Doda

Dołączył
7 Październik 2005
Posty
1 992
Punkty reakcji
0
Wiek
116
A według mnie Doda ma swój styl i nikt nie powie że nie umie śpiewać. Oczywiście trochę wygląda jak lalka barbie z dużymi ...(wiecie czym), no ale mi się tam ona podoba. W każdym badż razie wolę ją od Mandaryny. Przecież ona jest piosenkarka, a co sie liczy w tym zawodzie ? Oczywiście głos a w mniejszym stopniu wygląd. Spojrzcie na Mandarynę, może tam i jakoś wygląda(powiększony biust, doczepiane włosy, tipsy, solarka) i co z tego? Wynik: Sopot. Pojechali jej po całości. Takie moje skromne zdanie...
 
K

kfiatushekk

Guest
Ja tam powiem tyle - DODA ŚMIERDZI!! nie podoba mi sie jej głos i muzyka..jestem na nie..
 

BisicA

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2005
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Tam, gdzie diabeł mówi dobranoc =)
Ja do Dody nic nie mam. Co więcej, ma dużo fajnych piosenek, gdyż ma dobry głos. Nie patrzę na to, jak się ubiera, czy jak wygląda, bo nie o to chodzi, ważne, żeby robiła dobrą muzykę, a to jej się udaje. Pracuje z najlepszymi ludźmi (np. Anja Orthodox), więc może się wylansować na polskiej scenie... Nie to co "Mandarynka", która podobno rusza w trasę koncertową po USA...zabawne... i znowu czeka Polskę pośmiewisko...
 

AniA 11

Kombii i tak RULEZZZ;-)
Dołączył
16 Listopad 2005
Posty
458
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Heartland
hm.... nie umiem jej skomentowac.. z jednej strony lubie ją a z drugiej niecierpie...
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
kiedys robila kicz ale teraz sie poprawila chociaz nieweim i tak dla mnie nadrabia wygladem swoje braki :eek:k:
 

Gipson

....nałogowiec....
Dołączył
18 Lipiec 2005
Posty
685
Punkty reakcji
0
Miasto
CE KA CK KIELCE
Mi się podobała Doda która była w Majewski Show. Myślałam że pęknę ze śmiechu

Dochodze Dochodze
I ja tak mam i ty tak masz ...

<lol>
 

slonko21

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
103
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
wrocław
Lubie piosenki Dody lubie sluchac jak spiewa ale jesli chodzi o jej osobe to uwazam, nikogo nie obrazajac, ze jest glupia, jej wypowiedzi sa po prostu żenujace
 

NightHunter

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2005
Posty
88
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Wałbrzych
Nie lubię jej słuchać,ale zgadzam się że jest głupia jak but.Napompowane cycki i tyłek,włosy utlenione do tego stopnia że mogłaby nimi oddychać pod wodą...typowa blondynka-kretynka.
 
A

asionka

Guest
Na temat dody to powinni sie wypowiadac maniacy popu i ostrego kiczu pomieszanego z oblesna komercja.Ludzie przeciez ta dziewczyna to jedna wielka marketingowa plama na honorze polskiej tworczosci.Wielu ludzi poprostu dalo sie nabrac na ten haczyk ale coz cialem (nadoatek sztucznym)nadrabia braki w glosie i w tresci jej piosenek.jest dobra aktorka i dobrze widzi sie ja w tv bo ma ciety jezyk.nie mam zdania,dlamnie kicz i tylko kicz.ale co jesli to wam sie podoba to zycze powodzenia :p :D pozdrawiam fanow mniej popkulturowej bogini kiczu!!
 
K

kfiatushekk

Guest
Dla mnie ona jest beznadziejna, żałosna, beztalencie nie znosze jej, jej muzyka to typowy kicz. ona chyba nie wie co to znaczy grac muzyka rockowa:/ tandeta
 

Kinga91

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2005
Posty
91
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
obecnie: Wieden...
Ja osobiście nawet lubie dode bo ma głos i ma nawet fajne piosenki ale już mi sie znudziły te jej piosny :D yhyhyh.
Pozdro

P.S.: nie jestem jej fanką ale wole ją od pomarańczy :D ahahaha
 

ewabuziaczek

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2005
Posty
112
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
100lica
Ja tam do niej nic nie mam. Ma fajny glos, ale wiekszosc (na ogol mezczyzn) zwrace uwage na jej urode :/, ale ja jej fanka nie jestem
 

w_kaka

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2005
Posty
103
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
z...krainy narcyzów :]
W sumie to nie wiem czy mam w to wierzyć, ale...
Moja koleżanka twierdzi , że jej nauczycielka angielskiego ma koleżanę , która chodziła z Dodą do klasy i ona zawsze ubierała się na czarno i miała tłuste włosy... iszczerze mówiąc.... Na pewno była lepsza...
Niż teraz :p
 
Do góry