Dodatkowe punkty

MattiZiom

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2007
Posty
64
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Boston City
Witam. Jak wiemy niedługo szkoły średnie rozpoczną rekrutację i należałoby uzbierać jak najwięcej punktów :] . Ja sądzę, że będę miał między 130 a 140 punktów w sumie. Jednak mnie to nie zadowala i nie wiem czy uda mi się dostać do wymarzonej szkoły. Niestety WOŚP mnie ominął i kieruje do was pytanie: jakie są jeszcze sposoby na zdobycie większej ilości punktów? Czy możecie podać konkretne przykłady i jak się do tego zabrać? Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.
 

heroima

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2010
Posty
227
Punkty reakcji
1
5 pnktów za pasek,
3 punkty za działaność charytatywną (trzeba wyrobić 20h) - o tych punktach za WOŚP pierwsze słyszę - za to były punkty gdy ta akcja dopiero wchodziła ;)
jeden czy tam dwa pkt są za samorząd uczniowski, ale z tego co moja wychowa mówiła, trzeba być przewodniczącym szkoły żeby je otrzymać.
poza tym konkursy - ja mam 2pkt za plastyczny :D nie wierzę, że chłopak nigdy nie był na zawodach sportowych ;P weż sobie przypomnij.

wiesz, jak na moje to trochę za późno zacząłeś myśleć o dodatkowych punktach: zawodów/konkursów w maju nie organizują, samorządu nie nadrobisz, jedynie możesz się rozejrzeć w mieście za jakąś organizacją charytatywną, albo po prostu zgłosić się do jakiegoś szpitala/sierocińca/domu starości jako wolontariusz - 2 tygodnie codziennie po dwie godzinki i trzy punkty wpadną na świadectwo ;)
 

MattiZiom

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2007
Posty
64
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Boston City
5 pnktów za pasek,
3 punkty za działaność charytatywną (trzeba wyrobić 20h) - o tych punktach za WOŚP pierwsze słyszę - za to były punkty gdy ta akcja dopiero wchodziła ;)
jeden czy tam dwa pkt są za samorząd uczniowski, ale z tego co moja wychowa mówiła, trzeba być przewodniczącym szkoły żeby je otrzymać.
poza tym konkursy - ja mam 2pkt za plastyczny :D nie wierzę, że chłopak nigdy nie był na zawodach sportowych ;P weż sobie przypomnij.

wiesz, jak na moje to trochę za późno zacząłeś myśleć o dodatkowych punktach: zawodów/konkursów w maju nie organizują, samorządu nie nadrobisz, jedynie możesz się rozejrzeć w mieście za jakąś organizacją charytatywną, albo po prostu zgłosić się do jakiegoś szpitala/sierocińca/domu starości jako wolontariusz - 2 tygodnie codziennie po dwie godzinki i trzy punkty wpadną na świadectwo ;)

Byłem 2 razy na zawodach strażackich. Raz zajęliśmy pierwsze miejsce i raz ostatnie :lol: A czy w ogóle są jakieś punkty za to, że jestem w tej organizacji?
Codziennie 2h przez okrągłe 2 tygodnie? :/ Ciężko będzie...
 

heroima

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2010
Posty
227
Punkty reakcji
1
ja zaczynam łapać godziny w stowarzyszeniu charytatywnym z małymi dzieciakami od poniedziałku, jeśli ja dam radę to Ty też ! :D

a co do tych zawodów, musisz sobie sprawdzić w tej tabelce przy rekrutacji czy się gdzieś one kwalifikują, może jakieś 2pkt wpadną ;)
 

kraciasta panna

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2010
Posty
132
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Ja byłam raz na wolontariacie na 3h i już mam 3 punkciki :D
1 punkt jest za działalność na rzecz szkoły, ja robiłam wystawki z obrazkami :p na pewno za zawody się posypią, ale musisz iść do wuefisty lub wychowawcy i się upomnieć :D inaczej nic nie będziesz miał xD
 
Do góry