Doładowania z Ery

Karen3

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2009
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Wie ktoś może, jak mogę doładować telefon kumpla z mojej komórki? Oboje mamy Erę, ja mam dużo kasy, on nic, więc chciałabym mu podarować trochę. Z góry dziękuję za jakąkolwiek pomoc:)
 

bright.witch

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2008
Posty
405
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Poznań
Z tego co wnioskuję z postu to karta. Jest możliwość tranferów środków między kontami prepaidowymi? pierwsze słyszę prawdę mówiąc, chętnie sama się dowiem jak to zrobić. To dobry sposób na spożytkowanie kasy nagromadzonej na koncie :) nie zdążysz wypstrykać przed terminem - to przerzuć komuś :D
 

Wiluu

skoorviel
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1 318
Punkty reakcji
27
Wiek
34
w Orange? w jaki sposób?
 
Z

zofia2007

Guest
w Orange? w jaki sposób?

:eek:k:

orange - doładowania
https://www.orange.pl/portal/ecare/recharges


W tym miejscu możesz doładować dowolny numer Orange na kartę lub Mix. Możesz doładować swój numer lub numer przyjaciela. W każdej chwili możesz zobaczyć historię otrzymanych doładowań.

Przelew SMS
Przelew SMS umożliwia Ci proste i szybkie przeniesienie dowolnej kwoty z Twojego konta na konto innego użytkownika telefonu na kartę w Orange.

:eek:k:
 

a3z4

Grandmaster
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
1 605
Punkty reakcji
451
Miasto
Środek świata
Nie jestem w orange, ale jeśli faktycznie można przelać pieniądze z karty na kartę, to wielki + dla pomarańczki. :p
 
Z

zypek84

Guest
Doładować można tylko konto z abonamentu, nie sądzę by była możliwość przekazania środków z jednego konta pre-paidowego na drugie.
 
Do góry