DonGuralEsko

kartel_wrz

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2008
Posty
95
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Września
Powiem krótko ja kocham rymy i bity GURALA on jest dla mnie jak Bóg jego teksty sa dla mnie jak 10 PRZYKAZAŃ BOŻYCH.

Czy dla was on też tak bardzo mocno się liczy??


POZDRO :) :)
 

mariuszyo

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2007
Posty
642
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Poznań
moim skromnym zdaniem gural najlepszy był na drewnianej małpy rock
te mikstejpy nieco słabsze jak dla mnie zwłaszcza tekstowo ;-/
czekam na el polaco
więc nie wiem czy jestem prawdziwym fanem gurala ;-/
^_^
 

telekk

Killa'
Dołączył
26 Kwiecień 2007
Posty
907
Punkty reakcji
1
Może za nim nie szleję,ale lubię jego inny styl inny flow i że wali resztę że przeszkadza im rym podwójny.A niech se robi co chce,zabroni mu kto?Dobry jest.
 

BoBik09

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2007
Posty
114
Punkty reakcji
0
Miasto
Śląsk
No Gural obecnie pokazuje wysoki poziom, mialam przyjemność być na jego koncercie i powiem ze bylo pozytywnie :D jeden z lepszych raperów, wyróżnia sie :D co do txtów, hm ... jak każdy, ma niektóe dobre niektóre do dupy .... w:cenzura:ia mnie ciągłe jego gadanie o ziole, ale da się przeżyć :D
 

zaba1241

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2008
Posty
49
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
L
Powiem krótko ja kocham rymy i bity GURALA on jest dla mnie jak Bóg jego teksty sa dla mnie jak 10 PRZYKAZAŃ BOŻYCH.

Czy dla was on też tak bardzo mocno się liczy??
POZDRO :) :)
HAHAHAHAHA człowieku ty masz coś z głową. Jaki Bóg? Jakie 10 przykazań? Przestań już lepiej ćpać...

A Gural był jednym z najlepszych MC w Polsce dla mnie. Niestety po wersach typu "wzrokiem ala wyruchałem twoją córke / zjadłem jej bułkę" i nie tylko bo takich perełek jest mnóstwo na jego najnwoszych produkcjach to troche zwątpiłem w niego no i takie coś nie idzie na jego korzyść ;/
 

mariuszyo

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2007
Posty
642
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Poznań
dokładnie o to mi chodzi
zaczyna rapowac jak trzeci wymiar czyli rym dla rymu
na poprzednich produkcjach miał coś do przekazania ludziom
 

zaba1241

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2008
Posty
49
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
L
On ma do przekazania, to jest styl braggadocio. Chodzi o pokazanie ,że ma się kozacką technikę, jest sie najlepszym itd. Jest to normalny element rapu i do tego bardzo fajny. No ale jak on chce mnie przekonać ,że jest najlepszy bo zjadł bułkę to sorry.
 

kartel_wrz

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2008
Posty
95
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Września
Gural to legenda polskiego hh nikt go nie przebije widac ze nie ma w polsce prawdziwych fanow jego rapu.
 

BoBik09

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2007
Posty
114
Punkty reakcji
0
Miasto
Śląsk
nie no koleś jest spoko, ale jak mówicie, pewne jego txty są do dupy .... choć podobało mi się jak na koncercie dał komende "sadzić, palić, zalegalizować" :D ale za dużo pustych textów .... flo' ma, nie powiem ... ale poprzednie produkcje byly lepsze...
 

zaba1241

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2008
Posty
49
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
L
Gural to legenda polskiego hh nikt go nie przebije widac ze nie ma w polsce prawdziwych fanow jego rapu.
A ty jesteś smarkatym psychofanem który myśli ,że w wieku 14 czy 15 lat ma prawo osądzać kto jest legendą, kto jest najlepszy itd. :cenzura: wiesz o rapie i jego aspektach no ale żyj w tym swoim małym świecie i dalej słuchaj bragga w których przekaz jest jeden: jestem najlepszy, i szukaj dalej ukrytych przekazów których tak naprawdę nie ma. Widać ,że marny z ciebie psychofan skoro tego nie wiesz bo Gural tłumaczył to w wielu wywiadach.
 

kartel_wrz

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2008
Posty
95
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Września
A ty jesteś smarkatym psychofanem który myśli ,że w wieku 14 czy 15 lat ma prawo osądzać kto jest legendą, kto jest najlepszy itd. :cenzura: wiesz o rapie i jego aspektach no ale żyj w tym swoim małym świecie i dalej słuchaj bragga w których przekaz jest jeden: jestem najlepszy, i szukaj dalej ukrytych przekazów których tak naprawdę nie ma. Widać ,że marny z ciebie psychofan skoro tego nie wiesz bo Gural tłumaczył to w wielu wywiadach.

Ty :cenzura:a nawet nie wiesz ile ja lat Gurala słucham i na ilu ja jego koncertach byłem wiec sie :cenzura:a nie udzielaj
 

mariuszyo

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2007
Posty
642
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Poznań
przestańcie BB)
prawda jest jedna gural był kiedyś lepszy i miał coś do przekazania
a te mikstejpy to wiadomo jakie miały byc
więc czekam na solowke moze sie cos zmieni

nawet w kawałku wokól mnie z paluchem wyszedl srednio
ale w zamierzeniu taki to kawałek miał być
najlepszy jest AIFAM PALUCH najwięcej przekazu z Poznania
a jak ktoś tego nie wie to polecam się ogarnąć ;-)
 

Machu1990

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2007
Posty
40
Punkty reakcji
0
Miasto
Szczecin-Łobez
Byłem na jego kocnertach..w tym najbardziej dla mnie dobrym Stoprocent Tour. Moim skromnym zdaniem najlepszy polski raper...Ma swój styl i to mnie najbardziej jara w nim... Nie pierniczy głupot jak jest ciężko w życiu tylko swoimi tekstami udowadnia jak doskonale można bawić się rymami.. Dla mnie mistrz i stwórca. Dziękuje:)
 

kartel_wrz

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2008
Posty
95
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Września
To ja ci dziękuje bo myślałem że nie ma już prawdziwych fanów Gurala ale sie pomyliłem. Dziękuje
 

Machu1990

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2007
Posty
40
Punkty reakcji
0
Miasto
Szczecin-Łobez
Nie ma za co dziękować:) Są gusta i guściki, nie wszystkim może się podobać muzyka gurala. Ważne że jest jakieś wąskie grono i to starczy:) Prawdziwość dla gry!! ELO
 

mariuszyo

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2007
Posty
642
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Poznań
To ja ci dziękuje bo myślałem że nie ma już prawdziwych fanów Gurala ale sie pomyliłem. Dziękuje
:lol: myślisz, że jestes the best bo słuchasz gurala?

raz wydaje świetną płyte która staje się klasyką a czasami coś gorszego więc nie będe pisał ze go ubóstwiam
 
Do góry