Doda odpowie za publiczne znieważenie Biblii

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
ta, wystarczy, ze ma kasę. dowalą jej grzywnę, zapłaci i po krzyku :p
 

szpak123

Bywalec
Dołączył
16 Październik 2007
Posty
3 102
Punkty reakcji
43
Wiek
54
Miasto
kędzierzyn
Dorota Rabczewska, znana światu lepiej jako Doda Elektroda, zaskoczyła wszystkich, a najbardziej chyba siebie. W teście na inteligencję przeprowadzonym przez polski oddział Mensy piosenkarka uzyskała zaskakująco wysoki wynik. Jej iloraz inteligencji wynosi ponoć 156 IQ!

Teraz pomyślcie czemu ,ona tak powiedziała
 

icker16

bohater outsiderów
Dołączył
5 Luty 2009
Posty
1 210
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Zamość
Zapłaci ileś tam grzywny, będzie trochę szumu, a przecież o to jej chodzi .
 

balalajka

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2007
Posty
1 206
Punkty reakcji
0
Nie chciałbym żebyśmy rozkręcali tutaj drugiego '' pudelka '' , ale krążą ploteczki jakoby Doda związała się bliżej z Nergalem - wokalistą Behemota. :)
To mówi samo przez się.
 

Orsa

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2007
Posty
3 158
Punkty reakcji
2
A za co ja karac ?
za brak dinozaurów ,za to ,ze nazwała najarnaymi tych co pisali ?
Ona ma tak , ograniczony umysł ze brak słów,ale panowie lubia takowe.

Ona wystawiła ,sama sobie świadectwo mówiąc; ze nie ma nic o dinozaurach a było 7 dni stworzenia .
Za co ja karac , ona JUZ JEST POKARANA .
Wiecie jak sie nazywa , kiedy inny program przejmuje kontrole nad waszym komputerem ?
Wielu to dzisiaj ma ,sa zainfekowani i sie ŚMIEJĄ , takie czasy .
 

Safari

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2008
Posty
776
Punkty reakcji
1
Ona ma tak , ograniczony umysł ze brak słów,ale panowie lubia takowe.

kto lubi to lubi , ja tam nie przepadam za laskami pokroju Dody , puste blachary i uważam że taki typ dziewczyny jest coraz bardziej lekceważony , traktowany tylko na jeden raz , więc jeśli komuś podoba się taka dziewczyna to zapewne chłopak nie jest lepszy .
 

danielr9

Wyjadacz
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
6 519
Punkty reakcji
321
Wiek
40
Miasto
KRAKÓW
tak sformulowany art. mozna sobie interpretowac jak sie komu podoba, rownie dobrze ja moge powiedziec ze jak widze pielgrzymke na drodze to zniewaza moje uczucia religine i co ? prawo mnie poslucha ?
no niebardzo bo sekta KK ma niestety za duze wplywy na swiecie
Mało tego...
Wyobraz sobie, że ktoś stwarza religie która naucza np o tym, że Sądy są dziełem szatana. Teraz każdy Twój pobyt w Sądzie konczyłby się ze strony Sądy obrazą Twoich uczuć religijnych....a więc Sędzia wydałby na Tobie wyrok np. za kradzież a sam musiałby się skazać na 2 lata za obrazę uczyć religijnych.
 

sąsiadkaaa

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2009
Posty
103
Punkty reakcji
0
Do czego to się ludzie nie posuną żeby na siebie uwagę zwrócić. Pewnie wydaję nową płytę i potrzebny jej skandal
 

NatashaM

aliena vitia in oculis habemus, a tergo nostra sun
Dołączył
27 Październik 2006
Posty
1 956
Punkty reakcji
102
Wiek
33
Miasto
z Miasta ;)
Dodzia chciała zaistnieć i chyba zaistniała… pod nieco innym kątem, ale zawsze. Nie mogłabym przypuszczać, że kiedykolwiek stanę po jej stronie, ale kiedyś musi być ten pierwszy raz. W Polsce niestety nadal ograniczana jest wolność słowa, wolność wypowiedzi oraz wolność poglądów. Wyraziła swoje zdanie i po krzyku, każdy ma do tego pełne prawo, a już tym bardziej osoby publiczne, które bądź, co bądź wypowiadają się w imieniu większych lub mniejszych grup społecznych – Niestety przyznam Dodzie rację i w sumie podziwiam za nieco inny wyraz odwagi niż dotychczas…
A tak na marginesie – Czy ktoś słyszał o przypadku jakoby urażony ateista, człowiek innego wyznania czy ktokolwiek inny wychodzący poza nawias katolicyzmu, wnosił sprawę do Prokuratury tylko, dlatego, iż KK naruszy czy obraził jego poglądy?
 

NatashaM

aliena vitia in oculis habemus, a tergo nostra sun
Dołączył
27 Październik 2006
Posty
1 956
Punkty reakcji
102
Wiek
33
Miasto
z Miasta ;)
Ale jest prawo szanować każdą wiarę a ona się wyśmiewa z chrześcijan

Wydaje mi się jakoby chrześcijaństwo czy może ściślej katolicyzm, ogranicza najbardziej ludzi innych wyznań. Doda znieważyła kościół, ale jak już KK wyraża się zdaniem "Królestwo Rozpusty" zamiast "Image sceniczny" to już nie jest w pewien sposób obraza? Wyrażają się o niej ze zniewagą i to jeszcze przed jej nieszczęsnym wywiadem... Chcą ją nawracać... ech... Odpowiedz mi, więc na pytanie - Dlaczego, skoro większa grupa ludzi wierzy, musi to także "robić" mniejsza grupa społeczna?
 

Orsa

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2007
Posty
3 158
Punkty reakcji
2
Doda kk nie znieważa ona jest częścia tego kościoła i jak wiekszośc nie ma pojęcia o Biblii o przesłaniu
Ewangelii .
 
Do góry