Dragon Ball The Movie: Evolution

Siffyy

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2008
Posty
64
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
WrocLove:)
Witam :)

Zwracam się do wszystkich fanów i zainteresowanych :)

Pewnie już wiecie, że premiera w Polsce ma być 17 Kwietnia :) Już się doczekać nie mogę :) Wogóle czego się spodziewacie, jeżeli chodzi o efekty specjalne i fabułe :)
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
to mega porażka.
Mieli świetnego aktora na Kame sennina, widziałem jego rolę w innym filmie, tylko skorupę mu dać i okulary, a co oni zrobili? o to zabrali mu zarost, czuprynę mu zrobili, bez okularów, bez skorupy, jedyne co łączy z pierwowzorem to koszulka z mangową ślicznotką, więc i to pokrętnie. i Kamesennin poza Kamehą używał naprawdę niewiele ataków bazujących na ki, a tutaj dali mu ogniste coś odrzucające przeciwników.
na Piccolo też mieli świetnego aktora, ale zwalili całkiem, zielony nie jest, czułek mu nie zrobili a i ubiera się jak ze starwarsa facet a nie jak Nameczanin
Songo to jakiś pedałkowaty maminsynek go gra, fryzeura by nastoletniemu Gohanowi pasowała, ale nie Goku, lepiej wyglądali ludzie na cosplayach.
Yamche gra jakiś debil co conajwyżej rapera mógłby grać w komercyjnych produkcjach typu HS musical w wersji rapowanej
bulma jak widziałem to z niej wojowniczke zrobili, i gra ją jakaś dziewczyna o wyglądzie idiotki
Chi Chi ma spaczoną gębę i od kiedy ona pistoletów używa?
Yaijrobe nie słyszałem żeby miał być
dodano szkolnego kolegę Goku. od kiedy Goku chodził do szkoły?
dodano nowych złych, nie było kobiety zmieniającej wygląd
nie dali zwierzaków, nie ma żółwia oolonga i puara. i z kogo się pośmiejemy?
Krillana też chyba nie bedzie. jak będzie to za pewne fryzure lepszą od Goku będzie miał. i nos.
Smocze kule wyglądają jakby miały nalepione gwiazdki, i żarzące się, i ciągle emanujące energią, gwiazdki powinny być wtopione raz, a energią emanowały tylko gdy były blisko siebie a i to nie zawsze, tylko przez chwilę, a tutaj aż lewituje kula nad ręką.
Kamehame ha wygląda jak czar harrego pottera.
zmieniono historię, nie ma podziału na Piccolo i Wszechmogącego (zapewne tam będzie że wierzą w naszego Boga, wiec jakby była kontynuacja, czego nikomu nie życzę, to kaitonie zobaczymy) Piccolo był dobry, przez pomyłkę został uwieziony, i teraz się chce zemścić. badziew
wyjdzie na to, mamy amerykański klimat, uliczne walki, beznadziejnych aktorów, a Ci co są dobrzy to beznadziejnie przedstawieni, mamy kupę luk wypełnionych złymi klockami,
katastrofa, pozostane nam płacz, klątwy, i nienawiść. na pohybel twórcom ekranizacji, by im ziemia ciężką była!
 

Siffyy

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2008
Posty
64
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
WrocLove:)
W sumie masz rację :)

W końcu już jeden film powstał i był jedną wielką porażką. Teraz po kilkunastu latach pojawia się znowu film, który także może okazać się totalną porażką. Miejmy nadzieję, że się mylimy i że ten film będzi naprawdę godny uwagi :)
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
Normalny film to będzie, nie animowany, ale coś czuję, że szit z tego powstanie. Ale bądź, co bądź - uwielbiam DB. :)
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
nie zaskcozy, oficjalne trailery są. zaraz Wam znajdę, ten film ma szansę zając niesławne pierwsze miejsce wśród najgorszych ekranizacji (pobije nawet street fightera). jedyne co mnie pozytywnie zaskoczyło to to że nie zrezygnowali z pomysłu kapsuł, i nawet jeśli apmiętam dobrze zrobili przemianę kapsuły w motor.
oo tu macie trailery oficjalne

skończy się tak, fani obejrzą to, i narzekać będą. obejrzą bo się nie oprą, i jak skazańcy gotowi na śmierć iść będą. Jeśli się nie mylę to kule stworzyło siedmiu murzynów buddów xD no może murzyn to jeden był ale jakiś tam chyba mi mignął. Wszechmogącego nie ma... :(

haaaaaaaaaaaaaaahahahaaaaaaaaaa
słowna Songa:
'nie jestem gotowy na to'
buaaaaaaahahaaaaaaaaa, Songo co by się wahał, on do bitki zawsze pierwszy, a szansa walki z silniejszym to mu radoche sprawia :D
nawet jego charakteru ie oddadza. czekam na kwiecień, ale się będzie krytykowało film na portalach. nowa wojna idzie.
i czego ten kretyn strzela kamehą z jednej ręki, zawsze strzela się z dwóch, inne wypadki są tylko w specjalnych sytuacjach (strzał nogami, lub jak Gohan miał złamaną rękę.)
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
A tak w ogóle, to Piccolo jest niepodobny do siebie. :D Ale mimo to miło będzie zobaczyć FILM o DB, bo anime już raczej nie zobaczymy, no chyba, że jakieś specjalne odcinki lub kinówki.
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
Oglądałem już dawno, po 12 latach bodaj wydali specjala. :p Dziwny ten brachol. Jakiś cienias. :D
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
nie jest cienias, jest na typowym poziomie swojej rasy. wydaje się cieniasem bo Goku i Vegeta oraz ich synowie przerośli dawno wszelkie normy
 

Siffyy

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2008
Posty
64
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
WrocLove:)
Racja :) A nie zapominajmy, że jego przeciwnicy to byli słudzy Freezera a przecież sam Vegeta nie mógł go pokonać :)
 

Siffyy

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2008
Posty
64
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
WrocLove:)

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
nastepna wypowiedz o specialu napisz w temacie dragon ball w dziale manga i anime po prostu XD
budzet, aha, ciekawe ile poszlo do kieszeni, majac taki budzet mogli zrobic naprawde ekranizacje dragon balla a nie jakies polaczenie kirby z mortalkombatem
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
nie jest cienias, jest na typowym poziomie swojej rasy. wydaje się cieniasem bo Goku i Vegeta oraz ich synowie przerośli dawno wszelkie normy

No właśnie o to mi chodziło, że przy nich jest cieniasem, ale w porównaniu do niektórych wojowników, ten Tarble jest prawdziwym mocarzem.

Wiem, że OT, ale musiałem odpisać, żeby nie było, że się nie zgadzamy, bo akurat w aspekcie DB jest ok.
 
Do góry