Doda - Wypowiedź Się

martusiek

Zosia
Dołączył
12 Marzec 2007
Posty
1 259
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
piekło .
chciałabym coś miłego napisać o niej, naprawdę bym chciała ! ale ona nie jest wcale dobra, miła i nawet na jedno słowo z mojej strony ani nikogo innego nie zasługuje. pusta blondynka z niby inteligencją. mam jej dość. mam nadzieję, że wkrótce skończy się jej 'sława'.
ale zauważcie, że niektórzy nawet ją lubią ...
bleh.
 

hsz

Essylt długowłosa.
Dołączył
2 Lipiec 2007
Posty
1 253
Punkty reakcji
3
Wiek
33
Miasto
Poznań
No tak, niektórzy lubią. Moja trzynastoletnia kuzynka ostatnio podała mi jej numer gadu xD
7878. Sprawdźcie. Ja nie mam ochoty ;>
Nie przeszkadza mi ona zbytnio, bo ani radia nie słucham, ani telewizji za dużo nie oglądam, nie wyczytuję o niej plotek z babskich czytadeł i stron typu pudelek.pl. Niech sobie robi co chce, nie zaimponuje mi tym, nawet się nie zechcę tym łaskawie oburzyć ;]
 

mtllc

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
13
Wiek
44
Miasto
z lasu
Trochę odkurzę temat, ale na WP wyczytałem fajnego newsa. Na ostatnim meczu Górnika Zabrze z Ruchem Chorzów jedną z atrakcji był występ Dody. W czasie jej występu część kibiców zaczęła skandować "Doda, doda", pozostała część "Zrób mi loda". Tak skutecznie że zagłuszyli piosenkę. Wokalistka popłakała się i zeszła ze sceny. Czyżby nie potrafiła znieść chamstwa skierowanej w jej stronę? :D
 

Black Angel

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2007
Posty
675
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
From Fr ;x
Trochę odkurzę temat, ale na WP wyczytałem fajnego newsa. Na ostatnim meczu Górnika Zabrze z Ruchem Chorzów jedną z atrakcji był występ Dody. W czasie jej występu część kibiców zaczęła skandować "Doda, doda", pozostała część "Zrób mi loda". Tak skutecznie że zagłuszyli piosenkę. Wokalistka popłakała się i zeszła ze sceny. Czyżby nie potrafiła znieść chamstwa skierowanej w jej stronę? :D
ehhh chamstwo sie szerzy zwłaszcza w polsce <_< Tak samo jak bylam na koncercie Ingrid i niewyżyte samce darli sie "pokaż cycki" no ja pie.rdo.le nawet sie zachowac nie umieją.. :bijeglowe:

a co do Dody to lubie ją za to jaka jest :crazy: i muzyka mi się podoba. A co do tego że się popłakała to jest normalne.. każdy może płakać.. :zdegustowany: ehh
 

mtllc

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
13
Wiek
44
Miasto
z lasu
ehhh chamstwo sie szerzy zwłaszcza w polsce <_< Tak samo jak bylam na koncercie Ingrid i niewyżyte samce darli sie "pokaż cycki" no ja pie.rdo.le nawet sie zachowac nie umieją.. :bijeglowe:

a co do Dody to lubie ją za to jaka jest :crazy: i muzyka mi się podoba. A co do tego że się popłakała to jest normalne.. każdy może płakać.. :zdegustowany: ehh

Jak ma sie taki image, to powinna być na to przygotowana. Ja w tej chwili nie potrafię sobie przypomnieć żadnej jej piosenki, za to fajne cycki owszem.
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
dobra a teraz pare slow do adwokatow pustaka:

panie nuworld tak ciagle wycierasz ten argument ze poprzedniczki twojej dorotki nie byly lepsze a doda przynajmniej jest ladna i szmaci sie w kazdym pisemku dla panow i takie tam.
przytaczales przyklady typu Edyta Bartosiewicz, Kayah czy Kasia Kowalska. co do dwoch pierwszych to nie bede sie wypowiadal bo nie mnie one grzeja ni ziebia, ale Kowalska zawsze trzymala poziom jakiejs znosnej muzyki. ale widze ze tak odnosisz sie do historii muzyki i ze niby doda jest przelomem..... oO
otoz moja rada jest taka: przestan sluchac radia eska a potem wez sie za porownywanie dorotki do innych wykonawcow....
 

Armagedon

Armi
Dołączył
6 Październik 2007
Posty
3 865
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Lubię jej piosenki bo są melodyjne. Doda ma piękny głos. Mniej zachowanie.
[YouTube]_ZjV-brpHZ8&feature=related[/YouTube]
 

dzasq

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2011
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Rzeszów
A ja za nią nie przepadam, ani jej kawałki do mnie nie trafiają, ani jej osobowość, czy sposób lansowania się na polskim rynku muzycznym.
 
Do góry