Dorastanie. Jak dlugo?

Boy17

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2007
Posty
433
Punkty reakcji
0
Miasto
ze!
Czesc! Sluchajcie.
1. Juz zaczynam cwiczyc. Mam 17 lat i 1.90m wysokosci. I ostatnio zaczolem sie przygladac mojej 'muskulaturze'. I patrzac na niektorych sportowcow doszedlem do wniosku, ze nigdy nie bede tak postawny(przypakowany) jak oni bo oni sa tacy... szerocy... Ja jestem taki 'waski' w barkach! Od ramienia do drugiego ramienia jest u mnie blisko... Mam wiec pytanie- czy to wina tego, ze jeszcze nie doroslem do konca i jeszcze pod tym wzgledem zmeznieje, czy taki juz bede zawsze i nawet jak sie przypakuje to bice, plecy, klate i kaloryferek bede mial, ale bede zawsze taki 'waski'? Bo zauwazylem ze rece mam tez malo jesze meskie. Takie bardziej widac ze nastolatek.

2. Mam od paru lat mutacje i mi sie nie chce skonczyc. Tzn mam meski glos, ale jak np spiewam, to moge jak sie wysile zrobic to Kobiecym glosem (dzieciecym) i wogole mi przeskakuje w niespodziewanym momencie. Kiedy mi sie to skonczy!? I wogole kiedy juz dojzeje w 100% najpozniej? Do jakiego wieku? Z gory Dzieki za rady! O i nie zapomnijcie o ponkcie 1 :) pzdr!
 

adinho16

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2006
Posty
541
Punkty reakcji
6
Wiek
34
Miasto
z tamtąd
Wysoki jestes jak na swój wiek :] Człowiek całkowicie kończy dorastanie chyba w wieku 24l ale pewny nie jestem. A co do muskulatury to nie łam się. Wszystko da sie zrobić. Moze czas na siłke pochodzic ?! A tak wogóle to co ty w wieku 17 lat chcialbys wyglądac 30stolatek ?
 
Do góry