dr. House

Yllka

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Olsztyn
Uwielbiam ;)
W ogóle lubię filmy medyczne, ale House jest genialny.
Do tego dochodzi jeszcze jego sposób bycia.
Super mieszanka.
 

Yomas

T e a s e
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
719
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Zelów ;>
podniecacie się tym Hughem Lauriem ale nikt chyba tutaj nie pomyśli że to reżyser jest mistrzem ciętej riposty, a Hugh to tylko aktorzyna, ale dobra aktorzyna :p
 

Wiluu

skoorviel
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1 318
Punkty reakcji
27
Wiek
34
No tak, reżyser jest mistrzem ciętej riposty, ale to jeszcze trzeba umieć zagrać ;) Ktoś, kto nie umie grać, mógłby mieć takie same specyficzne poczucie humoru jak Dr. House, ale w ogóle to by nie zaciekawiało nas, ważnym w tym wszystkim elementem jest umiejętność zagrania tego ;)
 

diabelek19

Dra at helvete! ;> mrr...
Dołączył
29 Grudzień 2008
Posty
672
Punkty reakcji
32
Wiek
107
Miasto
Pjekło
Riposty owszem, niezłe są. Ale odc z poprzednich sezonów miały ciekawsze przypadki ;) jakoś bardziej mnie wciągały.
 

iror

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2009
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Uwielbiam ten serial. A 5 sezon to po prostu mistrzostwo świata :)
 

Aim

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2009
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Niedawno pojawił się nowy trailer 6 sezonu House MD :D
Jest kontynuacją poprzedniego trailera + zawiera kilka ciekawych nowych scen : ))
Do obejrzenia TUTAJ :D
oraz trailer z lektorem i jeszcze kilkoma nowymi urywkami - TUTAJ

Już nie mogę się doczekać emisji premierowego odcinka tej serii 21 września :D
 

SłonecznyPoranek

Nowicjusz
Dołączył
25 Październik 2009
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Jeszcze niecałe 3 tygodnie :]


Również jak wy jestem wierną fanką Dr. House i nie przeoczyłam żadnego odcinka :) Sam Hugh Laurie jest świetnym aktorem a także co nie każdy wie pisarzem . Jeśli ktoś nie czytał to polecam jego książkę Sprzedawca broni - super
 

fation

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
182
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
zza proxy;)
Również jak wy jestem wierną fanką Dr. House i nie przeoczyłam żadnego odcinka :) Sam Hugh Laurie jest świetnym aktorem a także co nie każdy wie pisarzem . Jeśli ktoś nie czytał to polecam jego książkę Sprzedawca broni - super

ja czytałem jego książkę :) fajne teksty można sobie wynotować :)

przeszliśmy przez wszystkie etapy, jakich wymaga hollywoodzka konwencja i zwyczajna ludzka uprzejmość. Ona próbowała krzyknąć i ugryzła mnie w dłoń. Ja powiedziałem, żeby była cicho, bo jeżeli zacznie krzyczeć, będę musiał sprawić jej ból. Ona krzyknęła i sprawiłem jej ból. Doprawdy nic nadzwyczajnego......
 

SłonecznyPoranek

Nowicjusz
Dołączył
25 Październik 2009
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
40
ja czytałem jego książkę :) fajne teksty można sobie wynotować :)

przeszliśmy przez wszystkie etapy, jakich wymaga hollywoodzka konwencja i zwyczajna ludzka uprzejmość. Ona próbowała krzyknąć i ugryzła mnie w dłoń. Ja powiedziałem, żeby była cicho, bo jeżeli zacznie krzyczeć, będę musiał sprawić jej ból. Ona krzyknęła i sprawiłem jej ból. Doprawdy nic nadzwyczajnego......



Dokładnie tak, min książka Laurie'go charakteryzuje się inteligentnymi, bystrymi no i oryginalnymi tekstami - dlatego jest taka inna, taka fajna
 

maridok

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2009
Posty
18
Punkty reakcji
0
Stworzyłem to forum, aby każdy z was mógł choć trochę poczuć się jak reżyser(albo chociarz twórca scenariusza;)) Może ja zacznę.

