyłam u nich drukarkę HP, ale to najzwyklejsza atramentówka, potrzebuję jej tylko do użytku domowego. pozdrawiam!
 

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
474
Punkty reakcji
2
Wiek
37
dobrą drukarką laserową jest HP LaserJet 2200, jest nie do zdarcia, w sumie nie wiem gdzie najlepiej ją kupić, mogę tylko powiedzieć, że tonery do niej możesz tanio kupić na e-atramenty.pl ;) drukarka w sumie używana jest przeważnie do małych firm, ale jeżeli masz dużo drukowania, to na pewno również Ci się opłaci ją kupić
 
A

Alternative Trippin

Guest
Jeżeli potrzebujesz na gwałt, to najlepiej poszukaj w internecie. Zobacz na sklep.doktortusz.pl - mają tam sprzęt klasowych firm w niewysokich cenach, zarówno drukarki atramentowe, jak i laserowe. Możesz przy okazji zapytać o tonery, bo słyszałem, że pod tym względem są naprawdę dobrzy. Powodzenia :).
 

Pablo.s

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2009
Posty
141
Punkty reakcji
1
Polecam Ci przejrzeć ofertę OKI, sklep-oki.pl jest dystrybutorem tej marki. Podejrzewam, że zależy Ci na bardzo dobrej jakości druku jeśli dokumenty mają trafiać w ręce klientów. U mnie w firmie mamy sprzęt tej marki i jest nie do zdarcia, a jakość wyśmienita. Ma 3 lata gwarancji, ale choć drukujemy dziennie kilkadziesiąt stron to uważam, że wytrzyma sporo dłużej.
 

Alveolus

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
68
Punkty reakcji
0
Popatrz sobie tutaj, mają sprzęt bardzo dobry jakościowo, same porządne firmy, myślę, że nie będziesz miała problemu ze zalezieniem czegoś w sam raz dla siebie :) mam do tego sklepu bardzo duże zaufanie, bo zamawiałam już u nich kilka rzeczy i jeszcze nigdy się na nich nie zawiodłam :)
 

Agatka87

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2009
Posty
65
Punkty reakcji
0
Też uważam, że najlepiej poszukać czegoś w necie. Może warto zajrzeć na hierokazja.pl Oferują sprzęt, który Cie interesuje w różnych przedziałach cenowych. Myślę, że uda Ci się coś wybrać. Ja ostatnio zamówiłam tusze do mojej drukarki 50% taniej niż w normalnym sklepie!!!!!!
 

polarnik

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2009
Posty
138
Punkty reakcji
1
Nie wiem, czy już rozwiązałeś swój problem, ale żeby coś Ci polecić musiałbyś podać kwotę, którą dysponujesz. Może firma, w którą chciałbyś zainwestować. A może warto kupić jakieś urządzenie wielofunkcyjne ? Np coś w tym stylu http://sklep.doktortusz.pl/samsung-scx4500-p-997.html?cPath=44_276 - całkiem fajny sprzęt. A jeśli szukasz dobrej drukarki za uczciwe pieniądze, to polecam ten model http://sklep.doktortusz.pl/lexmark-e120-p-1452.html?cPath=44_276
 

Alonso22

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2009
Posty
43
Punkty reakcji
0
Tutaj masz fajnego Lexmarka:
http://sklep.doktortusz.pl/lexmark-e120-p-1452.html?cPath=44_276
I dostarczą CI go nawet do Twojego...rzadko uczęszczanego domostwa:D od razu możesz sobie zamówić z zamiennikami, będziesz miał od razu spokój na jakis czas:)
 
A

ann han

Guest
Dobre drukarki posiada w swojej ofercie wasserman.pl Mają duży wybór sprzętu wysokiej jakości i nie drogo. Znaleźć tam możesz zarówno drukarki, jak i inne akcesoria do komputera, ale najbardziej podoba mi się to, że mają sprzęt, który jest ogólnie mało powszechny. Jak na przykład długopis z kamerą. Można się pobawić w Jamesa Bonda, albo innego szpiega :)
 
Do góry