Dobry prezent pod choinkę?

Irving

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
202
Punkty reakcji
0
Witam. Kupiłam prezent mamie pod choinkę, ale nie wiem czy jej się spodoba. Jak myślicie?
Kupiłam jej książkę pt.''Chata'' . Była ona niedroga .
Krótki opis książki :
''Największy fenomen wydawniczy 2008 roku już w Polsce!!! Najmłodsza córka Mackenziego Allena Phillipsa Missy została porwana podczas rodzinnych wakacji. W opuszczonej chacie, ukrytej na pustkowiach Oregonu, znaleziono ślady wskazujące na to, że została brutalnie zamordowana. Cztery lata później pogrążony w Wielkim Smutku Mack dostaje tajemniczy list, najwyraźniej od Boga, a w nim zaproszenie do tej właśnie chaty na weekend. Czytając "Chatę", uświadomiłem sobie, że pytania, które pojawiają się w tej zniewalającej powieści, są tymi samymi, które nosiłem głęboko w sobie. Piękno tej książki nie polega na tym, że udziela ona łatwych odpowiedzi, ale że zaprasza czytelnika, żeby zbliżył się do łaski i miłości Boga, w którym znajdujemy nadzieję i uzdrowienie.'' Książka ta jest bestsellerem .
Do tego prezentu wraz z siostrą kupiłyśmy puder w kulkach ''Giordani Gold''
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-8957-opis-Oriflame-Giordani-Gold-Luxury-Shimmer-Powder-Puder-sypki-nablyszczajacy.htm

Co myślicie o Tym prezencie? Spodoba się?
 

Irving

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
202
Punkty reakcji
0
Prezent bardzo się spodobał ;)Pozdrawiam!
Temat zamknięty.
 
Do góry