Dorosły facet zachowuje się jak dzieciak

agolina77

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2013
Posty
5
Punkty reakcji
0
czy facet w wieku 24 lat moze tak samo okazywac sympatie kobiecie jak chlopczyk w podstawowce? m.i. stukanie, zaczepianie, chamskie odzywki, wrednosc no i minimalne zlewanie.... konskie zaloty?
mam taka sytuacje.. chce sie ze mna spotykac, mowi mi ze jestem piekna i wgl no ale tej reszty nie rozumiem ....? i nie robi tego przy kolegach, tylko przy mnie samej...

agolina77 napisał:
czy facet w wieku 24 lat moze tak samo okazywac sympatie kobiecie jak chlopczyk w podstawowce? m.i. stukanie, zaczepianie, chamskie odzywki, wrednosc no i minimalne zlewanie.... konskie zaloty?
mam taka sytuacje.. chce sie ze mna spotykac, mowi mi ze jestem piekna i wgl no ale tej reszty nie rozumiem ....? i nie robi tego przy kolegach, tylko przy mnie samej...
a no i jeszcze wzbudza we mnie zazdrosc... mowi o innych i wgl.... nic zemnie to nie rusza :D
 

Ladyinblack

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
458
Punkty reakcji
7
Wiek
43
Podobno faceci dojrzewaja pozniej..pozatym kazdy ma swoj sposob na podryw no ale to troche przesada ;)
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
agolina77 napisał:
czy facet w wieku 24 lat moze tak samo okazywac sympatie kobiecie jak chlopczyk w podstawowce?
Możliwe że są jakieś cechy wspólne.



agolina77 napisał:
m.i. stukanie, zaczepianie, chamskie odzywki, wrednosc no i minimalne zlewanie.... konskie zaloty?
Ale to już debilizm.



Ladyinblack napisał:
Podobno faceci dojrzewaja pozniej
Bez komentarza to pozostawię.



Ladyinblack napisał:
pozatym kazdy ma swoj sposob na podryw no ale to troche przesada
A ja to widzę w ten sposób, że już ma zwyczajnie w dupie całą sprawę i nie zamiaru się w kółko uganiać.

Autorko, możesz po kolei? Co było najpierw: drażniące zaczepki czy realny 'podryw'? I jaka była Twoja reakcja na jedno i drugie?
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
To, że ma 24 lata wcale nie musi świadczyć o tym, że jest dojrzały. Znam ludzi którzy mają po 20-30 lat a zachowują się jak 13 latki. Wiek nie jest wyznacznikiem i płeć nie ma tu żadnego znaczenia.
 

Columb

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
194
Punkty reakcji
2
Wiek
34
A może po prostu daj mu do zrozumienia tak albo nie. powiedz, że masz dość tego wszystkiego i określ się, jakie są Twoje wobec Niego zamiary... Najwyraźniej gość zainteresowany tylko nie wie jak to ugryźć!
 

buderchin

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2011
Posty
198
Punkty reakcji
3
Wiek
39
agolina77 napisał:
czy facet w wieku 24 lat moze tak samo okazywac sympatie kobiecie jak chlopczyk w podstawowce? m.i. stukanie, zaczepianie, chamskie odzywki, wrednosc no i minimalne zlewanie.... konskie zaloty?
Wg mnie to standard. Pracuję jako monter w fabryce. Kobiety stanowią 3/4 pracujących tam osób. Rozmowy o seksie, przekomarzanie się, chamskie teksty - to podstawowy sposób urozmaicania sobie czasu.

