dredy

Tirell

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2009
Posty
45
Punkty reakcji
0
Witam drogie Panie. Jako że w męskim dziale raczej nikt mi nie odpowie, zadaje swoje pytania tutaj.

Chciałbym sobie zrobić dredy, obecnie mam włosy 5cm długości. Z tego co wiem to musiałbym dłuuuugo zapuszczać żeby coś z tego wyszło, więc myślałem o nieco inwazyjnych metodach...

Co myślicie o naturalnym przedłużeniu włosów z tyłu i zrobieniu z tego dredów?(chce mieć dredy tylko z tyłu, podobnie jak tutaj http://imageshack.us/photo/my-images/695/dredt.jpg/). Czytałem że przedłużane włosy nie są na stałe, tylko do 12 miesięcy, w ogóle się nie orientuje czy jest możliwość zrobienia dredów z włosów przedłużonych i czy jest to trwałe.

Czy zrobione dredy normalnie rosną?

Myślałem również o tym, żeby zapuścić włosy do 10cm, zrobić sobie jakieś tam dredziki i je przedłużyć syntetycznymi do czasu aż moje naturalne mi nie urosną.

Czekam na wasze opinie. ;]
 

Biernat

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2006
Posty
952
Punkty reakcji
29
Wiek
32
Miasto
USA and Jamajka
Co do metody naturalnej to faktycznie nic ci nie pomoge lepiej niech jakas Kobieta sie w tym temacie wypowie :p

Ja jedynie mam kolegę który zastosował twoja druga opcje czyli zapusil włoski 10 cm i zrobił sobie tak samo jak ty chcesz z tylu głowy dredy syntetyczne, nie wygląda to aż tak zle, ale te dredy to jakieś takie sztywne "dzidy" widać ze to są stuczne, i czasem sie wydaje jak by były brudne i w dotyku się nie miłe :p
 

Słoneczna123

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2011
Posty
116
Punkty reakcji
0
no dredy raczej nie są miłe w dotyku - tanuralne też ;)
Nawet jeśli chcesz przedłużyć włosy to 5cm to chyba za mało. Musisz poczekać aż urosną - nie ma lekko.
Pamiętaj, że przy robieniu dreadów włosy bardzo się skracają - z 10-cm włosów będziesz miał 4-cm dready ;)

Tak, jak masz dready to włosy normalnie dalej rosną :D
 

Tirell

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2009
Posty
45
Punkty reakcji
0
Rozumiem.

A są jakieś sposoby zapuszczania włosów na crusty?? Typu ścinam górę i boki zostawiając sam tył? Ale tak żeby to jakoś normalnie wyglądało. ;]
 
Do góry