Dotyk.

Aczkolwiek

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 510
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Panowie czy lubicie/podoba wam się to/kręci was jak wasza partnerka podczas stosunku sama się dotyka?
Lubicie patrzeć na takie poczynania?

A czy wy Panie lubicie się dotykać przy swoim partnerze? Czy raczej taka "zabawa" was krępuje?
 

yeloo

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2008
Posty
173
Punkty reakcji
0
Miasto
wszedzie
zależy gdzie i jak się dotyka, kocham jak podczas gry wstępnej ona kieruje mną bym dotykał ją tak żeby jej było przyjemniej, a podczas stosunku, no cóż wplatanie jej rąk w swoje włosy jest fajne
 

miss.sunshine

pusta dziewczynka
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
1 250
Punkty reakcji
24
Wiek
33
Kilka lat temu bym się na to niw odważyła, ze względu na wstyd itd.
Obecnie czasem się dotykam, jak już jestem bardzo blisko orgazmu, żeby wzmocnić doznania. W końcu sama najlepiej wiem co lubię, a on nie w każdej pozycji ma wolne ręce, żeby mnie pieścić.
No i gdy musimy przerwać na chwilę, żeby telefon odebrać, muzykę włączyć, to też się dotykam. Żeby było ciekawie :)
 

penpol

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2010
Posty
191
Punkty reakcji
2
Wiek
31
Szczerze to mi jest to bez różnicy, bo patrzę na seks tylko przez pryzmat: "opróżnienia jąder".
 

MalutkaNiunia

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
27
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Ja raczej krępuje się dotykać przy partnerze, ale myślę że z wiekiem to się zmieni :)
 

Nuada

Malkontencki
Dołączył
8 Luty 2010
Posty
585
Punkty reakcji
25
Wiek
32
Miasto
Łódź
czytając ostatnio tematy moja osoba doznaje pewnego rodzaju zdziwienia, szoku.
taka teraz ta nasza młodzież niby wyuzdana, a jak przychodzi co do czego, górę biorą zawirowania będące wynikiem niedowartościowania.
czyli wstyd i skrępowanie jeszcze funkcjonuje, jednak nie przesadzajcie z tym drogie panie.

'Szczerze to mi jest to bez różnicy, bo patrzę na seks tylko przez pryzmat: "opróżnienia jąder". ' krótko na temat ;)
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
moja dziewczyna twierdzi, że nigdy sama się nie dotykała i ja jej wierzę, bo praktycznie od zawsze ma chłopaka (tak się stało, że ze mną związała się chwilę po rozstaniu z poprzednikiem, więc nie miała zapotrzebowania na tego typu aktywność) - tak więc konsekwentnie przy mnie również sama się nie dotyka.
 
Do góry