Dopiec Współlokatorom

pospolity

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2010
Posty
9
Punkty reakcji
0
Nie wiem czy to jest odpowiedni dział, ale...
Mamy na stancji współlokatorów, którzy do dłuższego czasu zachodzą nam za skórę. Chcemy się odegrać. Może znacie jakieś sposoby (legalne, ale mogą być też półlegalne ;> ), które by nam w tym pomogły? :D
Zależy nam w szczególności na takich sposobach, które nie zostawiają po sobie śladów (tj. nie będzie wiadomo, że to my za tym stoimy).
Piszcie i dzielcie się pomysłami. Od razu można podać sposób wykonania.
Z góry dziękuje(my) ;)
 

NataliaSałuk

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2011
Posty
46
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Bierutów
hmmm... moze cos konkretniej? ilu ich jest? czy to faceci? itp.. może coś poradzimy ;)
 

youlo

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2012
Posty
7
Punkty reakcji
0
Ostatnio szukałem w sieci śmiesznych rzeczy i znalazłem smród w sprayu w jednym sklepie (zresztą dzięki pomocy na forumowisku ;) , mają tam sporo rzeczy którymi możesz uprzykrzyć życie współlokatorom .Szczególnie polecam właśnie smród w sprayu , powiem Ci że fetor nie do okiełznania . Tu masz ten sklep parszywek.pl
 

pospolity

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2010
Posty
9
Punkty reakcji
0
Ostatnio szukałem w sieci śmiesznych rzeczy i znalazłem smród w sprayu w jednym sklepie (zresztą dzięki pomocy na forumowisku ;) , mają tam sporo rzeczy którymi możesz uprzykrzyć życie współlokatorom .Szczególnie polecam właśnie smród w sprayu , powiem Ci że fetor nie do okiełznania . Tu masz ten sklep parszywek.pl

Wielkie Dzięki! :D
 

markox

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2012
Posty
46
Punkty reakcji
0
A może lepiej po prostu spróbować jakoś załagodzić całą sytuację (nie napisaliście, w jaki sposób "zaleźli wam za skórę", więc nie wiadomo, na ile poważny to konflikt) - przecież mieszkacie pod wspólnym dachem i musicie jakoś razem w miarę normalnie funkcjonować, nawet, jeśli się nie lubicie. Tym bardziej, że pewnie oni też się na was odegrają...
 
Do góry