Ja należę do tych grzecznych i skuteczność tych działań mnie zdumiewa. Koleś ciśnie lasce przez całą zmianę, a potem widzę w autobusie, jak ona siedzi mu na kolanach.
 

skeett

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2013
Posty
194
Punkty reakcji
23
Wiek
33
buderchin napisał:
Ja należę do tych grzecznych i skuteczność tych działań mnie zdumiewa. Koleś ciśnie lasce przez całą zmianę, a potem widzę w autobusie, jak ona siedzi mu na kolanach.
Bo gość ma wyj*bane, a wiadomo, miej wyj*bane a będzie Ci dane.
Dobrze robi ;d
 

E-kwiaty

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2011
Posty
415
Punkty reakcji
5
To świadczy też o tych kobietach,jak łatwe i naiwne są,a czy takie teksty działają? Na ograniczona grupę osób z wąskim światopoglądem na pewno tak,tylko pytanie czy Ty sam chciałbyś taką kobietę.
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
W niektórych sytuacjach "chłopaki" mają nawet po osiemdziesiąt lat.
Jednak Thyme ma rację - zależy to głównie od ilorazu inteligencji. Jest to sprzężone z rodzajem charakteru i brakiem "nauk" (zrugaj dziada!). Jednak inteligentny prędzej się uczy i szybko rezygnuje z chamstwa, które delikatnie nazywasz "chłopięcością".
 

rrabbit

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2013
Posty
33
Punkty reakcji
3
Nie, facet nie zachowuje się w tym wieku jak dzieciak. Tak jak się zachowuje, tak będzie w przyszłości rozwiązywał problemy w waszym związku- jak dzieciak. Można oczywiście liczyć na to, że wydorośleje. Z drugiej strony, dlaczego nie zrobił tego do tej pory?
 
S

Spamerski

Guest
Mimo że temat wydaje się już nieaktualny, ale poruszono kilka nowych kwestii, więc wtrącę od siebie trzy grosze.

Przede wszystkim temat jest błędnie określony - nie każdy pełnoletni jest dorosły. Kolejny błąd to generalizowanie, że stukanie, zaczepianie, chamskie odzywki, wredność, czyli tzw. końskie zaloty to zachowania typowe dla dzieciaków. Kiedy ja chodziłem do szkoły, to mniejszość chłopaków w taki właśnie sposób się zachowywało w stosunku do dziewczyn.

Odniosę się do przypadku podanego przez buderchina, gdyż według mnie oddaje istotę sprawy. Jeżeli np. kobiety preferują partnerów, którzy przejawiają zachowania charakterystyczne dla końskich zalotów, to w ewolucyjnym interesie tych drugich jest właśnie takie zachowywanie się. To by wyjaśniało dlaczego dzieciaki nie przejawiają takich zachowań równie często jak pełnoletnie osobniki obu płci. Dzieci nie mają jeszcze wypranych mózgów przez media i Internet (przynajmniej za moich czasów tak było). Jeśli w szkole chłopiec zachowywał się chamsko wobec dziewczyny, to jeśli ta miała trochę oleju w głowie, to skarżyła się nauczycielowi czy nawet starszym kolegom i po problemie. Jeśli nie miała, to z czasem miała bonus między nogami.

Nie pasują takie końskie zaloty? Powiedzieć, że się nie podoba i odwrócić się na pięcie. Ja nie wyobrażam sobie, aby jakaś kobieta zachowywała się wobec mnie chamsko, a ja bym nie reagował. Bez znaczenia byłoby to, że byłaby niebywale atrakcyjna (na tylko atrakcyjną nawet bym pewnie nie zwrócił uwagi), czy byłaby moją szefową. Wydaje się, że autorce tematu coś się w zalotniku podobało i bynajmniej nie był to intelekt.
 

forumocnik

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2014
Posty
55
Punkty reakcji
0
agolina77 napisał:
czy facet w wieku 24 lat moze tak samo okazywac sympatie kobiecie jak chlopczyk w podstawowce?
Pytanie czy rzeczywiście to jest okazywanie sympatii czy wręcz przeciwnie.

Każdy ma inny gust i każdy lubi co innego. Pewnym dziewczynom takie rzeczy mogą się podobać.
 

melisssa56

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2014
Posty
12
Punkty reakcji
1
Ja spotykałam się z facetem 29letnim, a szybko wyszło na jaw, że mentalnie ma wciąż 19. Także MOŻLIWE.
 
Do góry