Dr House odc. 3601. "treat yourself"
Do Plinceton Plainsboro przyjeżdża, lekarz - diagnostyk Jeremy Parker postrzelony w strzelaninie. Gregory House wpada na pomysł, żeby pacjent leczył się sam. Wbrew zastrzeżeniom Cuddy zakłada się z lekarzem o 10 dolarów ze ten nie wyleczy swoich dolegliwości i powikłań, które następują potem. Lekarz przyjmuje zakład. House oddaje swój oddział pod skrzydła pacjenta, a sam robi sobie urlop(na co Cuddy też się nie zgadza). Asystenci House`a doświadczają czegoś nowego u boku dr. Parkera. Choć nie jest tak dobry jak House w swoim fachu, to nie jest takim samym chamem jak on. Właśnie tego chamstwa brakuje 13, która rozmawia o tym z resztą zespołu, co doprowadza do kłotni między nimi. Reszta zespołu uwielbia nowego lekarza. Nagle dr. Parker zapada w dziwną śpiączkę. Dr. House przekonany o wygranej wraca do szpitala i zaczyna leczyć pacjenta. Lecz wciąż coś mu nie pasuje. Ustala objawy i już chce stawiać diagnozę, gdy nagle Parker budzi się ze śpiączki i oświadcza, że wcale w niej nie byl, lecz udawał ją i inne objawy by zmylić House`a. Jego współ konspirantem był Lawrence, który informował go o tym co w danym momencie postanawia House. W efekcie Gregory musi zpłacić Parkerowi dychę i pogodzić się, że ten był sprytniejszy. 13 Cieszy się z powroty House`a, ale jednocześnie cieszy się, że ten dał się w końcu wykiwać;)

I jak? Możecie ocenić? Nie wyzględniałem wątków pobocznych, bo było by tego sporo. Tylko taki główny;) może końcówka lekko lipa heh;) piszcie i oceniajcie
 

psyt2

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2010
Posty
33
Punkty reakcji
0
no zdecydowanmie Dr House przypadl mi do gustu .. niezle gra i pasuje ta rola do niego :) czasami jest nieobliczalny co lubie w filmach :)
 

Whitesoft

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2010
Posty
404
Punkty reakcji
16
Wiek
28
Najbardziej do gustu przypadły mi sezony 4-6, bo tak naprawdę to dopiero tam coś się działo.
No i jeszcze epizod z detektywem polującym na House'a
.
Ogólnie to: 8+ za sezony 1-3, 10 za sezon 4, 9+ za wszystkie odcinki sezonu piątego i 10+ za kilka ostatnich, no i mocne 9 za VI. Większość lekarzy dodałoby pewnie 1-2 oczka za zagadki medyczne, ale ja z medycyną nie mam nic wspólnego...
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Potwierdza się zła wiadomość dla fanów serialu Dr House. Odtwórca głównej roli, Hugh Laurie, zasugerował, że serial zakończy się już niebawem.

23 maja amerykańska telewizja wyemituje ostatni odcinek siódmego sezonu cyklu - informuje portal Wirtualnemedia.pl. Jak twierdzi Laurie, doktor House pożegna się z fanami w ósmym sezonie.

- Zbliżający się, ósmy sezon, będzie ostatnim - poinformował Laurie w wywiadzie dla Radio Times. - On zakończy serial. Na razie tylko ja podpisałem kontrakt na nowe odcinki, czekam teraz na resztę aktorów.

Aktor ma zamiar poświęcić się rodzinie, zaniedbywanej przez lata pracy przy serialu. Ujawnia też swoje nowe pasje. 16 maja ukaże się płyta jego bluesowa płyta Let Them Talk. - Pewnego dnia usłyszałem w radiu piosenkę - wspomina aktor. - Jestem pewny, że była to I Can't Quit You Baby Williego Dixona. Ona zmieniła moje życie. Wkroczyłem do świata bluesa.

No, to możemy spekulować jak się zakończy serial :] Ja trzymam się nadal swojej teorii, że House się po prostu powiesi, gdyż...

Pod koniec 7 sezonu prawdopodobnie umiera Wilson, a "13" zostaje przyjaciółką House'a (jednak to wszystko spekulacje)

Co Wy o tym myślicie? Macie jakieś swoje scenariusze?

Osobiście mam bardzo mieszane uczucia. Świetna obsada aktorska, świetny pomysł, świetny... klimat, który jednak zatracał się po 3 sezonie, gdy to scenarzyści sami nie wiedzieli czego chcieli i tasowali nam aktorów i co chwila serwowali kogoś innego...
O ile w pierwszych trzech sezonach było doskonałe balansowanie dramatu (choroba Foreman'a), oraz komedii (inteligentne dogryzki House'a w stronę Cuddy), tak po 3 sezonie zawsze coś musiało przeważać... A szkoda... wielka szkoda...
 

Tylko On Tu Stoi

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2011
Posty
47
Punkty reakcji
3
Dopiero zaczynam swoją przygodę z tym serialem. I po zaledwie 6 obejrzanych odcinkach mogę stwierdzić, że jest on genialny. Polecam każdemu.
 
Do góry