Dogging

Barton

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2007
Posty
1 428
Punkty reakcji
1
Wiek
40
są. właśnie mi kumpel pisał. wpisz w przeglądarce dogging i wejdź (dogging.pl)
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
no wlasnie w miejscu publicznym :]
wydaje mi sie ze ten rodzaj aktywnosci seksualnej jest dobry dla singli :] i to bardzo odwaznych singli
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
byc moze ze wlasnie tak, a moze po prostu w bialy dzien w miejscu, gdzie jest duzo ludzi, po to, zeby ktos mogl to widziec :]
 

Dawid1986

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2007
Posty
81
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
okolice Dąbrowy Górniczej
Ale to nie o to chodzi spotyka się np w parku wieczorem robicie co macie robić. Ale nie chodzi o to żeby widziało cię stado ludzi, chodzi o pewne poczucie zagrożenia że ktoś może cię zobaczyć. To nie jest typowa publiczna orgia. Wieczorem w parku może zobaczyć was jeden przechodzień np. Oglądacie wtedy jego reakcję (ja lubie obserwować ludzi) to napewno zwiększa adrenaline:) Ja w każdym bądź razie tak to rozumiem i chciałbym spróbować:)
 

olakrowka

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2007
Posty
237
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Ja mam już za sobą tego rodzaju przezycia, ale ze swoim obecnym partnerem. Bardziej mi nie odpowiada seks z przypadkową osoba niż fakt, że nas ktoś może zobaczyć.
To tylko wytłumacz mi po co spotykać się z kimś przypadkowym, jeśli taką samą adrenalinę ma się ze stałym partnerem... ???
 

Dawid1986

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2007
Posty
81
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
okolice Dąbrowy Górniczej
Ja mam już za sobą tego rodzaju przezycia, ale ze swoim obecnym partnerem. Bardziej mi nie odpowiada seks z przypadkową osoba niż fakt, że nas ktoś może zobaczyć.
To tylko wytłumacz mi po co spotykać się z kimś przypadkowym, jeśli taką samą adrenalinę ma się ze stałym partnerem... ???
Ja nie muwie że musisz spotykoać się z kimś przypadkowym jeśli masz stałego partnera to ok możesz to robić z nim ja nigdy nie wybaczyłbym zdrady. Ale są ludzie którzy są singlami i myśle że to skierowane głównie do nich:) pozdrawiam
 
Do góry