Drukarka ze skanerem do 500zł

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Polecam urządzenia wielofunkcyjne firmy Lexmark sam używam takiego od dobrych kilku lat i narzekać nie mogę ;)
 
M

Mushkin

Guest
Brother DCP 585 CW - stałem przed identycznym wyborem, kupiłem - urządzenie spisuje się świetnie, bardzo tanie zamienniki, wysoka jakość druku, Wi-Fi, kolorowy wyświetlacz, czytnik kart pamięci, USB, EKONOMIA!!!

Jeśli ktoś zaproponuje ci HP K209a Ink Advantage - odradzam - mimo, że ceny tuszy są sporo niższe (oryginalnych) to drukarka ta jest dużo gorsza jakościowo, i ma tylko rok gwarancji, a Brother ma 3 :)
 

Val

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
405
Punkty reakcji
1
Za 500 zł możesz już sobie nawet wybierać w urządzeniach wielofunkcyjnych (tak naprawdę najprostsze i najzwyklejsze kupisz już nawet za 150zł). hp photosmart wifi jest fajną drukarką, ma wejście usb i możliwość drukowania sieciowego (dla mnie to było istotne przy kupnie swojej drukarki więc zwracałam na to uwagę). epson stylus bx310 też jest fajnym urządzeniem, ma w sobie oprócz tego co wyżej wbudowany fax, chociaż nie wiem czy jest Ci to potrzebne, no i jest trochę większe. no i wreszcie coś tańszego a równie fajnego canon mp270 Chyba najtańsza z wymienionych opcji, zwykła drukarka ze skanerem, ładna i zgrabna.
 

radioaktywna

Bywalec
Dołączył
13 Sierpień 2009
Posty
1 123
Punkty reakcji
37
Miasto
opolskie
Ja się jakoś szczególnie nie znam, ale osobiście posiadam urządzenie wielofunkcyjne HP Desk Jest F2480 i nie narzekam.
Jestem zadowolona, cena też nie jest wygórowana.
 
M

Mushkin

Guest
Czemu proponujecie autorowi tematu drukarki za 200 - 150 zł ? Między takimi, a takimi za prawie 500 jest przepaść - jakościowa i wyposażeniowa. Za prawie 500 zł od takiego sprzętu oczekuje się o wiele więcej.
 

Val

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
405
Punkty reakcji
1
Bo za 200 zł też można kupić całkiem niezłe urządzenie wielofunkcyjne. W zasadzie cena zależy od tego, czego użytkownik oczekuje od sprzętu. Tutaj nic nie napisał więc w cenie do 500 zł propopnujemy te tańsze. Ale proszę bardzo, tutaj lepszy i droższy sprzęt,ale również w cenie do 500zł: EPSON STYLUS SX510W i EPSON STYLUS PHOTO PX650 Ale jeśli ktoś nie będzie bardzo dużo eksploatował tego urządzenia to można kupić tańszy.
 

Zbyszek50

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2009
Posty
21
Punkty reakcji
0
Tak się składa, że ostatnio jestem w temacie bo kupowałem do firmy komputer i cały sprzęt i serfowalem troche po specjalistycznych sklepach internetowych. Ciekawe oferty na sprzęt, który szukasz widziałem na 3kropki.pl Zobacz tam, bo mają bardzo szeroki asortyment. Pozdrawiam
 

DiZZaX

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2010
Posty
14
Punkty reakcji
0
Może coś z serii:
*HP Deskjet
*Lexmark
*Samsung
 
M

Mushkin

Guest
Może coś z serii:
*HP Deskjet
*Lexmark
*Samsung

MOŻE TAK JAKIEŚ ARGUMENTY WHY?

Uczcie się ludzie - dlaczego miałbym ci wierzyć w to co polecasz skoro nie powiedziałeś dlaczego? Może to zwykłe G*WNO?! Udowodnij to, argumentuj, napisz trzy zdania, tak ciężko? Wolisz nabijać posty?
 

DiZZaX

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2010
Posty
14
Punkty reakcji
0
Może coś z serii:
*HP Deskjet
*Lexmark
*Samsung

MOŻE TAK JAKIEŚ ARGUMENTY WHY?

Uczcie się ludzie - dlaczego miałbym ci wierzyć w to co polecasz skoro nie powiedziałeś dlaczego? Może to zwykłe G*WNO?! Udowodnij to, argumentuj, napisz trzy zdania, tak ciężko? Wolisz nabijać posty?
Ogarnij gostek ^^
HP polecam z racji też, że służy mi już około 3 lat i nigdy mnie nie zawiodła ... mialem swego czasu problemy lecz chodziło o to, że zainstalowałem złe stery pod Viste ^^
Lexmarka ma moja kuzynka jest bardzo z niego zadowolona ... miała z nim problemy ... chodzilo cos, ze karnistry nie chciały rysować/malowac na kartce
Samsunga znowu z tego powodu, ze mój tato ma w firmie większość rzeczy z samsunga i tak samo jak drukarki 3 in 1 zero problemów ;) i do tego ładny desing
 
M

Mushkin

Guest
HP polecam z racji też, że służy mi już około 3 lat i nigdy mnie nie zawiodła ... mialem swego czasu problemy lecz chodziło o to, że zainstalowałem złe stery pod Viste ^^
Lexmarka ma moja kuzynka jest bardzo z niego zadowolona ... miała z nim problemy ... chodzilo cos, ze karnistry nie chciały rysować/malowac na kartce
Samsunga znowu z tego powodu, ze mój tato ma w firmie większość rzeczy z samsunga i tak samo jak drukarki 3 in 1 zero problemów i do tego ładny desing

Niesamowite... to, że tobie czy komuś działa dobrze nie znaczy, że innym też. Samsung - dajcie spokój - ta firma niech zajmie się ponownie produkcją cukru jak w 1953 a nie drukarki produkuje... masówka się zrobiła i produkuje szeroko pojęty SZAJS.

Co do HP - racja 3 lata temu drukarki HP to było coś. Sam mam 8 letnią HP (845C) i działa dobrze. Ale teraz a 3 lata temu to duża różnica. HP jest teraz firmą takie jak zwykłe i jest z nią coraz gorzej. Na większość produktów daje tylko rok gwarancji, do tego jakość tych urządzeń często pozostawia wiele do życzenia.

Co do Lexmark - nie miałem z tą firmą do czynienia lecz z tego co czytam w internecie - jest OK chociaż rewelacji nie ma.

i do tego ładny desing

jeśli będziesz przy elektronice patrzeć na wygląd to nigdzie nie zajdziesz...

Taki sprzęt jak drukarki to sprzęt bardzo dokładny - a takie rzeczy jak wiadomo robi się najlepiej w Japonii - dlatego polecam coś prosto stamtąd - Brother, Epson, Canon, oczywiście patrzeć na miejsce produkcji. Te urządzenia są niezawodne.
 
Do góry