druga randka

adidasthebest

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2008
Posty
188
Punkty reakcji
0
Miasto
LBN
Mam do was pytanie, bo nie wiem jak się przywitać z dziewczyną z którą jestem 2 raz na randce.
Pierwsze spotkanie przebiegło raczej pomyślnie, luźne rozmowy i na koniec poprosiłem ją o buziaka w policzek.
Następnie setki sms typu "kocham cię" z obu stron.
Na pierwszym spotkaniu podałem tylko rękę i przedstawiłem się, bo znaliśmy się bardziej na dystans.
Powiedzcie mi czy buziak w policzek ode mnie czy w usta - co by było bardziej stosowne?
 

Patricious

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2009
Posty
61
Punkty reakcji
3
Skoro po pierwszej randce wyznaliście sobie miłość, to po co się martwić jak będzie na drugiej :D ?

A po cóż to się pytać o buziaka ? Jeszcze w policzek ...
 

Patricious

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2009
Posty
61
Punkty reakcji
3
No skoro chcesz ? Akurat to jest rzecz, o której kobiet się nie pyta. Z reszta jak każda inna ^^ Bądź sobą ;)
 

myaka

kropla rosy która znika wraz ze wschodem słońca
Dołączył
26 Październik 2010
Posty
601
Punkty reakcji
34
Miasto
Bliżej nieba..
Wyznaliście sobie miłość, a Ty pytasz czy buziak w usta czy w policzek bardziej stosowny???:)
Skoro się kochacie to miłość ma swoje prawa, więc chyba buziak w usta.. :bag:
 

wlascicielek2

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2011
Posty
309
Punkty reakcji
11
Poprosiłem o buziaka/ dziecinne smsy/ duża ilość wiadomości- gimnazjum.
Zachowaj się jak 1 spotkaniu... w końcu to tylko gimnazjum. Pomyśl sobie, że panny wyrabiają się dopiero w liceum! Szukaj już lepiej rad jak dać sobie radę w każdym wypadku na randce...
 

McCherry

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2011
Posty
15
Punkty reakcji
0
Kto pierwszy napisał "Kocham Cię"?
Jeżeli Ty, jesteś praktycznie spalony, może nie od razu, ale pewnie niedługo, Chyba, że coś zmienisz.
Jeżeli ona, raczej test jakiś zrobiła, chyba nie zdałeś, widzę to tak jak w pierwszym przypadku.
 
Do góry