Drastyczna dieta, proszę o pomoc:)

Princess:*

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2010
Posty
222
Punkty reakcji
3
tzn ja rano pije zieloną herbatę, później wode a na obiad (ok 16) mieszankę warzyw np Hortexa gotowane na parze. Ale dzisiaj się najadłam tak, że przez trzy dni będę piła tylko wode. :)
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
tzn ja rano pije zieloną herbatę, później wode a na obiad (ok 16) mieszankę warzyw np Hortexa gotowane na parze. Ale dzisiaj się najadłam tak, że przez trzy dni będę piła tylko wode. :)


Nie wiem czy wiesz, ale czesto zdarzaja sie takie sytuacje, ze ktos je malo, moze nawet cwiczy, lecz nie moze schudnac, a czemu ? bo nie je sniadan.. poczytaj sobie, dlatego powinnas jesc sniadania .. poza tym poranne kalorie latwiej jest spalic. Dlatego posluchaj mojej rady, mnaprawde bez sniadan ciezko schudnac.
 

Princess:*

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2010
Posty
222
Punkty reakcji
3
No właśnie chyba muszę, bo wieczorami jestem strasznie głodna ;/
a czas mam do 18.02...
A co myślicie o głodówce oczywiście z ćwiczeniami... ?
Moja kolezanka przez 15dni schudła 13kg...
 

ChicaLoca

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2011
Posty
16
Punkty reakcji
0
Ale Ty miałaś zamiar jeść tylko i wyłącznie te warzywa???

Ja jestem teraz na takiej diecie, że jem tylko i wyłącznie warzywa i owoce, piję dużo wody, zieloną i czerwoną herbatę! Kończę pierwszy tydzień, nie wiem ile kilogramów schudłam, ale na pewno sporo, czuje po ciuchach. A mi nie na kilogramach zależało, tylko na tym, żeby zmniejszyć obwód pupy i ud! no i po tym tygodniu jest o 2 cm mniej w udach i 3 w pupie! Szok - wydaje mi się, że sporo! MOim zdaniem ta dieta nie jest jakas wycieńczająca dla organizmu, bo wydaje mi się, że nie jem dużo mniej kalorii niż normalnie, bo jak jestem głodna to wcinam te owocki i warzywa, w sumie bez ograniczeń!

Po upływie tygodnia, chcę stopniowo wprowadzać orzechy i suszone owoce, potem produkty białkowe, a na końcu produkty zbożowe, tak, żeby nie było szoku dla organizmu. Trochę się tylko boję, że mi się trochę może spowolnic przemiana materii, ale z drugiej strony już czuję, że jakby mam mniejszy apetyt-może mi się żołądek skurczył?

POwodzenia w Twojej diecie!
 

miss.sunshine

pusta dziewczynka
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
1 250
Punkty reakcji
24
Wiek
33
Ale Ty miałaś zamiar jeść tylko i wyłącznie te warzywa???

Ja jestem teraz na takiej diecie, że jem tylko i wyłącznie warzywa i owoce, piję dużo wody, zieloną i czerwoną herbatę! Kończę pierwszy tydzień, nie wiem ile kilogramów schudłam, ale na pewno sporo, czuje po ciuchach. A mi nie na kilogramach zależało, tylko na tym, żeby zmniejszyć obwód pupy i ud! no i po tym tygodniu jest o 2 cm mniej w udach i 3 w pupie! Szok - wydaje mi się, że sporo! MOim zdaniem ta dieta nie jest jakas wycieńczająca dla organizmu, bo wydaje mi się, że nie jem dużo mniej kalorii niż normalnie, bo jak jestem głodna to wcinam te owocki i warzywa, w sumie bez ograniczeń!

Po upływie tygodnia, chcę stopniowo wprowadzać orzechy i suszone owoce, potem produkty białkowe, a na końcu produkty zbożowe, tak, żeby nie było szoku dla organizmu. Trochę się tylko boję, że mi się trochę może spowolnic przemiana materii, ale z drugiej strony już czuję, że jakby mam mniejszy apetyt-może mi się żołądek skurczył?

POwodzenia w Twojej diecie!

Całkiem zdrowe podejście. :) I świetne efekty
Żołądek na pewno się trochę skurczył.
Polecam tylko zamiast orzechów i suszonych owoców zacząć od białka. Te wszystkie suszki mają strasznie dużo kalorii.
 
Do góry