Drogie tanie chwilówki

Dołączył
15 Marzec 2012
Posty
12
Punkty reakcji
0
Rynek pożyczek pozabankowych w ostatnim czasie w Polsce mocno przyspieszył widać że Polacy chętnie korzystają z chwilówek co skłania nas do wyboru parabanków? czy nie ufamy już zwykłym bankom?
Odpowiedź jest prosta pożyczkę pozabankową otrzymamy prościej ,szybciej często bez zaświadczeń o zatrudnieniu czy informacji z Biku.
Często z tych ofert korzystają osoby już mocno zadłużone które tym pogrążają się jeszcze bardziej.
Zaciągnięcie pożyczki jest proste jednak spłata już nie zawsze bywa miła i przyjemna zwłaszcza dla portfela
Prześledźmy ofertę jednego z wiodących parabanków
Przyjmijmy że potrzebuje1000 na trzy miesiące sama prowizja z udzielenie kredytu to 155zł w razie chęci przedłużenia spłaty o miesiąc kolejne 150zł ogólnie po trzech miesiącach oddaje 1550 zł biorąc ten sam kredyt w getin banku czy m banku zwrócę około 1150zł
Kalkulacja prosta a jednak dalej nabieramy się na ekspresową gotówkę para banków
 

mateoaka

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2012
Posty
51
Punkty reakcji
3
Ja ostatnio potrzebowałem na gwałt pieniędzy. Tu i teraz! Potrzebne mi środki zgromadziłbym w około dwa tygodnie, ale nie mogłem tyle czekać bo potrzebowałem pieniędzy "na dzisiaj". Musiałem wziąć chwilówkę. Zgodnie z umową musiałem oddać dwukrotność pożyczonej kwoty. W polskim prawie jest jednak furtka, dzięki której można wziąć chwilówkę i oddać ją bez ŻADNYCH dodatkowych opłat (wyłącznie kwotę którą pożyczyliśmy). Wziąłem pożyczkę w Providencie i po 44 dniach oddałem pieniądze (całą kwotę) bez jakichkolwiek dodatkowych opłat :)

Cały sposób opisany jest dokładnie w punkcie czwartym ciekawego artykułu pt. "skąd wziąć dodatkowe pieniądze".
 
K

kredycik

Guest
Jeśli chodzi o pożyczki internetowe bez BIK to polecam Credito24, opinie u mnie ma już wyrobiona kilka razy korzystałem z niej polecił mi ją kolega. Nie mam zastrzeżeń .
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
MeliorVisus, to nie tak, że nie ufamy bankom. Nadal bardziej im ufamy, ale często pieniądze potrzebujemy bardzo szybko – to nam zapewnią jedynie instytucje pozabankowe. Nie zawsze też chodzi o BiK. Z innej strony tego typu instytucje prześcigają się w dobrych ofertach, np. promocja wielkanocna w allmoney, czy powszechne już dzisiaj pożyczki na PiT. A koszty? Przecież kredytów nikt za darmo nie udziela.
 

Master557

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2013
Posty
93
Punkty reakcji
2
W bankach często można dostać kredyt w przeciągu kilkunastu minut na prowizja mimo wsyztko jest dużo niższa niż w przypadku chwilówek.
 

anna1sko

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2013
Posty
12
Punkty reakcji
0
Chwilówki online bez wychodzenia z domu gotówka-na-start.pl Polecam!
 
K

krzysiek3591

Guest
Osobom poszukującym chwilówek polecam kasa-na-rozuch.pl
 
A

ania.s

Guest
Chwilówki są wszystkie nmiemal drogie jedynie pierwsze chwilówki w niektorych firmach sa darmowe.
 

Filozofka

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja "przejechałam" się na chwilówkach. Przestrzegam wszystkich przed tym. Najpierw wydaje się wszystko pięknie, ale jak braknie na opłatę przedłużeniową to zaczynają się schody..
Jeśli to tylko możliwe to omijajcie szerokim łukiem chwilówki. Ja wciągnęłam się przez blogi opisujące jakie to te pożyczki są super. Ludzie tam kity piszą jak przykładowo na tym blogu :
Nie wierzcie w cuda.
 

eRzecznikBIK

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Filozofka napisał:
Ja "przejechałam" się na chwilówkach. Przestrzegam wszystkich przed tym. Najpierw wydaje się wszystko pięknie, ale jak braknie na opłatę przedłużeniową to zaczynają się schody..
Jeśli to tylko możliwe to omijajcie szerokim łukiem chwilówki. Ja wciągnęłam się przez blogi opisujące jakie to te pożyczki są super. Ludzie tam kity piszą jak przykładowo na tym blogu :
Nie wierzcie w cuda.
Chwilówki z zasady są oprocentowane znacznie wyżej niż kredyty w bankach lub SKOK-ach, ponieważ firmy, które ich udzielają nie mają dostępu do bazy BIK, a więc nie są w stanie zweryfikować historii kredytowej swoich klientów. Pożyczając pieniądze osobom, o których przeszłości nic nie wiedzą, podejmują większe ryzyko niż banki czy SKOK-i, stąd wysokie oprocentowanie.
Warto zaznaczyć, że chwilówki nie tylko często prowadzą do wpadnięcia w pętlę kredytową, ale też nie przyczyniają się do budowania bądź poprawy historii kredytowej w BIK, która pomaga w uzyskaniu lepszych warunków kolejnego kredytu.

Pozdrawiam,

eRzecznik BIK
 
Do góry