Dobry Antywirus;)

Status
Zamknięty.

Johas16

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2009
Posty
22
Punkty reakcji
0
Hey. :mruga: Potrzebuje dobrego antywirusa ktorego mogłbym sciagnac z internetu. Czy moglibyscie cos polecic ? . Dziekuje.:)
 

VeGo7

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2009
Posty
68
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Zamość
-Kaspersky (ta najnowsza wersja)
- Oczywiście NOD 32
i AVAST

z tych lepszych to chyba tyle...
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Z netu możesz ściągnąć wszystkie antywirusy :) Tylko, że większość to będą triale :p I Avasta nie ściągaj lepiej:p Panda Internet Security 2009 jest dobra .
 

ona4891

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2009
Posty
20
Punkty reakcji
0
Uzywalam Noda - dobry program, ale teraz mam pakiet Norton Internet Security 2009 - antywirus i jakies gadzety do ochrony. Dziala szybko i nie lapie robakow.
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Ciekawy News : ranking szkodników . Nawet najlepsze antywirusy są w stosunku do niektórych z rankingu bezsilne. Ale trzeba mieć łeb, żeby coś takiego napisać:p
 

Juri_22

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2008
Posty
338
Punkty reakcji
0
najlepiej będzie gdy sobie pościągasz triale i przetestujesz... u każdego program będzie inaczej chodzić... ściągnij Kasperskyego, Pandę, Symanteca i przetestuj... w inne raczej bym isę nie bawił bo szkoda czasu...
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Jak darmowe, to chyba będziesz musiał pokombinować z kilkoma programami, żeby mieć pełną ochronę. Dlatego jak nie chcesz za bardzo zawalać kompa i mieć solidną ochronę, to pomyśl nad programami z licencją. A jak nie, to z darmowych avira albo AVG.
 

chyrek

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2009
Posty
42
Punkty reakcji
0
Ja mam Avasta, miałem F-Secure AntiVirus 2009 i też byłem zadowolony. Z Pandy (wersja Trial) też korzystałem i nie byłem tak zadowolony :niepewny:
Jeżeli chcesz ściągac z neta, to najlepiej Avasta- no chyba, że chcesz pirata. Ale to na swoją rekę :mruga:
pozdro.
 

noname80

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2009
Posty
534
Punkty reakcji
0
Ja słysząłem wiele niepochlebnych opinii o programie Avast. Na jakimś formu czytłąem że jeseny plus to to że jest zadarmo. U mnie Panda narazie sie sprawdza. Ale też nie wiem czy po jakims czasie coś nie zacznie szwankowac. Czy nie wyjdą jakieś luki w programie
 

mariusz0884

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2009
Posty
18
Punkty reakcji
0
Zajmuje się usuwaniem problemów komputerowych przez internet. Jeżeli chcesz żebym ci pomógł to pisz na gg: 1524197 (nie udzielam publicznej pomocy, bo nie lubie zgadywać co może ci pomóc, tak jak to wszyscy robią łudząc się że może się uda). Działam na zasadzie "zdalny pulpit". Oto strona z opiniami jakie mi wystawiały osoby którym pomogłem http://www.dui.cba.pl/opinie.JPG
 

Juri_22

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2008
Posty
338
Punkty reakcji
0
to się nazywa spamowanie - człowieku i tak nikt nie uwierzy w Twoje brednie więc nie zaśmiecaj forum bzdetami o usuwaniu wirusów itp!!
 

noname80

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2009
Posty
534
Punkty reakcji
0
ciekawe czy znajdziesz kogoś kto ciebie wpuści żebyś mu grzebał w kompie.
 

chyrek

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2009
Posty
42
Punkty reakcji
0
Zajmuje się usuwaniem problemów komputerowych przez internet. (...) Działam na zasadzie "zdalny pulpit". Oto strona z opiniami jakie mi wystawiały osoby którym pomogłem http://www.dui.cba.pl/opinie.JPG
No, zdalny pulpit. Tak to się nazywa. Jaki kit, żal mi Cię człowieku. A te opinie to takie "przesłodzone" jakby je dawali Twoi kumple (o, stronka już się nie chce załadować. Ciekawe czemu?). Nie dajcie się nabrać na taką "pomoc"!!

ciekawe czy znajdziesz kogoś kto ciebie wpuści żebyś mu grzebał w kompie.
Chyba znajdzie, ale nie na tym forum. :)
pozdro :papa:
 
Status
Zamknięty.
Do góry