DonGuralesko - Totem Leśnych Ludzi

Munsun

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2010
Posty
232
Punkty reakcji
3
widać, że ekspert. skoro dla niego raper to piosenkarz.
Gural, Peja, Chada, Pyskaty, Molesta, Pfk, OSTR, Kaliber44, HG, Pih, Sobota, 3 Wymiar czy stare WWO - tak to jest dobry Polski Rap.
Płyta mocna i fajnie na początku się słuchało ale jakoś szybko się znudziła.
 

NoOla

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Płyta mi się nawet podoba moje ulubione kawałki : Betonowe Lasy Mokną , Palę Majki , R.A.P , Migają Lampy , Złoty Róg .
 

Destruction5

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2009
Posty
81
Punkty reakcji
1
powiem tak. mało słucham takiej muzyki. Głównie solowe produkcje rahima, fokus, cale pfk i kaliber. O.s.t.r. i l.u.c (jeżeli jego można w ogóle do czegoś podczepić). Totem leśnych ludzi? o wiele bardziej przemyślana płyta. Jak dla mnie najlepsza ze wszystkich które wydał. Co nie znaczy ze na poprzednich nie ma dobrych kawałków, bo są! ale większość to niestety błahe teksty, bez przekazu, nie wnoszące nic oprócz bitu. takie jest moje zdanie.
 

jhgodh

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2010
Posty
59
Punkty reakcji
1
Wiek
26
Miasto
lubuskie
Gural to najlepszy piosenkarz w Polskim Hip Hopie. Nie wiem co inni chcą osiągnąć przez swoje Dissy. Popularność ? Może większa sprzedaż płyt po dissie ? Gural jest przykładem, że nie musi nikomu jechać, żeby być popularnym i więcej sprzedać płyt. Już płyta El Polako bije na głowe wszystkie płyty innym Polskich ,,raperów"
No to w takim razie nie wiesz co to jest prawdziwy hip hop. Szanuję Gurala, lubię od czasu do czasu posłuchać jego muzy, jest ok.
Ale w swojej wypowiedzi obraziłeś hip hop. Tyle razy już odpowiadałam takim jak ty i nie chce mi się o tym po raz kolejny pisać. :mruga:
Polecam posłuchać płyty Peji Na Legalu, płyt 2Paca, poznać klasykę hip hopu. Polecam takie kawałki jak Płomień 81 - Odwaga, Pih - Waga słowa, Borixon - czas leci, Grammatik - Czasem, Grammatik - mówią mi. Paktofonikę także polecam. Potem może będzie mi się chciało pogadać z takimi jak ty, niewiedzącymi nic w temacie w którym próbują filozofować. :mruga:
 
Do góry