Doda - Zmieniła Radka na lepszy model ?

Black Angel

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2007
Posty
675
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
From Fr ;x
Doda na festiwalu TopTrendy miała olbrzymiego pecha, ponieważ połowa jej starannie przygotowanego występu, z powodu problemów technicznych, nie została pokazana w telewizji. Całe szczęście u boku Dody był mężczyzna, który starał się zrekompensować jej to niepowodzenie. Nie był to Radek Majdan, a były narzeczony Reni Jusis, Maciej Zieliński. Nowy "kolega" Dody jest dyrektorem marketingu Radia Eska.


"Fakt" spotkał parę podczas spaceru na sopockim molo. Doda i Maciek długo rozmawiali, a później poszli do jednej z knajp na drinka. Tam nadal kontynuowali swoją rozmowę. Czy to coś poważnego? Jedno jest pewne, Maciej jest w typie Dody i na pierwszy rzut oka wygląda jak Majdan. Jest dobrze zbudowany, nieco zarośnięty i ma dłuższe włosy. Przynajmniej jeszcze nie łysieje...

Noi co myślicie ? :D

Ja tam bym wolała Radka :phi:
 

Attachments

  • z5431307X.jpg
    z5431307X.jpg
    51,9 KB · Wyświetleń: 76

anula30

.....(^_^).....
Dołączył
13 Czerwiec 2007
Posty
1 774
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
~zach-pom~
o ile to prawda -- to ten nowy model nieciekawy i jakos do niej nie pasuje---chyba ze ona tragicznie bez makijazu wyglada to nie ma sie co dziwic zaden ladniejszy by jej nie chcial :D
 

Black Angel

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2007
Posty
675
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
From Fr ;x
o ile to prawda -- to ten nowy model nieciekawy i jakos do niej nie pasuje---chyba ze ona tragicznie bez makijazu wyglada to nie ma sie co dziwic zaden ladniejszy by jej nie chcial :D
zgadzam się, że nie pasują do siebie wogóle! :pokrecony:
bez makijażu chyba widziałam już gdzieś jej fotkę, ale nie wyglądała chyba tak źle :D
 

Andrew575

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2008
Posty
346
Punkty reakcji
1
Ale niektórzy są puści... i zwracają uwagę na wygląd... ech... mam udowodnić że jest nieważny? Każdemu mogę praktycznie to udowodnić... oczywiście nie przez internet...
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Hm... wogóle Doda za grosz gustu nie ma! Te ciuchy, to nie jest sexy tylko bleach... A Ci faceci?... No to już porażka na całej linii... Toć oni wogóle nie męscy.
No ale cóż, jak widać, żaden przystojniejszy jej nie chciał.
 

anula30

.....(^_^).....
Dołączył
13 Czerwiec 2007
Posty
1 774
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
~zach-pom~
a tu doda bez makijazu i przed operacja plastyczna
 

Attachments

  • doda.bmp
    396,1 KB · Wyświetleń: 46
  • 1206891051.jpg
    1206891051.jpg
    61,8 KB · Wyświetleń: 67

lilith7

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2008
Posty
19
Punkty reakcji
0
Miasto
Poczta
Tak to rzeczywiście pasjonujące śledzic na bieżąco życie Radka i Dody. Ludzie naprawdę nie macie nic innego do roboty? Są wakacje, pobiegajcie sobie, poznajcie ludzi a nie siedxcie po całych dniach na pudelkach i kozaczkach by dowiedziec się co robią sławy
 

danmar

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
9
Punkty reakcji
0
Tak to rzeczywiście pasjonujące śledzic na bieżąco życie Radka i Dody. Ludzie naprawdę nie macie nic innego do roboty? Są wakacje, pobiegajcie sobie, poznajcie ludzi a nie siedxcie po całych dniach na pudelkach i kozaczkach by dowiedziec się co robią sławy
Popieram ;) W ogóle śmieszy mnie wpieprzanie się komuś w życie ;p nawet jeżeli jakaś gwiazda chciała by się walić na prawo i lewo z każdym - co z tego? Nie macie swojego życia? żal...
 

h3lix

Bad Mutha Fucka
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
3 458
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
www.forumovision.com
danmar, ale to zwyczajna ludzka zazdrość - ktoś osiągnął sukces więc trzeba udowodnić mu, że tak na prawdę jest g*wno wart, zgnoić, wywlec na wierzch każdą wpadkę, z małej wpadki zrobić aferę, która zdyskwalifikuje taką osobę jako człowieka ;) Tak ludzie sobie wynagradzają swoją beznadziejność i debilizm...
 
Do góry