doczepiane wlosy

Shona

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2009
Posty
67
Punkty reakcji
0
mam czarne wlosy, gdzies za lopatki i moj naturalny kolor wlosow to blond.
i chce miec znowu , wiem, ze farbami w domu nic nie daje tylko niszczy itp ale u fryzjera tez nie chce.

wiec czy jest mozliwe, by obciac wlosy na krotko, na chlopaka i doczepic blond wlosy ?

zobaczcie:
Katie%20Price.jpg

Katie+Price+Katie+Price+Out+New+Hair+1QOhOq1WL0Al.jpg

Katie+Price+Katie+Price+Arrives+LA+w9l28Dky1Sml.jpg

Katie+Price+Katie+Price+Day+22+Photocall+fwwrW1Vl-HRl.jpg
 

niedlaciebie17

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
nie wydaje mi sie.. przeciez doczepiasz je np jesli chcesz na ringi to od nasady ale twoje wlosy też pozstaja widoczne.. mialabys 2 kolory na gliowie Oo ja mam czarne i chce miec brąż ale tez nie chce rozjasniac :(
 

miss.sunshine

pusta dziewczynka
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
1 250
Punkty reakcji
24
Wiek
33
Tak, ale efekt raczej marny, lub koszta tak wysokie że nie warto tego robić.
Zresztą tak czy inaczej doczepki musisz u fryzjera zrobić i słono a to zapłacić (bo rozumiem że nie chcesz rozjaśniać u fryzjera ze względu na koszty).
Pzyczepione włosy odpadają samoczynnie po jakichś 2 -3 miesiacach a koloryzacja jest trwała, potem możesz poprawiać w domu...

Ogólnei, to zły pomysl
 

rokiczaaa

.
VIP
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
3 228
Punkty reakcji
207
Miasto
.
Z tego co się orientuję to minimalna długość włosów, do których można doczepiać powinna być 7-8 cm. Przy krótszych mocowanie trudno ukryć.
 

Snow Queen

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2011
Posty
23
Punkty reakcji
0
Miałam identyczny problem, moje naturalny włosy to ciemny blond/jasny brąz, a po wielu farbowaniach stał się intensywnie czarny. Nie chciałam obcinać włosów, więc poszłam do fryzjera na dekoloryzację :) , to jest ściąganie farbowanego koloru z włosów. Włosy były po tym suche, ale po stosowaniu odżywek + masek nawilżających było ok. Także polecam dekoloryzację, tylko znajdż jakiegoś dobrego fryzjera, ponieważ na tym trzeba się znać, jedynie profesjonalista przeprowadzi dekoloryzację bez szkody dla włosów.
 

Justyna Juha

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2012
Posty
320
Punkty reakcji
0
Oczywiście że jest możliwe. Można z krótkich zrobić nawet takie do pasa i dalej :D
Tylko trzeba do odpowiedniej kliniki włosów się wybrać :D
 
Do góry