Domeny Internetowe, najlepszy E-Biznes?

domeny

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
Witam,

Jestem nowy na Waszym forum. Zarejestrowałem się dlatego, że to chyba jedyne forum, subforum o e-biznesie jakie znalazłem :)

E-Biznes interesuje mnie właściwie od zawsze i lubię czytać na temat sprawdzonych sposobów zarabiania w sieci, z niektórymi formami zarabiania opisanymi przez Was tutaj spotykam się nawet po raz pierwszy.

Ja praktykuje mniej znaną formę e-biznesu w Polsce - obrót domenami internetowymi. Chciałem napisać coś tutaj na ten temat, gdyż e-biznes w moim przypadku kojarzy się tylko z domenami i nie wyobrażam sobie tego działu bez tematu o domenach :)

Czy ktoś z Was próbował szczęścia w tej dziedzinie biznesu internetowego? Jeśli nie, a ciekawi Was w jaki sposób zarobić naprawdę poważne pieniądze, oczywiście różne w zależności od doświadczenia, ale np w moim przypadku było to powyżej 30 tysięcy złotych w niecały rok.

Wiem, że to może astronomiczne kwoty dla niektórych z Was, dla mnie też były astronomiczne gdy czytałem że jakaś domena sprzedała się za 7 milionów dolarów ;) a jednak to możliwe.

[zmoderowano]

Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi, czy ktoś próbował swoich sił w tym biznesie :)

Filip
 

Gugsen

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2007
Posty
283
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Stalowa Wola
Heheh, kolejny żal.pl

Powody dlaczego mam wypisaywać teraz czy po odpowiedzi użytkownika jak to zwykle bywa?
 

Gugsen

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2007
Posty
283
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Stalowa Wola
Nie jestes autorem e-booka, to wystarczy, samo podanie nazwiska o niczym nie swiadczy!

Wyjaśnij, o co sam Ty, niby autor uczestniczysz w programie partnerskim złotych myśli i chcesz miec prowizje za sprzedaż ebooka? Skoro jako autor otrzymujesz duzo większa ilosc pieniędzy za sprzedanego ebooka?

Albo udowodnij ze jestes autorem publikacji.

Po prostu chcesz tylko na innnych zarobić i tyle.
 

domeny

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
Nie jestes autorem e-booka, to wystarczy, samo podanie nazwiska o niczym nie swiadczy!

Wyjaśnij, o co sam Ty, niby autor uczestniczysz w programie partnerskim złotych myśli i chcesz miec prowizje za sprzedaż ebooka? Skoro jako autor otrzymujesz duzo większa ilosc pieniędzy za sprzedanego ebooka?

Albo udowodnij ze jestes autorem publikacji.

Po prostu chcesz tylko na innnych zarobić i tyle.
Witam,

Jestem autorem ebooka :) Nie uczestniczę w programie partnerskim mojego wydawcy, zwróć uwagę że podałem sam link do mojego ebooka, bez żadnych wpisów typu nr partnera itp. Autor dotaje prowizję od sprzedanego ebooka, ale znacznie niższą niż partnerzy, chociaż sam autor też może uczestniczyć w ich programie partnerskim, nie rozumiem czemu miałby nie uczestniczyć :)

Nie wiem jak Ci udowodnić, że jestem autorem publikacji, naprawdę :)
Jak masz jakiś pomysł co mógłbym zrobić, to chętnie Ci udowodnię :)

Nie chcę na innych zarobić, chcę trochę rozsławić zagadnienie jakim jest handel i monetyzacja domen internetowych. Niedawno był Ogólnoświatowy Dzień Domeny (15 marca) a u Nas w Polsce tak mało osób ma pojęcie na temat wartości domen. Napisałem ten poradnik, nie dla pieniędzy, bo prowizji od sprzedaży mam naprawdę grosze, po prostu poświęciłem domenom dużo czasu i uważam je za najlepszy e-biznes, tyle ode mnie :)

Pozdrawiam i zapraszam do czytania darmowego fragmentu :)
Filip
 

domeny

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
Hmm, sam nie wiem jak miałbys mi to udowodnic, ja tam dalej nie wierze :D

Cóż, nie wiem jak mam Ci to udowodnić :) Mogę jedynie powiedzieć że nie prawdą jest że partner ma mniej prowizji od ebooka niż autor, otóż ja jako autor mam 25%, a partnerzy mogą jej mieć do 40% !

Może zamiast rozprawiania nad autentycznością mojej osoby, ktoś wypowie się czy czytał darmowy fragment mojego ebooka i jakie jest jego zdanie ?:)

Pozdrawiam
 

h3lix

Bad Mutha Fucka
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
3 458
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
www.forumovision.com
Autora wątku zapraszam do zapoznania się z regulaminem, temat pozostawiam, bo takiego tu jeszcze nie było i może się rozwinąć ciekawa dyskusja.
 

kapow

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2008
Posty
5
Punkty reakcji
0
Hmmm, a to się w ogóle opłaca dla małych żuczków-robaczków? Tzn. wiem, że spore firmy, które stać na odnawianie domen co roku i czekanie na wielkiego klienta jak najbardziej zbijają na tym fortunę. Ale jak ktoś kupi np. parę domen za 10 zł to... Co dalej? Czekać? Szukać klienta? Sam mam kilka rzeczy powiązanych z e-biznesem, ale raczej w domeny nie wchodziłem i raczej wchodzić nie będę...
 
Do góry