Dośc dziwne i niebezpieczne sytuacje

Light-r

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2008
Posty
63
Punkty reakcji
0
Witam


Nie wiem co jest.Lepiej wam to napiszę żeby sie z wami się tym podzielić.......Od ponad kilku lat mam taką dziwną sytuację.Otóż jak idę z mamą to dużo mężczyzn ją wita i mówi jej cześć nawet Ci których nie zna.Nie przeszkoadzałoby to gdyby nie fakt że jak mama pójdzie gdzieś lub oddali sie ode mnie to ktoś do mnie podchodzi i mi mówi "Twoja mama jest ładna i ty też" i zaczyna się ta osoba dziwnie zachowywać uśmiecha śię tak złowieszczo , wyciaga rece i podchodzi do mnnie ja uciekam jak najszybciej.

Z każdym wiekiem mam tych sytuacji coraz więcej.Fakt jestem fajny(nie przechwalam się)bo urodę odziedziczyłęm po mamie.Raz na imprezie taka grupka wkoło mnei sie zebrała i zaczęła mnie prowadzić i dotykać ale uciekłem albo ktoś mi chciał dać picie(dobrze że nie wziąłem)

Teraz mam epilepsję i jestem skończony.Weźmie napad i co wtedy ???
Co mam robić teraz?
Doradzcie mi co to ma być co to oznacza ale naprawdę szybko odpowiedzcie
Pozdrawiam was szanowny Light-r :papa:
 

KOSMITEK

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2008
Posty
46
Punkty reakcji
0
Miasto
z Las Vegas
Pomimo tych wagrow ,zoltych zebow, wąsów i duzego brzucha jestes taki piekny? Oh zazdroszcze ci,nie wiem w czym masz problem. Moze twoja mama jest jakas tajna agenta i ratuje wszystkich w miescie, moze to dlatego?
 

Light-r

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2008
Posty
63
Punkty reakcji
0
W tym że ciągle ktoś sie za mna pałęta i niektórzy mężczyźni mnie wzganiają w jakieś miejsca szczególnie na imprezach.Koleżanka mi mowiła że to jacyś pedofile......

A choroba ma do tego że jakby znów ktoś by do mnie mówił "Syneczku chodź do mnie" albo by mnie wpychał w jakieś miejsca i dostanę ataku to wiecie ....
 

Stassy

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2007
Posty
373
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
z co 5 kinder niespodzianki
13...To rodzicom powiedz jakie masz problemy na "imprezach". A nawiasem mówiąc co wy za imprezy urządzacie, że "podejrzani mężczyźni" sie tam kręcą?
 

KOSMITEK

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2008
Posty
46
Punkty reakcji
0
Miasto
z Las Vegas
hmm wiec tak (od wiec sie nie zaczyna ale ja zaczne):

jak juz bedziesz na imprezie i ci pedofile zaciagna cię w jakis ciemny rog to zasac im kopa w jadra i sie od:cenzura:ia

hmm co tam jeszcze sie pytales...

a ze dostaniesz ataku

dobra zmyslasz wszystko masz jakas manie wlasnego siebie i pewnie nudzi ci sie a wnioskujac z wczesniejszego tematu to bys chcial zeby ktos ci mowil ze jestes ladny. Nie martw sie tez tak kiedys mialem ale mi przeszlo

heloł
 

Light-r

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2008
Posty
63
Punkty reakcji
0
OK...Temat do zamknięcia
P.S. Na serio nie zmyślałęm
 

KOSMITEK

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2008
Posty
46
Punkty reakcji
0
Miasto
z Las Vegas
oby wiecej takich tematów :klaszcz: :klaszcz: :klaszcz:

skoro nie zmyslales to czemu do zamkniecia? uwazasz ze nie udzielimy ci odpowiedzi na twe pytania?
ja juz cie dawno rozkminilem,w koncu chce isc na psychologie
 

Stassy

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2007
Posty
373
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
z co 5 kinder niespodzianki
KOSMITEK daj spokój on ma 13 lat ;) wyobraźnia dobra rzecz :D A skoro sobie sam problemy wymysla to znaczy tylko tyle, że prawdziwych nie ma. Cieszmy się jego szczęsciem.
 

Duda

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2005
Posty
653
Punkty reakcji
3
W innym temacie piszesz co zmienić w wyglądzie żeby się podobać ludziom a tutaj piszesz że jesteś piękny, normalnie powalasz mnie na kolana.

Pewnie Noce Elfy z Ashenvale Cię śledzą, uważaj bo niedługo wpadną do Ciebie Orkowie a potem Nieumarli, wtedy będziesz miał przewalone na całej linii.
 

KOSMITEK

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2008
Posty
46
Punkty reakcji
0
Miasto
z Las Vegas
lol widze ze blizzard cie opetał xD

tez tak mialem , przez 2 lata cale dnie gralem w Wowa ,ja nie wiem jakas ciemnota mnie wtedy ogarnela.
 

Duda

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2005
Posty
653
Punkty reakcji
3
Już w to nie gram, ale kiedyś nieźle posuwałem w to :D

WOW, War 3 + dodatek, taa, to były czasy :D
 
Do góry