Dramy azjatyckie

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Azjatyckie dramy to po prostu seriale. Ogląda ktoś? :) Jakiś czas temu koleżanka zaraziła mnie dramami koreańskimi. Pierwszym serialem, jaki widziałam, był You're Beautiful - świetna muzyczna komedia romantyczna (i te miny Tae Kyunga... :D), zdecydowanie zasługuje na 10/10. Następnie oglądałam: Mary Stayed Out All Night - 8/10, Hong Gil-dong - 8/10, Personal Taste - 8/10, Beethoven Virus - 9/10, Full House - 10/10, My Girl - 9/10, 1st Shop of Coffee Prince - 10/10. Zaczęłam też dzisiaj Boys Before Flowers, ciekawie się zapowiada. Wszystkie te dramy są naprawdę godne polecenia, niektóre momenty sprawią, że spadniecie z krzesła ze śmiechu lub też wykorzystacie całą paczkę chusteczek ;)
Dramy i filmy azjatyckie z polskim tłumaczeniem można znaleźć na stronie love-drama oraz na forach BakaFansubs i lizards@DEEP.
 

*Madzia*

Neurotyczna sadystka
Dołączył
17 Październik 2006
Posty
1 521
Punkty reakcji
25
Lubię azjatyckie kino, ale seriali raczej nie oglądam :) W sumie chyba tylko jeden widziałam, też koreański - Coma :)
 

wicca_as

Bywalec
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
562
Punkty reakcji
45
Mnie zdarzają się maratony filmów i seriali na www.mysoju.com. Ostatnio, z ciekawości po przeczytanej mandze, zaliczyłam sobie filmową wersję Koizory.
 
Do góry